مزایا و کاربرد نرده آهنی شاخ گوزنی
24 آوریل 2022
کاربرد تولید و نصب محافظ دیواری
6 می 2022

حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه ترکیبی از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز میباشد که با جوش به هم متصل میشوند ساخت این حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام بوده و در عین حال فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. حفاظ شاخ گوزنی قدمت چندانی نداشته و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.

بهترین محافظ شاخ گوزنی

تعیین تراکم نرده و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه های حفاظ در دو متر تراکم نرده را شامل میشود هر چه که تعداد این شاخه ها بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بوده و کیفیت کار بالاتر می رود. شاخ گوزنی یک شاخه اصلی دارد که ارتفاع بیشتری دارد و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش داده می شوند.

 

شاخ گوزنی روی دیوار

رنگ و ظاهر نرده های شاخ گوزنی

رنگ آمیزی این حفاظ ها به صورت دستی و با قلم‌مو و … رنگ‌ آمیزی نشده و برای رنگ‌ آمیزی آن‌ها از روش کوره‌ای به صورت الکترواستاتیک استفاده شده این روش از رنگ‌ آمیزی موجب میگردد که رنگ یک‌دست و به صورت کاملا کوره‌ای و پخته به نرده جذب گردد به طوری که دیگر در اثر رطوبت، اشعه های خورشیدی و باران کاملا مقاوم و دچار پوسیدگی و یا زنگ زدگی نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547