هدف از تولید کرکره برقی
22 ژانویه 2023
کاربرد و مزیت درب شیشه ای اتوماتیک
30 ژانویه 2023

طراحی و تولید جک درب پارکینگ

تولید جک برقی درب پارکینگ به دلیل طراحی برتر در حال حاضر به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می شود. زیرا قادر به تسهیل گردش و ایجاد شرایط بهتر برای عموم مردم است. همانطور که می دانید صنایع مختلف با تکیه بر فناوری های روز دنیا توانسته اند به پیشرفت های چشمگیری دست یابند. ساخت سیلندرهای کنترلی یکی از این دستاوردها است که به طور گسترده ای شناخته شده است.

 

عکس جک درب پارکینگ

برای سفارش با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس برقرار نمایید.

مشکلات رایج جک های پارکینگ

انواع متنوعی از جک ها برای درب پارکینگ و ریموت کنترل آنها استفاده می شود. بنابراین مشکلات رایج جک پارکینگی با توجه به نوع جک استفاده شده روی درب می تواند متفاوت باشد. انواع جک بازویی، جک برقی، جک هیدرولیک، جک ریلی و جک کرکره ای از انواع جک هایی هستند که بر روی درب ها نصب و به درب اتوماتیک تبدیل می شوند.

درب بازکن الکترومکانیکی گاراژ(جک)

یکی از پرطرفدارترین انواع جک پارکینگی جک الکترومکانیکی است. که می تواند ۸ تا ۱۰ سال استفاده اضافی را در مقایسه با جک های درب برقی گاراژی معمولی به شما بدهد. جک های الکترومکانیکی معمولاً در پارکینگ های آپارتمانی با تعداد واحدهای محدود مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا حجم تردد در این ساختمان ها بسیار کم است. و این نوع جک برقی درب پارکینگی می تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547