روش های ایمن سازی درب آپارتمان
1399/05/26
امنیت درب ضد سرقت
1399/05/26

تقویت درب ضد سرقت آپارتمان

معمولا مراکز فروش درب آکاردئونی، اقدام به نصب دربهای آکاردئونی نیز می کنند.البته باید اطلاع داشته باشید که نصب درب آکاردئونی کار سختی نیست و نیازی به وجود فرد متخصص برای این کار ندارد.برای نصب درب اکاردیونی، ابتدا چهارچوب مشخص شده را اندازه گیری کرده و از قسمت های مشخص شده، عمل جوش زدن را انجام می دهند تا درب آکاردیونی محکم تر شود برای تقویت درب ضد سرقت آپارتمان بهتر است از انواع درب آکاردئونی چون حفاظ آکاردئونی سه گل ساده  حفاظ آکاردئونی سه گل چهار خم حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی و …استفاده نمود

حفاظ روی درب آپارتمان

اگر می خواهید سطح امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید درب آکاردئونی هستید.نکات زیر را به خاطر داشته باشید: پیشنهاد می کنیم حفاظ آکاردیونی موردنظر شما دارای قفل محکم و ایمن باشد تا بتوانید امنیت بیشتری را برای خانه خود فراهم کنید.بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد.
دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد میباشند زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ کرده هم از ورود سارقین جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.

محافظ درب آکاردئونی

خرید حفاظ آکاردئونی 

در هنگام خرید درب آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید.قسمت ریلی درب آکاردیونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند.
درب آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد.محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردئونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد.توجه کنید که درب آکاردئونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده اند.بعضی از دربهای آکاردئونی با استفاده از آهن ضایعاتی ساخته می شوند که عمر و دوام زیادی ندارند.درب آکاردئونی خریداری شده باید به آرامی باز و بسته شود و آلودگی صوتی ایجاد نکند.آرام باز و بسته شدن، یکی از مزایت های اصلی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی است؛ زیرا سر و صدا در آپارتمان باعث اذیت شدن همسایه ها می شود.

مشاهده مطلب
نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از سازهآکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و… نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا