حفـاظ آکاردئونی آهنی پشت درب آکـاردئــونـی :

درب آکاردئونی فلزی به نوعی حفاظ پشت درب گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون حفاظ کشویی ، درب کشوئی ، درب کرکره ای نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.

 

درب آکاردئونی

 

 

 دانلود لیست قیمت حفاظ درب آکاردئونی 

 

 

فرمـــول محـاسبه قیـمت حفـاظ آکـاردئــونـی :

محاسبه اندازه گیری درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:
عرض در آکاردئونی : هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.
ارتفاع در آکاردئونی : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.
طرح در آکاردئونی : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.

 

مدل درب آکاردئونی

تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

یکی دیگر از موارد استفاده این نوع درب‌ها آکاردئونی پارکینگ‌هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درب های ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌ لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.

 

درب ضد سرقت آکاردئونی

استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌ بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود. ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست. برخی مغازه‌ داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع درب برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است، رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.

بهترین درب آکاردئونی

 

مزایای درب آکاردئونی

یکی از مواردی که امروزه از الزامات ورودی آپارتمان ها و اماکن اداری به شما میرود حفاظ آکاردئونی میباشد . شاید ما به خوبی از مزایای درب آکاردئونی آگاه نیستیم اما اگر نگاهی به پرونده های سرقت و شگردهای جدید باز کردن درب ها داشته باشیم بدون شک خواستار استفاده از آن در ورودی آپارتمان و حفاظ برای درب های نفر رو محل کار و خانه های ویلاییو  پارتیشن بندی ها خواهیم شد . حفاظ صنعت به شما عزیزان توصیه میکند بدون هیچ معطلی نسبت به خرید و نصب یکی از مدلهای دربهای آکاردئونی اقدام نموده و برای همیشه امنیت ورودی منزل و دفتر محیط کاری خود را تضمین کنید .

 

درب آکاردئونی بزرگ

 

کاربرد درب آکاردئونی

درهای آکاردئونی یک راه حل ساده و کاربردی برای جایگزین کردن آن با انواع دربها و پارتیشن بندی های تقسیم کننده ساختمانهای مسکونی و تجاری است. حفاظ صنعت در خدمت شماست با انواع کاربرد و مزایای درب آکاردئونی فرفورژه که عبارتند از :

 • کاربرد در محیط های ورودی منزل
 • درهای آکاردئونی مناسب کمد های مخصوص کارخانجات
 • در ساختمان های تجاری به جای درب نفررو و یا نصب جلو درب
 •   استفاده از مدلهای زیباتر برای کافه تریا ها
 •   اماکن عمومی دفاتر دولتی
 • مزایای درب آکاردئونی به دلیل زیبا بودن در خصوص پذیرایی ها و رستورانها نیز صدق میکند

 

حفاظ آکاردئونی

 

چرا استفاده از درب های آکاردونی زیاد شده است ؟

۱٫ زیبا بودن  موجب درخواست بیشتر مردم برای استفاده از این نوع حفاظ میباشد .

۲٫ طرح های آکاردئونی بسیار متنوع میباشند و همینکه مشتریان بتوانند سفارش خود را نسبت به طرح دلخواه خود داشته باشند انگیزه بیشتری برای آنها خواهد داشت .

۳٫ متریال استفاده شده نیز از مزایای درب آکاردئونی میباشد که آهن فرفورژه است . آهن فرفورژه بسیار انعطاف پذیر و  نسبت به سایر فلزات مقرون به صرفه میباشد

حفاظ آکاردئونی فلزی

چرا خرید دربهای آکاردئونی 

ما در مجموعه تولیدی خود برخی نکات اساسی را بسیار مورد توجه قرار میدهیم  تا بتوانیم حفاظ آکاردئونی تولید شده برای مشتری را که از قطعات گلنرده به دست می آید تا ده ها سال از نظر استحکام و کارایی ضمانت کنیم . به نکات زیر توجه کنید :

 ۱٫  جوشکاری co2  در تولید حفاظ آکاردئونی

ویژگیهای جوشکاری co2 را میتوانید در برگه مربوطه مطالعه کنید تا بدانید که چگونه این نوع جوشکاری میتواند ویژگیهای زیر را برای ما خلق کند :

 • مقاومت بینظیر قطعات گلنرده در برابر ضربات
 • مقاومت بسیار بالا در براب کشیدگی قطعات گل نرده
 • استحکام بینظیر در برابر خوردگیهای حفره ای
 • ماندگاری دائم بدون فرسایش متریال جوش

۲٫ دقت بالا در تولید دربهای آکادئونی

یکی از مزایای درب آکاردئونی به دلیل اینکه از صفر تا صد آن توسط تولیدی مد نظر شما دنبال میشود ساختار تراز درب ها میباشد  . به شدت این موضوع حائز اهمیت است و باید پیگیر آن باشیم که با مشکلاتی همچون : دویدگی درب ها ، کج و ماوج بودن زوارها ، هم اندازه نبودن شبکه ها و نقص فنی در قفل و بست های آن روبرو نشویم  . اما تولیدی حفاظ صنعت در کنار استفاده از بهترین نوع آهن فرفورژه به موارد زیر اهمیت خاصی میدهد :

 • دقت برش قطعات دربهای آکاردئونی
 • زوایای جوشکاری و مونتاژ قطعات
 • ابعاد و اندازه اسکلت دربها
 • ضخامت دقیق تسمه های آهنی و نحوه برش تسمه ها

۳٫ پوشش رنگ کوره ای دربهای آکاردئونی

ما پوشش های متنوعی برای فلزات و سایر متزلای های غیر فلز داریم که عمده پوشش کلیه متریالها رنگ میباشد . اما خود رنگکاری به چند نوع رنگ تقسیم میشود که یکی از آنها پوشش رنگ کوره ای است و رنگ کوره ای بهترین راه و مطمئنترین شیوه رنگکاری شناخته شده است  . حفاظ صنعت استفاده از پوشش رنگ کوره ای را نه تنها از مزایای درب آکاردئونی میداند بلکه این نکته را با ظرافت میکرونی در کارگاه رنگ دنبال خواهد کرد .

 

آمار سرقت از منازل در برخی ساختمان ها بیشتر گزارش شده است. سارقین به طعمه های بدون محافظ، دستبرد می زنند و ریسک ورود به خانه های دارای حفاظ را نمی پذیرند. موقع خروج از منزل با قفل کردن درب حفاظ آکاردئونی خانه را از خطر دستبرد محافظت کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی را می توان بر روی درب ورودی آپارتمان و حتی درب پارکینگ ساختمان نیز نصب کرد. با تمام مزایایی که این حفاظ های فلزی دارند گاهی ایراداتی هم در آن دیده می شود. برای آشنایی با معایب درب آکاردئونی لازم است تا اطلاعاتی در مورد ساختار حفاظ داشته باشید. آیا درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی می تواند جلوی سرقت از ساختمان را بگیرید؟

 

درب آکاردئونی چیست

 

 

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد و یا درب پارکینگ نصی می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد. انواع درب های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد درب به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار و حتی ریموت دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود.

استفاده از حفاظ آهنی درب آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. حفظ مال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، شرط عقل است. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی یکی از پر طرفدارترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی است. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می بینید. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.

 

حفاظ آکاردئون

 

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آکاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود.

 

حفاظ آهنی

 

ایمنی حفاظ آهنی درب آپارتمان آکاردئونی

طراحی و طرز ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می شود. طرح های متفاوت دو گل لوزی، سه گل لوزی و چهارگل هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای استحکام بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ صنایع حفاظ صنعت استفاده کنید. علاوه بر نرده های آهنی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ است. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می شود ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر بخواهید می توانید سفارش دهید تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت سازه را افزایش می دهد.

 

درب آکاردئونی 2 لنگه

 

محافظ درب آپارتمان آکاردئونی

نرده های حفاظ را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم کرد. حفاظ پنجره آهنی ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان باید قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار می رود و جای زیادی را اشغال نمی کند. نوع جمع شوی حفاظ بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد. انواع محافظ درب آپارتمان از لحاظ بازشو عبارتند از:

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی تک لنگه

درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب هستند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می شود و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی کند. ختی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود دارد. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت است. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده کرد. در واقع قفل درب در یک سمت تعبیه شده و کنار چهارچوب قرار دارد. استحکام سازه با وجود قفل های ایمن بالاتر می رود.

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی دو لنگه

سیستم باز و بسته شدن حفاظ دو لنگه تفاوت زیادی با تک لنگه دارد. در این سازه حفاظ به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم شده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب دو لنگ بر روی درب های بزرگتر استفاده می شود. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و … همیشه به صورت دو لنگه است. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها استفاده کرد. قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت از مزایای درب آکاردئونی است.

 

حفاظ پشت درب

 

نصب حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی، نصب آسان آن است. عملیات نصب حفاظ در کوتاه ترین زمان انجام می شود. برای نصب حفاظ، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی گیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب کرد. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب نیست. در واقع نرده خفاظ کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان ساخته می شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ریل ها روی کف نصب شوند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل است لذا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها مهم است. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی است.

 

حفاظ درب ضد سرقت

 

قیمت حفاظ آهنی درب آپارتمان چقدر است؟

برای تخمین هزینه ها لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه شود. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط همیار صنایع حفاظ صنعت اندازه گیری می شود. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای حفاظ درب آپارتمان اغلب از طرح های پروانه ای، سه گل و … استفاده می شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می شود.

تا همین چند سال پیش، همه ساکنین محله های تهران همدیگر را می شناختند. در محلات قدیمی تر حتی خانواده ها با دوست، آشنا و فامیل همسایه های دیگر هم آشنا بودند. با بزرگتر شدن شهرها دیگر همسایه، همسایه را نمی شناسد. در آپارتمان ها و برج های مسکونی گاهی نمی دانیم ساکن واحد کناری چه کسی است. به این ترتیب کنترل رفت و آمدهای مشکوک هم سخت تر می شود. با این حال به نظر می رسد بالا بردن ضریب امنیت ساختمان از ضروری ترین اقدامات باشد. هر چه میزان استحکامات و نرده های حفاظ بیشتری در اطراف ساختمان نصب باشد، آرامش ساکنین هم بیشتر می شود. با نصب درب آکاردئونی فلزی می توانید راه ورود بیگانگان را مسدود کنید. در زمانی که خارج از منزل هستید و یا حتی وقتی در منزل حضور دارید نیز می توانید از درب آکاردئونی برای ایمنی استفاده کنید.

 

حفاظ درب آکاردئونی

 

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استجکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

 

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

 

طراحی و ساخت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در حالت عادی به صورت جمع شده در یک سمت چهارچوب دیده می شود. در صورت نیاز به قفل کردن درب و استفاده از حفاظ ضد سرقت، نرده های درب به طور کامل باز شده و روی قاب چهارچوب درب ورودی را پوشش می دهد. ساخت درب آکاردئونی بر روی انواع درب های یک لنگه و دو لنگه امکان پذیر است. اندازه بزرگی درب ورودی تاثیری روی مقاومت و استحکام سازه ندارد.

 

حفاظ آهنی درب

 

نصب درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان هستند. برای نصب حفاظ ضد سرقت لازم است تا چهارچوب به درستی اندازه گیری شود. عرض حفاظ همان عرض درب ورودی است اما طول درب آکاردئونی از کف تا بالای چهارچوب در نظر گرفته می شود. برای نصب حفاظ آکاردئونی نیازی به تخریب دیوار و یا آسیب به چهارچوب درب ورودی ساختمان نیست. سازه به طور کامل در محل کارگاه ساخته شده و برای نصب به محل حمل می شود. درب آکاردئونی فلزی توسط دستگاه جوش بر روی قاب چهارچوب نصب می شود. هیچگونه برش اضافی، کنده کاری، صافکاری ، تراش و … موقع نصب حفاظ انجام نمی شود. زمان نصب درب ضد سرقت آکاردئونی بسیار کوتاه است زیرا سازه از قبل ساخته شده و آماده نصب است.

 

ساخت درب آکاردئونی

 

انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

 

تسمه درب آکاردئون

 

ویژگی های دربهای آکاردئونی چیست؟

امروزه انواع سازه های محافظتی نظیر حفاظ روی دیوار و درب آکاردونی پی وی سی تولید شده که علاوه بر کارایی اصلی و محافظتی، بخشی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شوند. درب آکاردئونی با ساختار شکیل و زیبایی که دارد هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون ایجاد می کند. شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای طراحی شده که نمای ورودی آپارتمان بسیار زیبا دیده شود. به این ترتیب امکان نصب درب آکاردئونی حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس هم وجود دارد. علت اصلی استقبال از این حفاظ کارایی فوق العاده و شکل ظاهری متنوع آن است. برخی از ویژگی های این درب های ضد سرقت عبارتند از:

 • حفاظ آکاردئونی جای کمی را اشغال می کند

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در قسمت بیرونی درب ورودی نصب می شود. در واقع نصب درب آکاردئونی در راه پله است ولی اصلا مسیر راه پله را اشغال نمی کند. این درب زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم هستند امکان نصب درب آکاردئونی وجود دارد زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

 

قفل حفاظ روی درب

 

 • قفل های درب های آکاردئونی

بیشترین انتظاری که از نصب درب آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. در اقع بخش ایمنی و قفل ها درب ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. درب های آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، درب هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.

 • کیفیت درب های حفاظ

انواع درب آکاردئونی پی وی سی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و … نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده که وزن درب و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت درب آکاردئونی را بالا می برد. لازم به ذکر است که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند.

 • نصب درب آکاردئونی

وقتی نوبت به بازسازی ساختمان و یا استفاده از سیستم های حفاظتی می رسد همیشه یک نگرانی وجود دارد و آن ایجاد مزاحمت برای واحدهای دیگر و همسایه ها در ساختمان است. برای نصب این سازه مستحکم نیازی به کنده کاری و تخریب نیست. حتی در راهرو و بیرون از آپارتمان نیز دیوار جنب درب ورودی، تخریب نشده و آسیب نمی بیند. همانطور که قبلا توضیح داده شده نصب درب آکاردئونی روی قاب و چارچوب درب ورودی است بنابر این هیچ نوع درل کاری یا پیچ کاری و جوش کاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان نصب می شود. نصب حفاظ آکاردئونی موجب آزار همسایه ها نمی شود و صدای اضافی نیز ایجاد نخواهد شد.

 

حفاظ طرح دار درب

 

ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت

ساخت حفاظ آکاردئونی، حفاظ درب و پنجره یو پی وی سی، حفاظ روی دیوار و سازه های محافظتی توسط تیم جوشکاری حرفه ای صنایع حفاظ صنعت در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. در کوتاه ترین زمان پس از ثبت سفارش، همیار صنایع حفاظ صنعت درب منزل مراجعه کرده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهد. سپس همه مراحل ساخت در کارگاه انجام می شود. درب کامل ساخته شده جهت نصب روی قاب درب ورودی با هماهنگی قبلی به محل حمل می شود. نصب درب آکاردئونی در زمان بسیار کوتاهی و تنهاب با چند جوش قابل انجام است.

 

درب آکاردئونی فلزی

 

درب آکاردئونی فلزی

این سازه از جنس آهن با ضریب امنیتی بالا ساخته شده است. پروفیل ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت کاملا استاندارد و با کیفیت است. استفاده از آهن بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی فلزی موجب کاهش استحکام و عمر سازه می شود. بدون تردید قیمت درب آکاردئونی با آهن پروفیل بیشتر از آهن بازیافتی است. نصب درب آکاردئونی فلزی روی همه درب های چوبی، م دی اف، پی وی سی و فلزی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمان فلزی در رنگ های متنوع تولید می شود. رنگ های کوره ای برای رنگ آمیزی درب، استفاده می شود. بیشترین تقاضا برای رنگ های طوسی، مشکی، کرم و خاگستری است. برای هماهنگی با دکوراسیون داخلی می توانید رنگ دلخواه تان را سفارش دهید. باز و بسته کردن حفاظ ضد سرقت آکاردئونی با دست و بدون نیاز به نیروی برق و یا ریموت کنترل انجام می شود.

 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

 

بهترین حفاظ درب آپارتمان

از نظر اشغال فضا، استحکام، شکل ظاهری و حفظ امنیت، درب های آکاردئونی بهترین سازه هستند. نصب درب آکاردئونی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار تنگ هستند نیز بدون مشکل انجام می شود. درب آکاردئونی فلزی فضای اضافی اشغال نمی کند و کاملا بر روی چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. نوعی از درب های پی وی سی نیز با همین تکنیک تولید شده که جنبه تزیینی دارد. درب آکاردئونی پی وی سی برای ورودی های با عرض کمتر مناسب است. درب ها به صورت تاشو و به طرفین قابلیت باز و بسته شدن را دارد. انواع درب آکاردئونی پی وی سی به صورت یک طرف و یا دو طرفه امکان اجرا را دارد. در هنگام جمع شدن کامل، بیش از ۸۰ درصد عرض دهانه درب قابل استفاده است. درب ضد سرقت از نوع فلزی است.

 

هزینه نصب درب آکاردئونی

 

هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

قیمت درب آکاردئونی بر اساس جنس مواد اولیه و اندازه بزرگی درب برآورد می شود. حفاظ ضد سرقت یک سازه امنیتی است و می بایست از بهترین متریال ساخته شود. صرفه جویی در این مورد به بهای کاهش کیفیت سازه تمام می شود. گاهی دیده شده که قیمت درب آکاردئونی بسیار کمتر از قیمت واقعی اعلام می شود. مراقب سودجویان باشید، اعلام قیمت های کمتر به معنای بهتر بودن درب آکاردئونی نیست. آهن پروفیل بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری درب ضد سرقت دارد. چنانچه از آهن های ضایعاتی و بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده شود، قیمت ها کاهش می یابد. از طرفی جوش های غیر حرفه ای و پروسه تولید نیز روی قیمت ها تاثیر دارد. هرگز برای صرفه جویی و پرداخت مبلغ کمتر، از سازه های بی کیفیت استفاده نکنید.

 

درب آکاردئونی در تهران و کرج

 

سفارش ساخت درب آکاردئونی در تهران و کرج

طراحی، ساخت و نصب درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت از سرویس های فعال در سطح تهران است. همه سفارش های ثبت شده در صنایع حفاظ صنعت شامل گارانتی کیفیت ساخت حفاظ هستند. حفاظ پشت درب منزل صنایع فلزی حفاظ صنعت از پروفیل با کیفیت و لولا ۳ پارچه و بهترین نوع بلبرینگ و تسمه ۵ فابریک توسط تیم حرفه ای جوشکاری حفاظ صنعت ساخته شده است. ساخت حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از طریق تماس با ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ پذیرفته می شود.

مزایا و معایب درب آکاردئونی

 • جای کمی می گیرد
 • به آسانی باز و بسته می شود
 • دارای استحکام زیادی است
 • بدون نیروی برق و باتری کار می کند
 • طرح های متنوع و شکیل تری دارد
 • قابلیت رنگ پذیری طو تغییر رنگ را دارد
 • در زمان کوتاهی نصب می شود
 • در برابر تغییرات جوی و دمایی مقاومت بالایی دارد

 

حفاظ کشویی

 

درب آکاردئونی | درب آکاردئونی ارزان | درب کار آکاردئونی | درب فروش آکاردئونی آپارتمان | حفاظ درب اپارتمان آکاردئونی در کرج | درب آکاردئونی اصفهان | درب آکاردئونی کرج | حفاظ آکاردئونی پنجره | درب آکاردئونی غرب تهران | درب آکاردئونی قیمت | درب آکاردئونی استخر | ساخت درب آکاردئونی اصفهان | درب آکاردئونی بابلسر | درب آکاردئونی در باغستان کرج | درب آکاردئونی راهبند | بهترین درب آکاردئونی | درب آکاردئونی پنجره قیمت | ساخت درب پنجره آکاردئونی | درب درب پنجره آکاردئونی | درب آکاردئونی تبریز | قیمت درب درب آکاردئونی تهران | تولید درب آکاردئونی | تصاویر درب آکاردئونی | ساخت درب آکاردئونی غرب و شرق تهران | تولیدی درب آکاردئونی | درب آکاردئونی جدید | خرید درب آکاردئونی | درب آکاردئونی درب آپارتمان درب آکاردئونی در تهران | ساخت درب آکاردئونی | سازنده درب آکاردئونی | طرح درب آکاردئونی | عکس درب آکاردئونی | درب فلزی آکاردئونی | فروش درب آکاردئونی | درب آکاردئونی قم | قیمت درب آکاردئونی کرج | قیمت درب آکاردئونی مشهد | قیمت درب آکاردئونی آپارتمان | درب درب آکاردئونی کرج | درب و در آکاردئونی | قیمت درب درب آکاردئونی کرج | درب آکاردئونی گرگان | قیمت درب درب آکاردئونی مشهد | معایب درب آکاردئونی | مدل درب آکاردئونی | نصب درب آکاردئونی | نرده درب آکاردئونی | نصاب درب آکاردئونی | درب و درب آکاردئونی | درب آکاردئونی همدان | قیمت درب های تولید درب آکاردئونی | جزئیات درب آکاردئونی | خرید درب آکاردئونی | درب آکاردئون قیمت | درب آکاردئونی | درب آکاردئونی آهنی | درب آکاردئونی اتوماتیک | درب آکاردئونی ارزان | درب آکاردئونی اهنی | درب آکاردئونی تهران | درب آکاردئونی در| درب آکاردئونی سه گل | درب آکاردئونی ضد سرقت | درب آکاردئونی فلزی | حفاظ آکاردئونی | درب اکاردعونی | درب اکاردیونی | درب محافظ پشت دری آکاردئونی | درب های آکاردئونی | درب های آکاردئونی فلزی | درب کشویی آکاردئونی | ساخت درب آکاردئونی | ساخت درب آکاردئونی در کرج تهران گیلان مازندران | سازنده درب آکاردئونی | عکس درب آکاردئونی | فروش درب | فروش درب آکاردئونی | قفل درب آکاردئونی | قیمت درب آکاردئونی | قیمت درب آکاردئونی آهنی | قیمت درب آکاردئونی آپارتمان | قیمت درب آکاردئونی فلزی | قیمت درب درب آکاردئونی | قیمت درب های آکاردئونی | قیمت درب های آکاردئونی فلزی | نصب درب آکاردئونی طرح ۳ گل ۲ خم | قیمت درب درب آپارتمان مدل ۳ لوزی ۲ لایه سمت شاسی | امنیت درب آکاردئونی ۳ ردیف لوزی | کدام درب آکاردئونی برای آپارتمان مناسب است درب آکاردئونی طرح ۳ گل ۴ خم | قیمت درب درب آپارتمان مدل ۳ لوزی ۴ لایه سمت شاسی | امنیت درب آکاردئونی ۳ ردیف لوزی خم دار درب آکاردئونی طرح پیچ شکلاتی | قیمت درب درب آپارتمان مدل پیچی مقاوت بالا | امنیت درب آکاردئونی پیچی درب آکاردئونی طرح ایتالیایی | قیمت درب درب آپارتمان مدل ایتالیایی مقاوت بالا لوزی سمت شاسی بالا و پایین | امنیت درب آکاردئونی ایتالیایی درب آکاردئونی طرح دو جداره دوبل | قیمت درب درب آپارتمان مدل دوجداره مقاوت بالا | امنیت درب آکاردئونی تمام گل دو جداره درب آکاردئونی طرح ۳ لوزی دو جداره سلطنتی ۳ لایه تسمه عمودی | قیمت درب آکاردئونی درب آپارتمان ۳ گل مدل سلطنتی پرچ مخفی مقاوت بالا | امنیت درب آکاردئونی سه لوزی دو جداره سلطنتی پرچ مخفی درب آکاردئونی طرح ۵ لوزی دو جداره سلطنتی ۳ لایه تسمه عمودی | قیمت درب درب آپارتمان تمام گل مدل سلطنتی پرچ مخفی مقاوت بالا | امنیت درب آکاردئونی پنج لوزی دو جداره سلطنتی پرچ مخفی درب آکاردئونی یا گارد محافظ ساختمان | قیمت درب درب آپارتمان در تهران و کرج | امنیت درب آکاردئونی | کدام درب گارد برای آپارتمان مناسب است | بهترین درب کشویی آکاردئونی روی درب | چه درب آکاردئون کرکره ای برای در خوب است

تماس با ما