حفاظ روی دیوار

ساختار حفاظ دیوار از یک سری میلگردها، با اندازه، شکل و نظم خاصی تشکیل شده اند. این میلگرد ها به صورت منظم در یک خط مستقیم به هم وصل می شوند. قسمت انتهایی حفاظ ها تیز و برنده است و بعد از اینکه از طریق جوشکاری به هم وصل شدند، درون کوره پخت قرار می گیرند. سپس حفاظ ها آماده رنگ می شوند. با افزایش رغبت مردم به استفاده از حفاظ روی دیوار، شکل آنها نیز تنوع بسیاری پیدا کرده است.

حفاظ صنعت بزرگترین تولید کننده حفاظ نرده دیوار همراه با اجرا در سراسر کشور با کادری حرفه ای آماده خدمت گذاری برای امنیت منازل و دفاتر کار شما می باشد. حفاظ شاخ گوزنی که ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار در حال حاضر هستند طراحی و عرضه میگردد. این حفاظ با تعداد شاخه های تیز شده بسیار بالا امنیت فوق العاده ای دارند. این مدل جهت پوشش سلیقه های مختلف به زیر مجموعه های مختلفی همچون حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ نیزاری، حفاظ لاله ای، حفاظ شعله ای و انواع دیگر تقسیم شده که به ذکر نام آنها بسنده میکنیم.

نرده روی دیوار

راهنمای خرید حفاظ دیوار

حفاظ دیوار یکی از مهمترین عناصر در افزایش امنیت و زیبایی محیط زندگی است. قیمت حفاظ روی دیوار به عواملی مانند طراحی، جنس قطعات و ارتفاع بستگی دارد. در شرکت ما، بهترین نرده دیوار با انواع طرح‌ها و مدل‌های زیبا و مقاوم را برای شما فراهم کرده و حفاظ کشی دیوار ویلا و ساختمان را با حرفه‌ایترین روش‌ها انجام می‌دهیم. طرح نرده دیوار ساختمان و ویلا نیز با توجه به محیط اطراف و نیازهای شما طراحی می‌شود. هزینه حصار کشی آهنی بستگی به ابعاد و طول دیوار حفاظ دارد. با خرید نرده حفاظ سر دیوار حیاط، امنیت و زیبایی محیط زندگی خود را بهبود بخشید.

بهترین طرح نرده سر دیوار و ایمن ترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟ انواع حفاظ روی دیوار ؟ نرده دیوار حیاط و باغ و ویلا و یا حفاظ روی دیوار بهترین گزینه برای تامین امنیت یک ساختمان می‌باشد . دلایل زیادی برای این کار وجود دارد .برای ساخت نرده دیوار ویلا و حفاظ برای دیوار ویلا بیشتر باید بر روی امنیت متمرکز شد . در ادامه به انواع سوالات شما و توضیحات نرده حفاظ دیوار میپردازیم تا شما مشتریان حفاظ صنعت با اطلاعات کامل نرده حفاظ مدنظر خورد را انتخاب نمایید .

ایمن ترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟ بهترین حفاظ روی دیوار چیست ؟ مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی چه حفاظی است ؟ محکم ترین و مدرن ترین حفاظ باغ ویلا به چه شکل است ؟ با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی چیست ؟ شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ کدام است ؟ خرید نرده حفاظ های ضخیم به چه صورت است ؟ ایمنترین و لوکس ترین نرده کدام است ؟ حفاظ ایده آل خانه چه نوع حفاظی است ؟ برترین حفاظ های ساختمانی کدامند ؟ تقویت ورودی درب منزل و ورودی پنجره و دیوار حیاط با چه حفاظی ممکن میشود ؟

 

نرده دیوار حیاط

نصب حفاظ دیوار ساختمان

نرده آهنی سر دیوار یا بهترین حفاظ دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می شود که با نصب و اجرای نرده کشی آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت ورودی دیوار گردد. انواع بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید. به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است.

استفاده از آهن موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت نرده روی دیوار شده است. انواع مختلفی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند شوند.

نرده حفاظ روی دیوار در گذشته تنها با حفاظ ساده سرنیزه ای شناخته میشد. این نوع نرده سر دیوار یا حفاظ ساختمان به علت نداشتن عرض روی دیوار و همچنین نداشتن حجم, عملا تنها کاری که میکردند؛ بالا بردن ارتفاع دیوار بود! بزرگترین مشکل این مدل حفاظ روی دیوار ؛ امنیت پایین و همچنین ظاهر نامناسب آن است که میله های بلند زندان را نظز بیننده تداعی می کند. پس از مدتی، حفاظ ساده دیوار با اندکی بهینه سازی به حفاظ آبشاری تغییرشکل پیدا کرد. حفاظ نیزه ای آبشاری از یک میله فلزی تشکیل شده که در راس آن از سرنیزه خمیده استفاده شده که بنا به خواست مشتری می تواند به طرف بیرون خم داشته باشد یا همزمان به هر دو طرف خم داشته باشد.

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟

قبل از هر چیز توجه شما را به انواع حفاظ روی دیوار و نام های رایج بهترین نرده روی دیوار در بازار جلب میکنم. حفاظ روی دیوار لیلیوم ،حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار لاله ای ، حفاظ روی دیوار بوته ای،حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، حفاظ روی دیوار مدل اس(s) مدل هایی که در بالا از آنها نام برده شد از به روز ترین وپرمصرف ترین مدلهای موجود در بازار میباشند که هر کدام بر حسب طراحی ونوع ساختار جهت نصب و اجرا بروی دیوار مناسب میباشند.

نرده روی دیوار تولید شده توسط حفاظ صنعت طبق اخرین متد موجود در بازار و همچنین با در نظر گرفتن ضریب امنیتی بالا جهت بر آورده کردن آرامش برای شما مشتریان عزیز طراحی و ساخته میشود . با اطمینان به محصولات تولید شده توسط حفاظ صنعت و خرید این سازه ها امنیت و زیبایی را به ساختمانهای خود هدیه کنید. حفاظ صنعت بهترین تولید کننده تخصصی انواع نرده روی دیوار آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها ،شرکت ها،کارخانه جات و سایر مکانهایی که جهت ایجاد امنیت نیاز به نصب حفاظ روی دیوار دارند اعلام مینماید.

بهترین حفاظ روی دیوار نه تنها امنیت فیزیکی را تضمین می‌کند بلکه با طراحی زیبا و ارتقاء زیبایی محیط، ارزش افزوده زیادی ایجاد می‌نماید. اما توجه به نکاتی همچون جلوگیری از نفوذ، مقاومت مادی، و مطابقت با محیط زندگی نیز بسیار حیاتی است. در هنگام خرید حفاظ روی دیوار باید به مواردی نظیر جنس مصالح، نحوه نصب، و طراحی دقت کرد تا بهترین انتخاب را انجام دهیم. توجه به تفاوت‌های نسل قدیم و نسل جدید حفاظ هم می‌تواند در انتخاب صحیح کمک‌کننده باشد.

گروه حفاظ صنعت معتقد است که امروزه تمام امور صنعتی نیاز به طراحی و نظارت متخصصان و مهندسین کاربلد در همان صنعت را دارد تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین حفاظ روی دیوار ممکن را تولید کنیم . چند المان به ما کمک میکند تا ما بتوانیم محصولی را به بازار عرضه کنیم که بتوانیم رضایت مندی مشتریان را به ارمغان بیاوریم یکی از مهمترین نیاز های یک تولید با کیفیت نیروی متخصص و کار بلد است . قدم دوم  استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. قدم سوم مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است. در نهایت نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد. خط مشی و نقشه راه حفاظ صنعت تولید نرده روی دیوار با کیفیت و ضریب امنیت بالا همراه با طراحی زیبا و نزدیک شدن حداکثری به سلیقه مشتریان خود میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد .

 

نرده دیوار

نسل جدید بهترین نرده حفاظ دیوار

نسل جدید نرده روی دیوار مزیت های زیادی نسبت به حفاظ های میله ای قدیمی دارد:

  • پوشش 35 تا 50 سانتیمتری روی دیوار که جای پا روی دیوار را از بین میبرد و مانع حرکت روی دیوار میشود.
  • لبه های برنده فلزی که بوسیله دستگاه تا 5 سانتیمتر تیز میشود. ایجاد حجمی مناسب از لبه های برنده روی دیوار شما , ریسک عبور را به بالاترین حد می رساند.
  • زیبایی شکل ظاهری در طراحی تمام این نرده ها ,بصورت یک اصل ثابت درنظر گرفته شده است. حتی در حفاظ مدل لیلیوم و حفاظ مدل نیزار این زیبایی تا حدی است که میتوانید به عنوان بخشی از دکور ساختمان روی آن حساب کنید.
  • استحکام این نوع حفاظ ها بعلت اتصال همزمان از چند نقطه به هم , در بالاترین حد ممکن است. البته به شرطی که به صورت اصولی و با روش جوشکاری تحت گاز co2 ساخته شده باشد.
  • قیمت نرده روی دیوار نسل جدید (انواع مدلها) نسبت به انواع دیگر بسیار مناسب است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی
  • تنوع در قیمت, ارتفاع , رنگ و طرح همگی با اصول مشتری مداری سازگار است و شما با هر توان مالی و سلیقه ای در نهایت می توانید یکی از انواع نسل جدید حفاظ را برای بالا بردن امنیت عمارت مورد نظر خود انتخاب کنید.

 

برترین حفاظ های ساختمانی

 

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ دیوار است ؟

در واقع پاسخ به این پرسش بسیار مهم نیاز به اطلاعات کامل دارد، اما خلاصه اینکه چینش نامنظم و لبه های بسیار نوک تیز حفاظ ریسک ورود به منزل را بسیار بسیار کاهش می دهد. همچنین قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی به نسبت سایر مدل حفاظ ها این حفاظ را به عنوان پرفروش ترین مدل حفاظ روی دیوار در مجتمع دربسازه و بازار حفاظ ایران قرار داده است. چنانچه مایل به خرید حفاظ شاخ گوزنی هستید پیشنهاد می کنیم حتما این صفحه را مطالعه بفرمایید:

نکات مهم درباره انتخاب حفاظ شاخ گوزنی

البته مدل حفاظ های دیگری همچون حفاظ لیلیوم به عنوان حفاظ روی دیوار است که البته قیمت بیشتری نسبت به سایر مدل حفاظ دارد و دلیل ان استفاده از مواد اولیه بیشتر و کار بیشتر نسبت به مدل شاخ گوزنی بوده ، اما زیبائی خاصی داشته و نمای ساختمان شما را در عین امن بودن، لوکس و زیبا می کند.

انتخاب شما هر چه که باشد در خدمت هستیم، زیرا در هر صورت یک خانه حال یک ساختمان باشد، یا ویلا و خانه باغ نیاز حتمی به حفاظ روی دیوار دارد. زیرا یک سارق در نگاه اول روش های آسان ورود به منزل را بررسی می کند و با دیدن حفاظ روی دیوار سراغ خانه هایی که حفاظ ندارند می رود. زیرا نه زمان کافی دارد تا با موانع روبرو شود و هم استرس بسیار بالا ممکن است باعث آسیب و صدمه دیدن جدی وی شود!

 

نرده روی دیوار

 

بهترین حفاظ برای دیوار ویلا

یک حفاظ خوب تعاریف مختلفی دارد، برای نمونه کسی که بودجه زیادی ندارد، قیمت امنیت حفاظ برای ایشان بیشتر از زیبائی حفاظ اهمیت دارد، اما طبیعتا حفاظ های لوکس در عین امنیت بالا، زیبائی منحصر به فردی دارند که نمای ساختمان ویلای شما را بیش از پیش می کنند.

پرفروش ترین حفاظ روی دیوار

اما پرفروش ترین مدل حفاظ روی دیوار در کارخانه درب سازه، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. زیرا ساختار حفاظتی و لبه های بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی امنیت این نوع حفاظ را بسیار افزایش داده و از سوی دیگر قیمت مناسب بدلیل ساختار حفاظ شاخ گوزنی، این نوع حفاظ روی دیوار را به عنوان گزینه نخست برای انتخاب بهترین نرده روی دیوار تبدیل کرده است.

علاوه بر ساختمان‌های مسکونی از انواع حفاظ دیوار برای امنیت بیشتر دیوار باغ‌ها، کارخانه‌ها، زندان‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده می‌شوند که در شکل‌ها، اندازه‌ها و انواع متفاوتی تولید می‌شوند و مقاومت بالایی در برابر آسیب دارند.

 

بهترین حفاظ روی دیوار

انواع حفاظ نرده روی  دیوار

یکی از مواردی که باید برای افزایش ایمنی خانه در نظر بگیرید، این است که حفاظ آهنی روی دیوار سبب می شود تا سارقین نتوانند وارد خانه شوند. بنابراین وجود این حفاظ ها روی دیوار ایمنی و آسایش خاطر را به همراه می آورد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام حفاظ صنعت، هدف حفاظ آهنی دیوار آرامش و امنیت شما شهروندان عزیز است. با توجه به اینکه حفاظ نرده دیوار بسیار مستحکم است، بنابراین شما با وجود این نرده دیگر نگران ورود سارقین به منزل خود نباشید. حفاظ دیوار که به نام حصار یا گارد فلزی دور دیوار نیز شناخته می شود در دور دیوار خانه یا باغ یا ویلا و همچنین خانه های مسکونی یا تجاری نصب می شود.انواع حفاظ دیوار که امروزه در حفاظ صنعت تولید می شود، بسیار شکیل و زیبا می باشد زیرا با تکنولوژی ها به روز تولید می شود. تنوع حفاظ روی دیوار در حفاظ صنعت شما را شگفت زده می کند.

🔱 حفاظ شاخ گوزنی

یکی از رایج‌ترین حفاظ‍‎های مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی هستند. این نرده‌ها به علت شباهت به شاخ گوزن به این نام شهرت یافته‌اند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند. هزینه این نرده‌ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای بالاتر است. هر چند که برای این محصول هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن وجود ندارد و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد. همان‌طور که گفتیم زیبایی این نوع حفاظ هم از بزرگ‌ترین مزیت‌های آن است؛ مزیتی که با یک رنگ‌آمیزی جذاب دو رنگ می‌تواند جند برابر شود.

🔱 حفاظ لیلیوم

حفاظ دیوار لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ های مورد استفاده در تهران است. امنیت آن حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم بالاتر است. ظاهر آن با الهام از گل لیلیوم طراح شده و نام لیلیوم هم به همین خاطر به آن داده شده است. معمولاً رنگ‌آمیزی آن به‌صورت دو رنگ انجام می‌شود. از نکات قابل توجه در مورد حفاظ لیلیوم گسترش آن از مرکز است؛ به این معنی که شاخه‌های آن از پایین میله به سمت اطراف گسترده می‌شود و هر قدر که در ارتفاع بالاتر می‌رویم، این طرح تکرار می‌شود. از این رو امکان تولید آن در ارتفاع‌های دلخواه وجود دارد. این موضوع باعث می‌شود تا مهندسین و معماران با دست باز و بر اساس زیبایی ارتفاع آن را تعیین کنند.

🔱 حفاظ سرنیزه ای

در کنار حفاظ‌های ساده که متشکل از تعدادی میله عمودی است، حفاظ سرنیزه ای نیز یک حفاظ نوستالژیک محسوب می‌شود که همه ما با آن خاطره داریم. اما این نوع حفاظ همچنان مشتری های پروپاقرص دارد و از پرفروش‌ترین انواع حفاظ به حساب می‌آید. این محصول حفاظتی را می‌توان برای تمامی ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت مورد استفاده قرار داد و یکی از رازهای پرفروش بودن آن همین کاربری گسترده آن است. این نرده‌ها معمولاً در ارتفاع‌های 100 ، 120 و 150 یا 200 سانتی‌متری استفاده می‌شوند. نرده حفاظ دیوار سرنیزه ای از جمله مدل حفاظ‌های بسیار کاربردی محسوب می‎شود که در مدل های یک، دو و سه‌طرفه تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ به نسبت سایر مدل حفاظ‌های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد.

🔱 حفاظ نرده فرفورژه دیوار

فرفورژه علاوه بر نرده های راه پله و نرده های حفاظ پنجره ها، در ساخت نرده دیوار نیز کاربرد دارند. نرده های فرفوژه دارای طرح‎های متنوع و متفاوتی بوده و در عین زیبایی قوی و مقاوم هستند. معمولاً نرده حفاظ دیوار فرفورژه نیاز به نگه‌داری و رسیدگی دائمی دارد، به‌طوری‌ که هر سه یا چهار سال باید نقاشی شود. همان‌طور که گفته شد به دلیل استحکام بالا معمولاً دارای قیمت بالایی هستند ، اما باید در نظر داشت که هزینه انجام‌شده امنیت بالایی را به همراه خود دارد.

🔱 حفاظ نیزار

نام حفاظ نی زار هم توضیحات کافی در مورد ظاهر آن ارائه می‌کند. این نوع حفاظ هم علاوه بر تأمین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب می‌گردد. طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق‌العاده زیبا و امن می‌باشد. شاید بین زیبایی حفاظ های نیزار، بوته ای و شاخ گوزنی نتوان به سادگی قضاوت کرد و انتخاب آن‌ها بستگی زیادی به سلیقه شما دارد. یکی از محاسن نرده نی زار این است که همه شاخه‌های نرده به‌صورت مستقیم به شاسی جوشکاری می‌شوند. شاخه های اصلی هم از بالا بکدیگر جوش می‌شوند. به همین علت نقاط جوش کمتری وجود دارد. در کل در مدل نیزار به‌علت این که شاخه‌های کوچک کمتری وجود دارد، طبیعتاً نقاط جوشکاری نیز کمتر است و این خود باعث استحکام بیشتر در مدل نی زار می‌شود.

🔱 حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای هم از انواع حفاظ خاردار به حساب می‌آید و مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک سپر امنیتی و ضد صعود بر روی دیوار قرار می‌گیرد و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی‌اجازه ایجاد می کند. از نظر نصب هم مثل حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای نصبی آسان و بی‌دردسر دارد. نرده های بوته ای در ارتفاع‌های مختلف می‌توانند ساخته شوند.

 

ایمنترین نرده روی دیوار

حفاظ روی دیوار چیست ؟

داشتن امنیت و آرامش اولین و مهم‌ترین عاملی است که همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آن هستیم. امروزه استفاده از حفاظ روی دیوار برای آرامش خیال و امنیت خاطر در اکثر ساختمان‌ها مخصوصاً ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند، یک ضرورت محسوب می‌شود. این حفاظ‌ها از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می‌کند. همان‌طور که می‌دانید استفاده از  دوربین‌های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد می‌کند، اما زمانی که از انواع حفاظ دیوار در ساختمان‌های خود استفاده می‌کنید، می‌دانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان شما محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.

موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ چه چیزهایی را باید مشخص کنیم؟ پارامترهای زیر را بشناسید تا حرفه‌ای‌تر با او برخورد کنید!

۱- جنس حفاظ روی دیوار : همان طور که گفتیم تقریباً همه حفاظ‌های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی‌اش آهنی هستند. پس این یکی را می‌توان از لیست دغدغه‌ها خط زد.

۲- ارتفاع حفاظ روی دیوار : حفاظ‌ها به‌طور معمول با ارتفاع یک تا یک‌ونیم متر ساخته می‌شوند. ارتفاع از مهم‌ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص می‌توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم حفاظ روی دیوار : تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

۴- نوع حفاظ روی دیوار : حفاظ‌های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. اصلاً نگران این اسم ها نباشید! در ادامه تک‌تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

 

 لوکس ترین نرده حفاظ روی دیوار

 

انتخاب انواع حفاظ دیوار

شاید با خودتان فکر کنید چطور می‌توانید برای ساختمان مسکونی خود و یا باغی که در بیرون شهر دارید، حفاظ روی دیوار مناسبی انتخاب کنید. همان‌طور که تا به اینجای مقاله مطالعه کردید، انواع حفاظ دیوار نه تنها از لحاظ ظاهری بلکه از لحاظ نوع کاربرد و مقاومتی که دارند، با هم متفاوت‌اند. از طرفی برخی از حفاظ‌ها برای مناطق مسکونی مناسب‌تر هستند و برخی دیگر بیشتر برای محافظت از اماکنی که نیاز به حفاظت بیشتر دارند، مناسب‌تر هستند؛ اما به طور کلی سه فاکتور مهم و اساسی برای انتخاب انواع حفاظ دیوار وجود دارد که در ادامه می‌توانید با این سه عامل آشنا شوید.

قیمت انواع حفاظ دیوار با هم متفاوت است

برای خیلی از افراد قیمت و هزینه‌ای که برای این کار انجام می‌دهند، اهمیت زیادی دارد. زمانی که شما محدوده قیمت‌ها را بهتر بدانید می‌توانید طبق بودجه خودتان گزینه مناسبی را برای حفاظ روی دیوار انتخاب کنید؛ زیرا به هر حال در نظر گرفتن هزینه اضافی برای این کار چندان لازم نیست و بهتر است طبق نیاز خود، یک حفاظ با قیمتی مناسب و ظاهری ایده آل انتخاب کنید. معمولاً جنس و کیفیت میله‌ها، ارتفاع حفاظ دیوار ساختمان و همچنین نوع جوشی که برای متصل کردن میله‌ها به هم استفاده شده و نوع رنگ‌آمیزی آن بر روی قیمت حفاظ روی دیوار مؤثر خواهد بود.

کاربری حفاظ خود را مشخص کنید

همان‌طور که می‌دانید حفاظ‌ها انواع و جنس‌های مختلفی دارند و در ارتفاع متفاوتی روی دیوار و هر قسمت از خانه و ساختمان شما نصب می‌شوند. اینکه شما قرار است از انواع حفاظ دیوار برای چه نوع ساختمانی استفاده کنید روی انتخاب شما دخیل خواهد بود. معمولاً برای ساختمان‌هایی داخل شهر که خطر کمتری وجود دارد و دیوارهای ساختمان بلندتر هستند، استفاده از حفاظ‌های ساده مثل حفاظ سرنیزه‌ای گزینه مناسبی خواهد بود و از طرفی هزینه‌های شما را نیز کاهش خواهد داد. اگر هم در خارج از شهر زندگی می‌کنید و یا قصد دارید برای ویلای بیرون شهرتان حفاظ تعبیه کنید، بهتر است از حفاظ‌هایی با تراکم و ارتفاع بالا استفاده کنید. معمولاً حفاظ شاخ گوزنی برای این نوع مکان‌ها گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

سلیقه خودتان را نیز در نظر بگیرید

در کنار نوع کاربرد و قیمت که دو فاکتور مهم در انتخاب انواع حفاظ دیوار هستند، باید سلیقه خودتان را نیز در نظر داشته باشید. سبک ساختمان شما و چیزی که خودتان احساس می‌کنید هماهنگی بیشتری با دیوارهای آن دارد نیز می‌تواند عامل مهمی در انتخاب حفاظ روی دیوار باشد .

 

جدیدترین حفاظ دیوار

 

بهترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟

بحث امنیت ساختمان در سراسر جهان یک مشکل اساسی می‌باشد چرا که اسباب و اثاثیه‌ای که شما در طی یک عمر جمع آوری کرده‌اید، نباید به هیچ وجه از دست رود. یکی از راه‌های بیشتر کردن امنیت یک ساختمان، استفاده از حفاظ هایی است که مانع از عبور انسان یا بعضا حتی موجودات زنده دیگر می‌شود! . شما باید همیشه یک قدم از سارقان جلوتر باشید و هر راهی که ممکن است این افراد به سازه شما نفوذ کنند را از قبل ببندید.

مهم ترین مسئله داشتن حفاظ دیواری جلوگیری از بالا رفتن سارق‌ها می‌باشد. هزینه کمتری دارد و به شما کمک می‌کند که خانه خود را ایمن نمایید.

وجود نرده آهنی دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های مختلف مسکونی و اداری – تجاری به خوبی حس می شود. بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می شود، امکان نفوذ از طریق آن ها به راحتی میسر است. به ویژه اگر یک سارق حرفه ای باشد، می تواند از کوچکترین حفره ای خود را به راحتی از طریق درب و پنجره های مشرف به کوچه و خیابان وارد منازل مسکونی کند و تمامی ابزارآلات و وسایل گران سنگ افراد را به تاراج ببرد. به همین علت و عوامل است که وجود یک حفاظ آهنی روی درب و پنجره های ساختمان های مختلف در عصر حاضر به عنوان یک ضرورت احساس می گردد تا علاوه بر زیبایی خاصی که به نماهای ساختمان ها می بخشد، سبب بالا بردن امنیت و نیز آرامش و آسایش خاطر ساکنین خانواده ها می گردد.

مقایسه انواع حفاظ دیوار : گوزن همیشه به شاخ های قوی که دارد شناخته می شود و این شاخ ها در هر رشته ای شاخصه ای ایده پذیر برای قشرهای شغلی خاص بوده است. متعاقبا باید بگویم همان طور که از نامش بر می آید ایده حفاظ شاخ گوزنی هم از شاخ های تنومند گوزن گرفته شده. شاخ هایی که از او در برابر هتاکان حمایت می کند.

شاخصه ی گوزن، شاخ های تنومند و در هم پیچیده ای است که به صورت یک حفاظ روی سرش رویده. شاخ هایی که از نظر هنری و زیبایی همیشه مورد توجه هنر دوستان و مشاغل مختلف بوده است. ایده ی ساخت حفاظ شاخ گوزنی هم از همین خصیصه گرفته شده است. حصاری که عبور از آن دشوار و مانعی به غایت محکم به نظر می رسد. تا جایی که مورد تایید ناجا شناخته و ایمنی اش تضمینی دانسته شده است.

از قدیم الایام مردم شاخ های گوزن را به عنوان وسیله ای تزئینی می شناختند که با آویختنش روی دیوار از آن یک قاب خیره کننده می ساختند. امروزه این کار ضد حقوق حیوانات است و ناپسند؛ اما حفاظ شاخ گوزنی تبدیل به یک جایگزین محبوب شدند که با قرار گرفتن بالای دیوار ها جدا از مزیت های بصری، امنیت خانه ها را حفظ کردند. امکان عبور از میله های آلمینیومی آن غیر ممکن بوده و کسی که قصد عبور از آن را داشته باشد، میان شاخه های انبوهش گیر می افند.

در مقایسه انواع حفاظ دیوار لازم است که از حفاظ بوته ای نیز بگوییم. این حفاظ از خار مغیلان ایده گرفته شده. گذشتگان ما نیز برای حفاظت از خانه هایشان، از بوته های خار استفاده می کردند. چه بسیار کوشک ها و قلعه هایی که با کندن خندق های پر خار، از شر دشمن ها در امان مانده بودند.

این روزها نیز حفاظ بوته ای که فلز ها و میله هایش مثل خار در هم تنیده، دیوار ها را حراست و حفاظت می کند. در هر متر حفاظ بوته ای ۸۰ الی ۱۰۰ شاخه برنده و در هم تنیده قرار گرفته. شاخک هابا یک شبکه در هم فرو رفته عبور را غیر ممکن می سازند. حفاظ بوته ای در برندگی دست کمی از چاقو و در ایمنی دست کمی از حفاظ شاخ گوزنی ندارد؛ اما از نظر زیبایی حفاظ شاخ گوزنی محبوب تراست.

حفاظ نیزار همانطور که از اسمش مشخص است شبیه یک نیزار بسیار زیبا است. این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل قیاس با دو نوع حفاظ قبلی نیست. ازاین لحاظ برتری خاصی نسبت به بقیه حفاظ ها دارد. جدا از تامین امنیت یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید. طراحی و ساخت حفاظ نیزار یا سرنیزه بسیار زیبا و ایمن است.

ایده ساخت حفاظ نیزار ایده ساختش از نیزارها گرفته شده است. تمام شاخه های آن رو به بالا است و امنیت مختص به خود را دارد. حفاظ نیزار از نظر زیبایی یک سر و گردن از حفاظ های فوق الذکر بالا تر است و از لحاظ امنیت نیز تضمین شده است. چرا که با وجود تراکم و فرم نیزاری که دارد امکان دست انداختن و بالا رفتن از دیوار را صفر می کند. در واقع نکته مهم در مورد حفاظ نیزار در این است که خلاف حفاظ های دیگر، میلگرد ها مستقیما به شاسی جوش می خورند. در حفاظ نیزار میلگرد ها به صورت هلالی شکل در ردیف های متقارن نصب می شود و یکی از چشم نواز ترین حفاظ های روی دیوار را ایجاد می کنند.

حفاظ سر نیزه ای قدمتی چند صد ساله دارد. از قدیمی ترین حفاظ های روی دیوار است که تولید شده و علی رغم قدمت زیادش هنوز در بین حفاظ های دیواری جایگاه خود را به جد حفظ کرده. این قدمت از آن حفاظی ساخته که مناسب برای خانه هایی با طراحی کلاسیک است. به خاطر ظاهر ساده و قدیمی به آن نرده روی دیوار نیز می گویند. حفاظ سر نیزه ای را به نازیبایی نقد کرده اند؛ اما نمی توان از فاکتور ایمنی آن گذشت. نیزه هایی که با نظم و الگوریتمی پیوسته کنار هم قرار گرفته اند و محافظ جان و مال شما هستند.

 

ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های دیوار

قیمت حفاظ آهنی نمای دیوار

حفاظت و تأمین ایمنی و امنیت محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند. طبیعتاً راه‌های تأمین امنیت متفاوت بوده که می‌توان به نصب دوربین‌های مداربسته، آژیرهای خطر و دزدگیر، و همچنین حفاظ‌های فیزیکی همچون نرده دیوار حیاط، حفاظ‌های روی دیوار و نرده فلزی محوطه  ، نرده حیاط اشاره کرد. حفاظ های فیزیکی یک عامل بازدارنده هستند که مانع از ورود افراد متجاوز به داخل محل کار یا زندگی می‌شوند.

معمولاً در ساخت­ و ساز ساختمان‌ها توسط پبمانکاران کمتر به این قضیه توجه می‌شود و بیشتر هزینه‌ها برای نمای ظاهری ساختمان و زیبایی آن صرف می‌شود اما باید توجه داشت که قیمت حفاظ آهنی روی دیوار یا نرده دیوار حیاط به نسبت کل هزینه‌ای که برای ساختمان می‌شود بسیار ناچیز بوده و با این کار علاوه بر تأمین امنیت ساختمان و افزایش زیبایی نمای ظاهری، سبب ترغیب مشتری به خرید آن مکان می‌شوند. باید در نظر داشت که هزینه حفاظ روی دیوار به نسبت بقیه هزینه‌ها مقدار کمتری دارد و از طرف دیگر این هزینه بین تمام واحدها تقسیم می‌شود که در حقیقت مبلغ بسیار پایینی برای هر واحد می‌شود. نرده دیوار حیاط دارای هزینه کم اما بسیار پرکاربرد و لازم برای یک ساختمان است.

 

بصرفه ترین حفاظ دیوار

قیمت بصرفه حفاظ دیوار

اولین خصوصیت مهم و اساسی که نرده دیوار حیاط باید آن را داشته باشد، استحکام و قیمت بصرفه بودن آن است. باید در نظر داشت که اولین چیزی که در مورد حفاظ به ذهن یک فرد می‌رسد تأمین امنیت و محکم بودن در برابر تهدیدات خارجی است، درنتیجه استحکام بالای یک حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یک مکان جزء خصوصیات مهم و اولیه آن است که باید به آن توجه شود. نکته بعدی که در مورد حفاظ روی دیوار حیاط باید به آن توجه شود، عدم عبور از آن و به عبارتی داشتن یک یا چند عامل بازدارنده قوی و خطرناک است. اگر حفاظ‌های روی دیوار به‌گونه‌ای باشند که علاوه بر محکم بودن دارای عوامل بازدارنده باشند امنیت خانه دوچندان می‌شود. حفاظ‌هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر استحکام بالا دارای نوک‌های تیز و برنده هستند که مانع از نزدیک شدن حیوانات و یا افراد متجاوز می‌شوند زیرا در اثر برخورد و یا درگیر شدن با آن صدمه خواهند دید.

پس باید به خاطر داشت که دو خصوصیت مهم و اساسی نرده دیوار حیاط استحکام بالا و عامل بازدارنده قوی و خطرناک است، درواقع داشتن هم‌زمان این دو خصوصیت می‌تواند حفاظ روی دیوار حیاط را مطمئن‌تر سازد. باید در نظر داشت که تنها این دو خصوصیت نمی‌تواند کافی باشد و پارامترهای دیگری همچون رنگ و مدل جزء خصوصیات نرده دزدگیر روی دیوار محسوب می‌شوند که در زیبایی حفاظ‌های روی دیوار مؤثر هستند. اگر فقط به خصوصیاتی همچون استحکام و تأمین امنیت توجه شود و زیبایی مدنظر نباشد آنگاه مکان تجاری یا مسکونی بیشتر شبیه به یک محیط نظامی یا یک محیط محبوس شده می‌شود ازاین‌رو حتماً باید به مدل‌های متفاوت نرده دیوار حیاط توجه شود و با توجه به سبک آن مکان بهترین حفاظ روی دیوار انتخاب شود.

 

حفاظ های ضخیم دیوار

 

 لوکس ترین نرده حفاظ روی دیوار

در شاخه آهنگری همانند صنف طلا فروشی، وزن فلز از بیشترین اهمیت در قیمت گذاری حفاظ روی دیوار برخوردار می باشد. باید توجه داشته باشید که حفاظ های روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی از تعداد زیادی شاخه های میلگرد ساخته شده اند و بدیهی است که مشتری در طراحی یا ساخت حفاظ هیچ گونه شناخت یا مهارتی نداشته و این امر می تواند منجر شود تا افراد سود جو از عدم اطلاعات خریداران استفاده نموده و کافی است تا کمی از حجم میلگرد مصرفی در ساخت حفاظ کم کنند یا از میلگرد ضعیف تر و یا از میلگردی با کیفیت درجه پایین تری استفاده کنند، مطمئن باشید که شما به عنوان مشتری تفاوت را احساس نخواهید کرد…

 

شیک ترین حفاظ دیوار

 

لوکس ترین نرده حفاظ روی دیوار

هزینه حفاظ روی دیوار از دیگر خصوصیاتی است که برای انتخاب نرده دیوار حیاط یا نرده فلزی محوطه مورد توجه قرار می‌گیرد. ازآنجاکه هزینه حفاظ روی دیوار بین تمامی واحدهای آن ساختمان تقسیم می‌شود طبیعتاً مبلغ بالایی نمی‌شود اما افراد همیشه به دنبال پرداخت هزینه‌ای معقول در ازای دریافت یک محصول هستند. اولین خصوصیت مهم و اساسی که نرده دیوار حیاط باید آن را دارا باشد، استحکام است. نکته بعدی که در مورد حفاظ روی دیوار حیاط باید به آن توجه شود، عدم عبور از آن و به عبارتی داشتن یک یا چند عامل بازدارنده قوی و خطرناک است.  استفاده از میله گرد شماره 10 / استفاده از جوشکاری تحت گاز/ استفاده از جوشکار ماهر و کارآزموده/ رنگ مصرفی با کیفیت و رنگ کوره ای/ رعایت تمام نکات در روش نصب با استفاده از نصابان حرفه ای و با سابقه/ و همچنین از همه مهمتر دادن ضمانت و خدمات بعد از نصب حفاظ از جمله اقداماتی است که توسط صنایع فلزی حفاظ صنعت به خریداران محترم از طرف مدیریت شرکت ضمانت داده می شود. از همه این عوامل مهمتر حسن شهرت سازنده نرده حفاظ  و معتبر بودن شرکت و عوامل تولید حفاظ میباشد. زیرا اگر شما از شرکت سازنده ی معتبر خرید نمایید مطمئن خواهید شد که آنها برای حفظ حسن شهرت و باقی ماندن در بازار فروش حفاظ همه موراد گفته شده فوق الذکر را رعایت خواهند نمود و حتی بعد از فروش و نصب حفاظ ، احیانا اگر مشکلی پیش بیاید جوابگو خواهند بود.

 

حفاظ نمای دیوار

 

حفاظ آهنی روی دیوار

روش های قدیمی هم اکنون پاسخگوی نیازبه برقراری حفظ امنیت ورودی ساختمان نیستند. نمیتوان حفظ امنیت را به سادگی کنار گذاشت. شاید در ابتدا شما خریداران محترم هزینه ای را بابت خرید و نصب نمودن حفاظ پرداخت می کنید، اما این موضوع به شما و اطرافیانتان این اطمینان خاطر را می دهد که اموال و دارایی های شما در امنیت بوده و در نتیجه آرامش روحی و روانی شما با نصب یک حفاظ مطمئن مانند حفاظ شاخ گوزنی متراکم شرکت حفاظ صنعت برقرار میشود.تصور کنید یک روز وارد منزل خود بشوید و مشاهده کنید تمام وسایل شما را برده اند. حتی بد تر از آن، فکر کنید زمانی فرزندان خود را در خانه تنها گذاشته باشید و فردی وارد ساختمان شود. این اتفاق بسیار ترسناک و در عین حال بسیار محتمل است. اما به جای اینکه چنین ریسکی بکنید، می توانید با هزینه ای بسیار معقول جلوی این اتفاقات را بگیرید. به راحتی از منزل، ویلا و ساختمان خود خارج شوید و بدانید هیچ فرد دیگری نمی تواند وارد آن شود.

موقع خرید یا مذاکره با سازنده نرده آهنی روی دیوار چه چیزهایی را باید مشخص کنیم ؟

۱- جنس نرده تولیدی : همان طور که گفتیم تقریباً همه نرده حفاظ‌ های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی‌اش آهنی هستند.

پس این یکی را می‌توان از لیست دغدغه‌ها خط زد.

۲- ارتفاع نرده : حفاظ‌ های دیوار به‌طور معمول با ارتفاع یک تا یک ‌و نیم متر ساخته می‌شوند.

ارتفاع از مهم‌ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است.

ضمن این که برای کاربردهای خاص می‌توانید ارتفاع حفاظ دیوار دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم شلوغی شاخه های نرده : تعداد میله‌های خار دار عمودی در هر متر عرض حفاظ ، تراکم آن را مشخص می کند.

هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله‌ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین‌تر می‌آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می‌آورد.

۴- نوع حفاظ روی دیوار : حفاظ‌ های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار و ، نخل مرداب و یا لیلیوم باشند.

 

محکم ترین حفاظ دیوار

 

ایمن سازی ورودی ساختمان با حفاظ روی دیوار

مهمترین مولفه تامین امنیت برای هر مکان , ایمن سازی ورودی آن مکان می باشد: نصب درب های ضد سرقت برای آپارتمان و تجهیز فروشگاه ها به دوربین های حفاظتی همگی برای ایمن سازی محیط انجام میگیرند که نقش بسیار موثری در بالابردن ضریب امنیتی را دارند.در بحث ایمن سازی فقط کافی می باشد به این نکته توجه بکنیم که اولین کار سارقین , ارزیابی و انتخاب هدف میباشد. برای این افراد سهولت دسترسی و ریسک پایین دو اولویت مهم برای انتخاب محل سرقت یا ورود غیر مجاز است. انتخاب یک سارق بین فروشگاهی که دوربین دارد و فروشگاهی که بدون نصب دوربین فعالیت میکند کدام میباشد؟ در مورد خانه هم این موضوع کاملا صادق می باشد. با ما همراه باشید با مقاله انواع حفاظ روی دیوار و مکان های نصب این حفاظ ها. بدون شک برای افرادی که قصد سرقت یا ورود غیرمجاز به مکانی را دارند اولویت انتخاب با ساختمان ها و محیط های بدون حفاظ یا با حفاظت پایین می باشد. نصب حفاظ روی دیوار اگر نگوییم عبور را ناممکن میکند ؛ باعث بالا بردن ریسک عبور و همچنین صدمه به شخص متجاوز میشود و در نتیجه باعث صرف نظر سارق و انتخاب گزینه های آسان تر (بدون حفاظ) میگردد. این یعنی ایمن سازی و بالابردن امنیت ساختمان خودتان.

 

مدرن ترین حفاظ روی دیوار

 

حفاظ ضخیم و محکم روی دیوار

کشیدن دیوار به دور ساختمان یا زمین, امروزه بیشتر تعیین کننده حریم ملک است و به علت سهولت دسترسی, دیوار کشی نقش حفاظتی خود را از دست داده است. انواع حفاظ روی دیوار , بهترین گزینه برای تامین امنیت دیوار تجاری , ویلا ، ساختمان مسکونی , باغ و تمام محیط هایی که بصورت مجتمع ساخته میشوند نظیر: شهرک صنعتی , شهرک مسکونی , پایانه ها , شرکت های بزرگ و … است. با توجه به سلیقه های متفاوت و همچنین در نظر گرفتن میزان حفاظت مورد انتظار, انواع مختلفی از حفاظ فلزی و حفاظ آهنی برای ساخت حفاظ سر دیوار و نرده روی دیوار وجود دارد که هر یک ویژگیهای شاخصی نسبت به سایر مدلها هستند که قطعا میتواند براورنده انتظار تمامی خریداران با هر نوع سلیقه باشیم. حفاظ زیبا و ایمن را از ما بخواهید.

 

با کیفیت ترین حفاظ دیوار

 

برترین حفاظ های روی دیوار و حیاط

حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم میگردند: ۱-حفاظ کلاسیک ۲-حفاظ مدرن

حفاظ کلاسیک: بطور کلی برای کار در متراژ بالا استفاده میشوند

الف)حفاظ سرنیزه ای(حفاظ نیزه ای): ساده ترین نوع حفاظ با قابلیت افزایش ارتفاع مانع خوبی برای عبور از روی دیوار میباشد.
ب)حفاظ آبشاری یا حفاظ خم): یکی از پرکاربردترین انواع حفاظ برای کار در متراژبالا : نظیر شهرک های مسکونی,پایانه ها ی مسافربری, زمین های بزرگ تجاری،شهرک های صنعتی,  و زمین کشاورزی

حفاظ مدرن دیوار : نسل جدید حفاظ روی دیوار

۲. حفاظ مدرن یا حفاظ نامنظم(نسل جدید حفاظ روی دیوار): قیمت پایین و امنیت بالا موجب استقبال روزافزون از این نوع حفاظ  است. ترکیبی از لبه های تیز و برنده فلزی که به ارتفاع و حجم های مختلف بصورت متراکم در کنار هم قرار گرفته است بطوریکه حتی فکر عبور را هم برای هر ناظری ناممکن میسازد.

مقایسه انواع حفاظ روی دیوار از لحاظ فنی – کاربرد

۱) حفاظ شاخ گوزنی: قیمت پایین ، امنیت بالا ، با قابلیت تعیین ارتفاع , رنگ و تراکم- طراحی به شکل شاخ گوزن
۲) حفاظ بته ای(حفاظ بوته ای): قیمت پایین – امنیت بالا – با قابلیت تعیین ارتفاع , رنگ و تراکم – با طراحی به شکل بته خار
۳ حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم: زیباترین مدل حفاظ مدرن با طراحی به شکل دسته گل – امنیت بسیار بالا -با قابلیت تعیین ارتفاع و رنگ
۴) حفاظ نیزار: یکی از زیباترین مدلها طراحی شده بصورت قوسی متقارن – امنیت بسیار بالا – با قابلیت تعیین ارتفاع و رنگ

 

حفاظ فلزی دیوار

 

شیک ترین حفاظ های روی دیوار و ویلا

امروزه به جهت ایجاد امنیت از حفاظ های آهنی دیواری مختلف با مدل های گوناگون زیادی استفاده می شود که هر کدام از آن ها آرامش را به خانه ها به ارمغان می آورند تا علاوه بر ورود و خروج سارق و هر گونه افراد شرور و مزاحم دیگری به درون منازل مسکونی مانع از شکستن شیشه با پرتاب یا برخورد اشیاء مختلف به سمت آنان شوند. چرا که ممکن است با هنگام فوتبال داخل کوچه و خیابان با برخورد ساده یک توپ فوتبال به راحتی شیشه پنجره شکسته شود. و علاوه بر ایجاد خسارت ممکن است آسیب های جزئی را به ساکنین خانواده ها وارد سازد و آرامش آن ها را برای مدتی از بین ببرد. بنابراین حفاظ آهنی می تواند مانع این کار شود و با جنس آهنی خود خیال ساکنین خانواده ها را از بر هم زدن آسایش آنان آسوده خاطر سازند.

برای مصارف مختلف از جمله سر در ساختمان ها، روی دیوار ساختمان ها به ویژه دیوارهایی با ارتفاع کم، به عنوان حصار گرداگرد زمین های مختلف، حفاظ درب ساختمان ها از جمله درب آکاردئونی، حفاظ درب و پنجره مکانهای بزرگ همچون هتل ها، ویلاها، زندان ها، فروشگاه های بزرگ و… مورد کاربرد و کارایی واقع می گردند تا به این منظور با جنس محکم و قدرتمند خود مانع از ورود هر فرد مزاحمی به درون این ساختمان ها گردند. بنابراین کاربرد حفاظ آهنی امروزه تنها به نرده های ساختمانی ختم نمی گردد و در مکان های بسیار مختلفی می توان از حفاظ آهنی به جهت برقراری امنیت استفاده و بهره لازم را برد. ضمن اینکه تمامی این حفاظ ها امروزه به جهت سلایق مختلف افراد در طرح ها و رنگ بندی های مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا به این منظور هر فردی بنا بر سلیقه خود رو به خرید یکی از این حفاظ های مختلف برای محافظت از مال و جان خود و اعضای خانواده اش آورد.

 

امن ترین حفاظ دیوار

 

نرده روی دیوار سر درب منزل

از گذشته تا به امروز حفاظ‌های روی دیوار حیاط تغییر یافته‌اند و علاوه بر زیبایی بیشتر دارای استحکام بالاتر و قدرت بازدارندگی بیشتری نیز هستند. و بر اساس ویژه گی های آن قیمت حفاظ آهنی روی دیوار نیز بسیار متفاوت میباشد . سردر و نرده آهنی روی دیوار ها را نیز به صورت کاملا تیز شبیه به چاقوی برنده ای با شاخک های متنوع و چسبان به هم در ارتفاع بالای یک متر می سازند تا هیچ جایی برای گیر کردن دست و پای افراد سارق به جهت بالا رفتن از آن ها وجود نداشته باشد و در صورتی که بخواهد از این حفاظ آهنی عبور نماید، ممکن است دست و پای وی از برخورد با نوک تیز و برنده این حفاظ ها زخمی شود و او را با آسیب هایی مواجه سازد. به همین علت هر سارقی پیش از آنکه تصمیم به سرقت از منازل مختلفی بگیرد، با مشاهده حفاظ آهنی و خاصیت برندگی و طراحی بی نظیر و کاربردی این نوع از حفاظ ها به طور کلی از انجام این کار سر باز می زند که همین علت به نوبه خود سبب برقراری امنیت و آسایش و آرامش ساکنین چنین منازلی گشته است که با خیالی راحت به زندگی شخصی خویش ادامه می دهند و هرگز تصور نمی کنند که سارقی بخواهد از این حفاظ آهنی مستحکم و با طراحی منحصر به فرد خود را به داخل منازل آن ها وارد سازد.

 

حفاظ آهنی روی دیوار

امنیت حفاظ روی دیوار

امنیت را با نرده حفاظ های آهنی دیوار حیاط باغ ویلا برای خانواده خود برقرار سازید بنابراین اگر قصد برقراری امنیت و آسایش خود و خانواده خود را دارید ، می توانید با تولیدی های مختلف حفاظ آهنی ارتباط گرفته و پس از انتخاب مدل مورد نظر خود و خریداری حفاظ آهنی مراحل نصب و اجرای آن را به سادگی انجام داده تا پس از آن امنیت را برای خود ارزانی دارید و از زندگی سرشار از آرامش خویش نهایت بهره را ببرید. یکی از انواع حفاظ‌های روی دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی است که جزء معروف‌ترین و پرفروش‌ترین نرده دیوار حیاط به‌حساب می‌آید. این حفاظ همانند شاخ‌های گوزن درهم‌تنیده بوده و دارای نوک‌های تیز و برنده است که به‌خوبی نقش حفاظت را ایفا می‌کند، همچنین این حفاظ در ارتفاع‌های متفاوت و در تراکم ۸ تا ۱۵ ردیف در بازار موجود است. از دیگر حفاظ‌های موجود در بازار که جزء بهترین حفاظ روی دیوار نیز به‌حساب می‌آید حفاظ نیزار است.

حفاظ دیوار همانند نام خود دقیقاً شبیه نیزارها تولید می‌شود و دارای تراکم ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ ردیف تولید شده و دارای ارتفاع‌های ۵۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر است. یکی از مزایای حفاظ نیزار این است که تمام شاخه‌های تیز نرده مستقیماً به میله اصلی یا به‌اصطلاح شاسی جوش می‌شوند و از طرفی شاخه‌های اصلی نیز از بالا به یکدیگر جوش می‌شوند که استحکام این حفاظ را بسیار زیاد می‌کند.  یکی از زیباترین نرده فلزی محوطه یا حفاظ‌های روی دیوار حفاظ لیلیوم است. این حفاظ علاوه بر زیبایی و قابلیت دورنگ بودن از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده و به نسبت برخی از حفاظ‌های دیگر ایمنی بالاتری دارد. این حفاظ دقیقاً شبیه به گل لیلیوم بوده و سیستم حفاظتی آن بر اساس گسترش از مرکز است و می‌توان آن را در ارتفاع‌های مختلف سفارش داد که معمولاً بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر است. حفاظ بوته‌ای نیز از دیگر انواع حفاظ‌های روی دیوار حیاط است که شبیه به حفاظ شاخ گوزن بوده و حالت شاخه‌های آن به‌گونه‌ای است که عبور از بالای آن تقریباً غیرممکن است.

 

بهترین حفاظ دیوار حیاط

 

نرده حفاظ خار دار دیوار

حفاظ فلزی خار دار دیوار ساختمان شاید امروزه استفاده از انواع مختلف حفاظ ها باعث می شود. که شما بتوانید امنیت ساختمان خود را تحت کنترل داشته باشید. در واقع استفاده از حفاظ های مختلف یکی از آسان ترین راه هایی است. که شما میتوانید ساختمان خود را از تردد سارقین محافظت کنید. دقت داشته باشید که انواع مختلفی از حفاظ ها وجود دارند که از بین آن ها میتوان به حفاظ فلزی خار دار ساختمان اشاره کرد. نرده آبشاری یکی از انواع حفاظ هایی است که شما میتوانید برای حفظ موقعیت ساختمان خود از آنها استفاده کنید. شاید یکی از نزدیکترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی نرده خار دار باشد. این مدل از حفاظ ها در بازار با این نام شناخته می شود.

حفاظ روی دیوار در واقع در بازار با عنوان حفاظ بوته خاری و همچنین حفاظ خاری نیز شناخته می شوند. میتوان گفت که این نوع حفاظ با الهام از بوته های خاردار در بیان تولید شده است و به همین جهت هم استفاده از آن ها بسیار مناسب است. شما میتوانید نرده خار دار را روی دیوار و همچنین روی فنس ها و پنجره ها مورد استفاده قرار دهید و قابلیت نصب روی مکان های دیگر را نیز دارند. نرده خار دار از مدل های حفاظ هایی است که بهره گیری از آن ها و همچنین نصب آنها روی محیط های مختلف نیز امکان پذیر است.

 

بهترین حفاظ روی دیوار باغ

 

حفاظ کشی دیوار حیاط و ویلا

دغدغه بسیاری از افراد، حفظ و افزایش امنیت خانه میباشد. حفاظ کشی دیوار یکی از روش‌های مؤثر برای جلوگیری از ورود راحت مجرمان و سارقین به محیط خانه محسوب میگردد. انواع مختلفی از حفاظ دیوار وجود دارند که به‌خوبی ایمنی دیوار خانه را بالا می‌برند. در مقاله پیش رو نگاهی به حفاظ کشی دیوار خواهیم داشت.

نرده کشی دیوار

حتماً شما هم با این نظر موافقید که ابتدا باید خودمان راه نفوذ ساده و بدون دردسر سارقین به منزل را ببندیم. یکی از راحت‌ترین روش ها در این زمینه حفاظ کشی دیوار میباشد. با نصب حفاظ روی  دیوار خیال خود را تا حدود زیادی از ایمنی محل زندگی یا کارتان آسوده میکنید. بهتر می باشد برای درک بهتر موضوع، مزایای نرده کشی دیوار را برایتان بگوییم.

مزایای نرده حفاظ کشی دیوار

اگر هنوز نسبت به استفاده از حفاظ دیوار مردد می باشید، نگاهی به برخی مزایای حفاظ کشی دیوار داشته باشید:

با نصب حفاظ بر روی دیوار، شما راهکاری دائمی و ماندگار را انتخاب کرده‌اید. نصب دوربین یا دزدگیر در محیط زندگی و کار، نیازمند صرف وقت و هزینه نگهداری از این سیستم‌‌ها می باشد. درحالی‌که نصب حفاظ دیوار هیچ دردسری برایتان ندارد. حفاظ دیوار علاوه بر جنبه ایمنی، به زیباتر شدن نمای ساختمان شما نیز کمک می‌کند. این حفاظ‌ها دارای مدل‌ها و طرح‌های متنوع و بعضاً بسیار چشم‌نوازی می باشند. فرایند نصب حفاظ کشی دیوار نسبت به سایر روش‌های حفظ ایمنی، هزینه کمتری به همراه خواهد داشت.

 

مقاوم ترین حفاظ دیوار

 

قیمت حفاظ آهنی دیواری حیاط

قیمت نرده کشی روی دیوار بدون شک یکی از راه هایی که میتوان برای امنیت خانه خود از آن استفاده کنید نرده کشی روی دیوار است. امروزه اما به دلایلی مختلف، از جمله نکات مهم به شمار می آید. که باید به آن دقت کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. شاید یکی از نزدیکترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی حفاظ های نیزاری باشد. این مدل از حفاظ ها در بازار با این نام شناخته می شود. این نوع حفظا ها به واقعیت در بازار با عنوان حفاظ بوته ای خاری و در ضمن حفاظ خاری نیز شناخته می شوند. میتوان گفت که این نوع حفاظ با الهام از بوته های خاردار در بیان تولید شده است و به همین جهت هم به کارگیری آن ها زیاد مناسب است.

شما میتوانید نرده کشی روی دیوار را روی دیوار و روی فنس ها و پنجره ها قرار دهید و قابلیت نصب روی فضا های دیگر را نیز دارند. نرده کشی روی دیوار از مدل های حفاظ هایی است. که بهره گیری از آن ها و در ضمن نصب آنها روی پیرامون های گوناگون نیز امکان پذیر است. قیمت نرده کشی روی دیوار اما از جمله نکات مهمی است که باید به آن دقت کنید. استفاده از حفاظ های بوته ای باعث می شود که نمای ساختمان شما شیک تر شود. این حفاظ ها کاربردهای بسیاری دارند که باعث می شود به کارگیری آن ها روز به روز افزایش پیدا کند. حفاظ سر دیواری به انواع حفاظ هم پیوستگی دارد .

 

بهترین حفاظ روی دیوار

 

بهترین نرده حفاظ دیوار ساختمان کدام است ؟

جواب این سوال کمی سخت است . برای انتخاب بهترین حفاظ دیوار ساختمان ، باید عواملی را قبل از انتخاب برسی نمائیم .

شکل و نوع ساختمان : ساختمان ها از نظر معماری به چند دسته تقسیم می‌شوند .ساختمان های کلاسیک ، مدرن ،لوکس ،معمولی .

قدمت ساختمان : یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب ساختمان قدمت ساختمان است. هزینه برای حفاظ ساختمان های قدیمی توجیه ندارد.

محیط پیرامون ساختمان : برای انتخاب بهترین حفاظ ساختمان می‌بایست همزمان با توجه به  نوع ساختمان ،به محیط پیرامون ساختمان نیز دقت کرد.حتما حفاظ دیوار ویلا با حفاظ دیوار ساختمان لوکس و برج ها متفاوت است . ارتفاع ساختمان ویلا حداکثر 3 طبقه است . در صورت یکه ارتفاع یک برج 7 طبقه بیش از 20 متر است . برای ساختمان های بلند مرتبه ارتفاع حفاظ بسیار تاثیر گذار است .

 

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

ایمن ترین حفاظ روی دیوار کدام است ؟

در سالهای اخیر ما و همکارانمان سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم حفاظی را طراحی کنیم تا بهترین پاسخ را به سوال شما عزیزان بدهد. یکی از مواردی که باعث ضعف حفاظ نیزه ای شد مستحکم بودن آن بود! ما باید حفاظی طراحی کنیم که همانند سیم خاد دار لرزش داشته باشد و از تیغ های تو در تو و طویل تشکیل شده باشد. یکی از راه های ساخت حفاظ با اشکال متنوع استفاده از انواع میلگرد های نوک تیز و خمیده شده است. خب میلگرد نمره 10 بخاطر اینکه از قطر متناسبی برای ارتفاعات معمول ساخته شده است لرزش متناسبی را به عنوان حفاظ روی دیوار میتواند داشته باشد. اما تنها نکته ای که مهم است امنیت نیست ! دیوار خانه ها مهم ترین نقش را در زیبایی یک خانه یا ویلا ایفا میکنند.

بهترین نرده حفاظ برای روی دیوار چه مدلی است ؟

باید بدانیم که اشخاصی که معمولا اقدام به عبور از روی دیوار میکنند معمولا از امادگیه جسمانی بالایی برخوردارند و افرادی سبک وزن هستند که براحتی میتوانند از ارتفاعات بالا پرش کنند. پس باید حفاظی طراحی کنیم که بتواند مانعی برای افراد ورزشکار! باشد. همواره زمانی که در کوچه و خیابانها در حال گشت و گزار هستیم چشمان مان به حفاظ های نیزه ای که بر سر دیوار های خانه ها یا ساختمانها نصب شده اند خورده است. اما معمولا بی توجه از آنها عبور کرده ایم. این نوع حفاظ ها بسیار طراحی ساده و منظمی دارند از طرفی هم ارتفاع آنها بلند بوده و معمولا نیزهای آنها به سمت بیرون از حیاط ساختمان خمیده شده است. نکته ای که باید بدانیم این است که این نوع حفاظ بسیار مستحکم بوده و اگر فرد سارق که از امادگی جسمانی مطلبی برخوردار است بخواهد از آن عبور کند، با ایوزان شدن از آن میتواند از روی آن عبور کرده چون که این حفاظ بسیار محکم بوده و میله های آن خم نشده و همین موضوع امنیت خاطری را برای فرد متجاوز بوجود اورده تا بتواند از روی آن عبور کند.

ارتفاع حفاظ روی دیوار بر چه اساسی می باشد ؟

اصولا برای انتخاب ارتفاع حفاظ های دیوار به این صورت عمل می شود که باید دقت کنید اگر کسی بر روی دیوار بایستد نتواند از روی حفاظ عبور کند پهنا و تراکم حفاظ ها نیز در این مورد تاثیر گذار می باشد .اصولا حفاظ هایی که بر روی درب نصب می شوند کوتاه تر از حفاظ هایی است که بر روی دیوارها قرار می گیرند .

چه نوع حفاظی برای روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

مهمترین عامل برتری حفاظ های میلگردی مانند شاخ گوزنی در مقایسه با حفاظ های سنتی “عامل بازدارندگی” آن است. بطوریکه هر فردی با مشاهده تراکمی از لبه های تیز و برنده که بطور نامنظم در کنار هم قرار گرفته اند ؛ به دلیل ریسک عبور بالا و صدمات جبران ناپذیر آن عملا عبور را ناممکن دیده و از “فکر عبور” هم منصرف میگردد.

مقالات تصادفی