حفـاظ نیــزار:

حفاظ نیزار یکی از بهترین مدل های نرده لوکس برای روی دیوار است. حفاظ نیزار چند سالی است که تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که دارد، یک محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساکنان ساختمان میباشد. مدل های سنتی و کلاسیک بدلیل داشتن یک شکل واحد و نداشتن تنوع و زیبایی و مهمتر از همه عدم تامین امنیت کامل این نرده ها مورد استقبال معمارن نبود.
حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نیزار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد ازاین منظر برتری خاصی نسبت به سایر حفاظ ها دارد وعلاوه بر تامین امنیت، یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق العاده زیبا و امن می باشد.
برخلاف حفاظ های قدیمی كه بهترين دستگيره برای بالارفتن و یک جای پا برای ايستادن بر روی ديوارها را برای سارق مهیا می سازد، دارای امنیت بسیار بالایی هستند به طوری كه مورد تائيد پليس پيشگيری ناجا هم قرار گرفته و عبور از آنها بعد از نصب روی ديوار غيرممكن می باشد.
برای روی دیوار ساختمان ها جای یک نرده زیبا و امن خالی بود و به همین دلایل تولید کنندگان حفاظ شروع به تولید نسل جدید حفاظ روی دیوار نمودند. که از جمله آنها میتوان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار اشاره کرد که البته حفاظ نیزار یکی از بهترین ها در این مجموعه می باشد. برای طراحی آن از شاخه های نی در نیزارهای بزرگ الهام گرفته شده است. روی دیوار زیبای خاصی دارد و بدلیل طراحی خاص خود تقریبا با تمام نماهای ساختمانی هم خوانی خواهد داشت و به همین دلیل نیز یکی از پرفروش ترین مدل های ما می باشد که از میلگرد هایی با قطر ده و دوازده میلیمتر با نوک های بسیار تیز ساخته می شود .

تصـاویـر حفـاظ نیـزار