حفاظ پنجره

امروزه انواع حفاظ پنجره با طرح‌ های مختلف کلاسیک، مدرن و … تولید می‌ شوند. استفاده از تزئینات و اجزای مختلف و … از نقاط قوت این نرده‌ ها می‌ باشد. حفاظ پنجره آهنی ساختمان در طرح های مدرن که به حفاظ پنجره فرفورژه معروف است و عکس حفاظ نرده پنجره در زیر قابل رویت هست . از طرفی برخی از نرده‌ ها قابلیت باز و بسته شدن دارند و به حفاظ پنجره باز شو متحرک معروف است لذا میتوان که حفاظ های پنجره ساده و شیک را به دو نوع ثابت و متحرک تقسیم کرد. یکی از نقاط تمایز میان انواع حفاظ پنجره ساده و فرفورژه طراحی آن‌ ها می‌ باشد.

نصب حفاظ پنجره مدرن

قیمت حفاظ پنجره

بکارگیری انواع طرح‌ نرده پنجره نظیر نعل‌اسبی، بته جقه و … سبب ایجاد ظاهری زیبا در خرید انواع حفاظ پنجره مدرن و نرده بالکن می‌شود. حفاظ آهنی پنجره در مقایسه با بقیه حفاظ های موجود در بازار دارای قیمت مناسبی است. به دلیل قیمت مناسب و به صرفه ، نرده های محافظ ساده و فرفورژه پنجره را میتوان برای همه ساختمان های متفاوت در طبقه اول و دیگر طبقات استفاده نمود. همچنین می توان آن را به راحتی برای انواع مختلف دیوار در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده کرد. اگر هنوز ساختن نمای ساختمان تمام نشده می توان برای نصب حفاظ پنجره آن را به کلاف متصل کرد ولی اگر نما هم ساخته شده و ساختمان آماده است، ما می توانیم با مشاوره رایگان در محل توسط کارشناسان درمورد طریقه نصب حفاظ پنجره مشاوره دهیم.

حفاظ پنجره فرفورژه : حفاظ پنجره طرح دار به دلیل زیبایی خاصی که مختص خودش دارد، بیش از هر حفاظ دیگری مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. تا جایی که علی رغم اینکه این محصول عموماً برای منزل و ساختمان های مسکونی استفاده می شود؛ اما در شرکت ها و اماکن تجاری هم مشتریان به دلیل زیبایی خاص این پنجره ها و جلب منظره ای لوکس و مدرن از این حفاظ ها استفاده می کنند. ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای محافظت از درب و پنجره ورودی منزل، نصب حفاظ آهنی است. حفاظ پنجره آهنی یک سازه فلزی ساده نیست. حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پروفیلی پنجره از انواع حفاظ آهنی با طراحی های ویژه هستند که اغلب در طبقه اول ساختمان نصب می شوند. جالب است بدانید که با وجود طرح های جدید حفاظ پنجره مدرن ، هنوز هم حفاظ پنجره آهنی ساده طرفدارانی دارد. شاید تصور می کنید که دیگر دوران حفاظ های ساده و فلزی گذشته است ولی در برخی از ساختمان ها تنها همین سازه های آهنی، برای جلوگیری از سرقت نصب می شوند.

 

قیمت حفاظ پنجره

مرکز تولید و ساخت حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره ساختاری مستحکم است که بر روی پنجره نصب شده و امکان ورود از طریق آن را به حداقل می‌رساند. این حفاظ‌ها به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. با توجه به ساختار متریال حفاظ پنجره می‌توان قسمت‌ها و قطعات مختلفی را در آن دید. یکی از نقاط حساس و بسیار مهم در حفاظ، پایه‌ی آن است. هر حفاظ معمولاً چهارپایه دارد که در چهار گوشه‌ی پنجره و بر روی دیوار محکم می‌شوند. استحکام این بخش از حفاظ و اتصال محکم آن‌ها به دیوار بسیار مهم است. چرا که این پایه‌ها نقش مهمِ نگه داشتن حفاظ بر روی پنجره را بر عهده دارند. به ویژه زمانی که حفاظ وزن بالایی دارد مهم است که پایه‌ها به خوبی به دیوار محکم شوند. در انواع حفاظ‌ها، قطعات مختلفی نقش ساختار اصلی را ایفا می‌کنند. در ساختارنرده پنجره فلزی از پروفیل‌ها و تسمه‌ها در اندازه‌های مختلفی استفاده می‌شود. اگر حفاظ مورد نظر متحرک و باز شو باشد، لولاها و قفل را نیز می‌توان به عنوان بخشی اساسی از حفاظ معرفی کرد.

حفاظ پنجره ساده و شیک با قیمت مناسب از خدمات اصلی شرکت حفاظ صنعت محسوب می‌شود. این حفاظ‌ها با جزئیات طراحی شده و اجرا شده‌اند تا علاوه بر افزایش امنیت فضا، به زیبایی و شکوه معماری ساختمان افزوده شوند. نرده حفاظ آهنی پنجره و بالکن یکی دیگر از محصولات این شرکت است که با جنس آهن مقاوم و استانداردهای امنیتی برجسته، حفاظی موثر برای پنجره‌ها و بالکن‌ها ارائه می‌دهد.

فروش دزدگیر آهنی پنجره از دیگر خدمات این شرکت است که به منظور افزایش سطح حفاظت از فضاهای داخلی ارائه می‌شود. هزینه نصب حفاظ پنجره با روش فرفورژه و طرح‌های متحرک نیز بستگی به ابعاد و طراحی حفاظ، جنس مورد استفاده، و خدمات اضافی ممکن است داشته باشد. این شرکت با ارائه گزینه‌های متنوع در طراحی حفاظ پنجره ساختمان، نیازهای مختلف مشتریان را برآورده می‌کند.

 

نصب انواع حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره مدرن آهنی : این نرده های پنجره با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که استحکام بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن حفاظ پنجره آهنی، آن را با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند. قیمت حفاظ پنجره آهنی از دیگر مدلها بالاتر است؛ اما کیفیت و استحکام این مدل دربها از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند. حفـاظ صنـعت با سالها کار در ساخت و اجرای انواع نرده و حفاظ پنجره آهنی بصورت حفاظ ساده و فرفورژه اکنون با افتخار با کمک نیروی فنی زبده و متعهد و استفاده از فلزات با کیفیت و حفظ استانداردها در زمینه تولید حفاظ پنجره با افتخار محصولات زیر را خدمت شما عرضه می کند.

ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای محافظت از درب و پنجره ورودی منزل، نصب حفاظ آهنی است. حفاظ پنجره آهنی یک سازه فلزی ساده نیست. حفاظ پنجره مدرن فرفورژه و حفاظ پروفیلی پنجره از انواع حفاظ آهنی با طراحی های ویژه هستند که اغلب در طبقه اول ساختمان نصب می شوند. جالب است بدانید که با وجود طرح های جدید حفاظ پنجره مدرن ، هنوز هم حفاظ پنجره آهنی ساده طرفدارانی دارد. شاید تصور می کنید که دیگر دوران حفاظ های ساده و فلزی گذشته است ولی در برخی از ساختمان ها تنها همین سازه های آهنی، برای جلوگیری از سرقت نصب می شوند.

 

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره بازشو و تاشو

یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش امنیت ورودی ساختمان، نصب حفاظ پنجره بازشو است. شکل این حفاظ پنجره آکاردئونی مانند ساز آکاردئون است و قابلیت باز شدن و بسته شدن را دارند. نصب حفاظ پنجره بازشو به عنوان حفاظ پنجره از داخل و خارج ساختمان ، هم در ساختمانهای تجاری و اداری و هم در ساختمانهای مسکونی ویلایی قابل اجرا است. حفاظ پنجره بازشو به حفاظ تاشو کشویی و کرکره ای نیز معروف است؛ زیرا به دلیل ساختار شبکه ای روی آن، با فشار دست جابه‌جا شده و به راحتی جمع می شود.

حفاظ پنجره تاشو در نگهداری صحیح پروفیل های استفاده شده در درب و پنجره UPVC بایستی دقت لازم و کافی یکبار بصورت دوره ای با آب و صابون نظافت گردند تا از رسوب گرد و غبـار و ذرات معلق موجود درهوا جلوگیری گردد.هرگونه تغییر رنگ و تغییر حالت پروفیل در اثر بکارگیری مواد شیمیایی، تمیزکننده های اسیدی و حلالهای صنعتی که موجب متصاعد شدن گازهای کلر، فسفر و یا گوگرد گردد شامل گارانتــــی نمی باشد.استفاده از ابزارآلات تیز و برنده و زبر جهت تمیز کاری شامل گارانتی نمی گردد.

حفاظ پنجره متحرک

همانگونه که از اسمش مشخص می باشد یک حفاظ برای پنجره قابل باز شدن می باشد که به صورت متحرک است . بیشتر حفاظ هایی که شما برای پنجره های مشاهده می کنید از نوع ثابت می باشد و حرکت نمی کنند این نوع از حفاظ پنجره دوجداره مانند توری پلیسه ای می باشد به این صورت که شما اگر نیازی به حفاظ نداشته باشید می توانید آن را جمع کنید و در یک گوشه از پنجره قرار دهید . در اصطلاح به این نوع از حفاظ متحرک پنجره ، حفاظ آکاردئونی پنجره گفته می شود .

حفاظ پنجره بازشو

مانند حفاظ متحرک درب این نوع از حفاظ نیز می تواند حرکت کند به این طریق که مانند پنجری بازشو باز و بسته می شود به عبارت دیگر زمانی که شما نیازی به حفاظ ندارید می تواند مانند یک پنجره آن را باز و بسته نمایید . این نوع از حفاظ بیشتر برای پنجره های بزرگ و ویلایی ساخته می شود .

حفاظ پنجره تاشو

حفاظ پنجره تاشو یا حفاظ پنجره آکاردئونی همان حفاظ آهنی متحرک پنجره می باشد بدین صورت که شما زمانی که به حفاظ نیاز ندارید می توانید حفاظ را به یک طرف جمع نمایید . برای نصب این حفاظ از ریل در پایین و بالای پنجره استفاده می شود ، سپس حفاظ در داخل این ریل ها قرار میگیرد و در صورتی که به آنها نیاز نباشد می تواند آنها را جمع کرد و به یک طرف هل داد .

 

نرده پنجره فلزی

آهنگری حفاظ پنجره آهنی

تنوع آهنگری حفاظ پنجره به جنس آن هاست، فلزی، آهنی، استیل و یا فرفورژه از انواع حفاظ است. در این میان حفاظ پنجره فرفورژه در بین حفاظ پنجره لوکس و مدرن محسوب می شود. گفتنی است که در اکثر اوقات انتخاب مشتریان نرده های حفاظ پنجره ها فرفرژه است البته از این متریال در نرده های راه پله و حفاظ روی دیوارها و حفاظ تراس هم استفاده می شود. حفاظ پنجره فرفورژه به گل نرده های چدنی آراسته و با چهار پهلوی طرح دار گفته میشود. استقامت نرده پنجره فرفورژه می تواند از کم تا بسیار قوی به انتخاب مشتری ایجاد شود. گفتنی است این محصول علی رغم لاکچری و لوکس بودن، قیمت مناسبی نیز دارد که در تماس با مشاوران ما و اعلام دقیق طول و عرض پنجره، تراکم مورد نیاز خود و همچنین طرحی که برای محصول مورد نظر می خواهید، می توانید از قیمت حفاظ پنجره آن استعلام بگیرید. چرا که تراکم، اندازه سازه و طرح آن با وزن حفاظ پنجره رابطه مستقیمی دارد که روی قیمت تاثیر می گذارد.

 

نصب انواع حفاظ پنجره

ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

نرده پنجره آهنی و یا همان حفاظ پنجره بصورت ساده و فرفورژه یکی از ملزومات ایمنی در ساختمان های مسکونی و اداری امروز است و استفاده از آن در هر ساختمانی کاملا ضروری می باشد. پنجره ها با توجه به در دسترس بودن برای همه از بیرون یکی از نقاط ضعف های بزرگ خانه ها از نظر امنیتی می باشند که حتما می بایست فکری به آنها نمایید. نبود نرده آهنی پنجره در زمانی که شما در منزل حضور نداشته باشید می تواند تبدیل به یک فاجعه بزرگ برای شما و خانه شما شود.

اما جزئیات و ویژگی های یک نرده پنجره خوب و ایده آل چه مواردی است و ما چگونه می توانیم یک حفاظ آهنی پنجره مناسب انتخاب کنیم؟ بورس بهترین سازنده حفاظ پنجره تهران و کرج کجاست و قیمت حفاظ پنجره چقدر تمام می شود ؟ پاسخ همه این سؤال ها را در این مقاله با هم مرور خواهیم نمود. از راه های حفاظت ورودی های ساختمان استفاده از حفاظ پنجره (Fence shilled window) می باشد که علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود سارقان می شود، موجب زیبایی ساختمان شما هم می شود.

بهترین حفاظ پنجره برای هر خانه ای و یا هر ساختمانی امری ضروری می باشد. اگر طبقه اول باشید نصب ایمن ترین و محکم ترین حفاظ پنجره به صورت قانونی می باشد. حتما به شما توصیه می کنیم که فقط به نصب حفاظ مدرن برای پنجره ها اکتفا نکنید و حفاظ آهنی برای درب نیز نصب کنید تا دزدها نتوانند با شکستن قفل به خانه شما راه پیدا کنند. حتما اگر می خواهید به مسافرت بروید نیاز به قفل کردن حفاظ هایی با کیفیت برای در و پنجره پیدا می کنید و این کار را حتما باید جدی بگیرید. علاوه بر درب تماس های زیادی با ما گرفته می شود که از طریق بالکن به خانه نفوذ کرده اند، چند روز پیش با ما تماسی گرفته شد مبنی بر اینکه دزد تا طبقه سوم ساختمان بالا رفته است و از طریق بالکن به خانه نفوذ کرده است. بنابراین حتما به شما توصیه می کنیم که برای بالکن نیز این کار را انجام دهید، حدودا شاید مجبور شوید بین 2 تا 4 میلیون هزینه برای حفاظ درب و بالکن انجام دهید، اما اگر دزدی به خانه شما راه پیدا کند اطمینان داشته باشید که چند برابر این هزینه شما ضرر خواهید کرد.

اما برای پنجره ها شما می توانید انواع محتلفی حفاظ فلزی شیک و بصرفه را در نظر بگیرید . جدید ترین حفاظ های پنجره مزیت های زیادی دارد که به عنوان مثال به دلیل رنگ کوره ای دیرتر فرسوده می شود و تحت تاثیر شرایط آب و هوایی قرار نمی گیرد، نگهداری کمتری نیاز دارد و یکی از بزرگترین مزیت های حفاظ ایده آل پنجره این است که حداقل 80% دزدها را از دزدی از خانه شما منصرف می کند.

 

صنعت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره چیست؟

حفاظ پنجره، سازه مقاومی است که بر روی پنجره‌ها نصب می‌شود تا از هر نوع ورود ناخواسته به ساختمان جلوگیری شود. در گذشته بیشتر حفاظ‌ها در زمان ساخت پنجره روی آن نصب می‌شد، اما امروزه با گسترش استفاده از پنجره‌های UPVC (با توجه به نقش ممتاز آنها در عایق صوتی و گرمای خانه) حفاظ‌ ها به طور جداگانه ساخته و جلوی پنجره‌ها نصب می‌شوند.

حفاظ پنجره برای چه مکان هایی ضروری است؟

تقریبا همه پنجره‌ها می‌توانند حفاظ داشته باشند، اما بعضی مواقع استفاده از آن حیاتی است.

اگر وضعیت خانه و پنجره شما جز یکی از این موارد است، لحظه‌ای در نصب حفاظ تردید نکنید!

 • حفاظ پنجره خانه‌های ویلایی

پنجره خانه‌های ویلایی در دسترس‌ترین پنجره‌های روی زمین هستند. پنجره این ساختمان‌ها به ویژه در طبقه همکف به سادگی می‌توانند تبدیل به محلی مناسب برای نفوذ به داخل ساختمان شوند.

این موضوع برای خانه‌های ویلایی که در حاشیه‌های شهر و دور از مناطق مسکونی دیگر هستند بسیار ضروری‌تر است.

حفاظ‌ این خانه‌ها باید از نوع مقاوم انتخاب شود و تمام نکات امنیتی لازم در ساخت و نصب آنها رعایت شود.

 • پنجره طبقات پایین آپارتمان‌ها

در صورتی که در طبقه همکف یا اول آپارتمان‌ها سکونت دارید، باید بدانید که نصب حفاظ پنجره برای شما بسیار مهم است. پنجره‌ این طبقات از ساختمان بسیار در دسترس هستند و سارقین به سادگی می‌توانند با یا بدون وسایل کمکی وارد این واحدهای مسکونی‌ شوند.

 • واحدهای دارای کودک

در صورتی که ساخت واحد مسکونی شما به صورتی است که کودک شما به پنجره واحد دسترسی دارد و احتمال سقوط کودکان از پنجره وجود دارد، شدیداً توصیه می‌کنیم که از حفاظ پنجره استفاده کنید. حفاظ این گونه پنجره‌ها معمولا ساده‌تر هستند و نیاز نیست از مقاومت و فشردگی بالایی برخوردار باشند. در واقع همین که مانع از سقوط اطفال شود، کافی است و نیازی به رعایت اصول امنیتی بالا نیست.

نصاب حفاظ پنجره

حفاظ غیر قابل نفوذ پنجره

هر یک از ما، ممکن است در خانه‌های‌مان، لوازم و وسایل با ارزش و متنوعی داشته باشیم که حفظ امنیت آن‌ها برای‌مان اهمیت داشته باشد. از آنجا که به دلیل توسعه وضعیت زندگی‌ها، اغلب افراد معمولا به فعالیت در خارج از منزل مشغول هستند و بیشتر زمان‌ها در خانه نیستند، امن بودن و ضد سرقت بودن خانه برای‌شان اهمیت فراوانی دارد. به علاوه وجود حفاظ در طبقات بالایی ساختمان‌ها، از سقوط ناگهانی افراد و وسایل در شرایط مختلف جلوگیری می‌کند. زمانی که حرف از امنیت خانه می‌شود، اولین چیزی که به ذهن همه خطور می‌کند، نصب حفاظ برای درب و پنجره است. حفاظ‌ها تاثیر بسزایی بر ایجاد امنیت در ساختمان‌ها دارند. زیرا مانند مانعی محکم، در مقابل تنها راه نفوذ به خانه قرار می‌گیرند.

در بین حفاظ های پنجره ؛ حفاظ های آهنی و فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم. نمونه آن‌ها را می‌توانید در ادامه ملاحظه نمایید. حفاظ پنجره ساختمان طرح‌های متنوعی دارد و انتخاب هر یک از این مدل‌ها بستگی به طراحی ساختمان و نیز بودجه شما دارد.  طرح های نرده پنجره فلزی هم بسیار متنوع شده و با خیال راحت می‌توانید یکی را انتخاب کنید؛ بدون این که نگران مشابهت به پنجره همسایه باشید. در گذشته نرده های پنجره به صورت میله‌های غالباً عمودی و یا در مواردی افقی بود که زیبایی چندانی نداشتند و موجب می‌شدند پنجره ساختمان‌های کنار هم، همه به یک شکل باشند.

حفاظ پنجره از داخل

نکات مهم در خرید و نصب بهترین حفاظ پنجره

حفاظ پنجره، عامل بسیار مهمی در افزایش امنیت و زیبایی ساختمان است. از این‌رو لازم است در هنگام خرید و نصب آن دقت بالایی به خرج داد تا در درازمدت آسودگی خیال را به ساکنین ساختمان هدیه دهد. در این قسمت برخی نکات مهم برای خرید بهترین نرده حفاظ پنجره را برایتان فهرست کرده‌‌ایم.

 • هماهنگی حفاظ پنجره با دیگر بخش‌های ساختمان

ست کردن وسایل و بخش‌های مختلف واحد مسکونی و اداری تأثیر بسیاری در زیبایی آن خواهد داشت. یکی از نکاتی که در هنگام خرید حفاظ پنجره باید به آن دقت داشت همین موضوع است. اگر بقیه اجزای ساختمان حس سنتی و کلاسیک را انتقال می‌دهد، سعی کنید تا حفاظ هم همان حال‌وهوا را داشته باشد. اما اگر ساختمان قرار است حس مدرن بودن را القا کند، باید حفاظ انتخابی شما هم همین گونه باشد. لازم به توضیح است که  علاوه بر هماهنگی حفاظ با کل ساختمان، دو بخش وجود دارد که هماهنگی با آنها بسیار مهم است:

 • هماهنگی با نرده بالکن: اگر قرار است حفاظ برای پنجره‌ای نصب شود که مشرف به بالکن (تراس) است، حتما دقت کنید که حفاظ با نرده بالکن هماهنگ باشد. قطعاً بهترین حالت این است که هر دو این اجزا با هم تهیه و نصب شود، اما اگر این امکان فراهم نیست، تلاش کنید بیشترین هماهنگی بینشان برقرار باشد.
 • هماهنگی با نرده راه‌پله: نرده راه پله مانند نرده بالکن نیست که همزمان با حفاظ پنجره دیده شود، اما باز هم بهتر است که این نرده‌ها با هم هماهنگ باشند. مثلا اگر نرده خانه فرفورژه است، اولین گزینه قابل بررسی حفاظ‌های فرفورژه هستند؛ اگر نرده‌ها ساده هستند، بهتر است ابتدا حفاظ‌های ساده را مورد نظر قرار دهید.
 • حفاظ پنجره با نورگیری مناسب

حفاظ پنجره باید به گونه‌ای ساخته و نصب شود که در عین امنیت، مانع ورود نور کافی به ساختمان نشود. اگر حفاظ برای یک واحد مسکونی یا اداری معمولی است، بهتر است خیلی از استانداردها جلوتر نروید؛ مثلا نیازی نیست که فاصله تیغه‌ها از ۱۳ سانتی‌متر کمتر باشد، یا به طور مثال قوطی‌های ۲*۲ برای تولید حفاظ آهنی کفایت می‌کند و نیازی به پروفیل‌های ضخیم‌تر نیست. در صورتی که بخواهید فراتر از استاندارها عمل کنید، ممکن است با مشکل کاهش نور ورودی به ساختمان مواجه شوید.

 • حفاظ پنجره ویو و منظره مناسب

یکی از مهمترین کاربردهای پنجره، ایجاد منظره مناسب برای ساکنین خانه است. حفاظ پنجره نباید مانع از تماشای منظره بیرون برای اهالی واحد مسکونی شود.

حفاظ پنجره ساختمان روی نما و ظاهر ورودی ساختمان تاثیر می گذارد. انتخاب رنگ حفاظ پنجره آهنی یک چالش جدی در ساختمان های لوکس است. در ساختمان های نوساز معمولا به هنگام ساخت بنا از نرده های حفاظ با رنگ مناسب برای پنجره های بزرگ استفاده می شود. مشکل وقتی است که بخواهید یک ساختمان قدیمی را بازسازی کنید. انتخاب طرح، رنگ و جنس حفاظ پنجره در این مورد بسیار دشوارتر است. به خصوص برای ساخت حفاظ در پنجره های اصلی نمای ساختمان، باید دقت بیشتری انجام شود. شاید رنگ حفاظ پنجره ای که در ساختمان روبرویی نصب شده، مناسب این ساختمان نباشد.

شرکت حفاظ صنعت با ارائه محصولات متنوع در زمینه حفاظت از پنجره‌ها، به مشتریان خود گزینه‌های مختلفی ارائه می‌دهد. این انواع حفاظ پنجره به شرح زیر هستند: نرده حفاظ پنجره: این نوع حفاظ با طراحی‌های مختلف و جذاب به منظور افزایش امنیت پنجره‌ها ارائه می‌شود. حفاظ پنجره مدرن: با طراحی مدرن و زیبا، این نوع حفاظ به عنوان یک اصلی‌ترین عنصر تزئینی به ساختمان افزوده می‌شود. حفاظ پنجره متحرک: با قابلیت حرکت و جابجایی، این نوع حفاظ امکان دسترسی آسان به پنجره را فراهم می‌کند. حفاظ پنجره از داخل: این نوع حفاظ از داخل اتاق نصب می‌شود و زیبایی را با افزایش امنیت ترکیب می‌کند. حفاظ پنجره دوجداره: با دو لایه حفاظ، این محصول امنیت بیشتری را فراهم می‌کند. حفاظ پنجره آهنی ساده: حفاظی که با جزئیات ساده اما مقاوم ارائه می‌شود. حفاظ پنجره طرح دار فرفورژه: با طرح‌های زیبا و خلاقانه، این نوع حفاظ به عنوان یک اثر هنری در محیط به نمایش گذاشته می‌شود.

حفاظ پنجره

 نرده و حفاظ پنجره ساده

یکی از پرکاربردترین حفاظت هاست و مشتریان پروپاقرصی د ارد؛ زیرا قیمت مناسبی دارد و از نظر زیبایی هم مشتریان خاص خود را دارد. نرده حفاظ ساده میله ای پشت پنجره نیز یکی از سازه های امنیتی و ایمنی ساختمان ها مسکونی و اداری است. این حفاظ پشت پنجره های ساختمان نصب و از ورود افراد متفرقه و سارقین به درون خانه و از طریق پنجره جلوگیری می نماید. جلوگیری از برخورد اشیا بزرگ به شیشه پنجره نیز وظیفه جانبی حفاظ میله ای پنجره برای شما خواهد بود. در حفاظ پنجره ساده معمولا از قوطی 20×20 یا قوطی 20×30 استفاده می شود و بصورت عمودی و افقی روی هم قرار می گیرند و طرح خاصی نمی توان روی آن اجرا کرد.

حفاظ پنجره فرفورژه

نرده و حفاظ پنجره فرفورژه

نرده های حفاظ پنجره در ساختمان های مدرن همیشه از فرفورژه ساخته می شود. اما کاربرد این متریال در ساختمان بسیار بیشتر است. علاوه بر حفاظ پنجره، فرفورژه در نرده های حفاظ، نرده های راه پله، حفاظ تراس و حفاظ روی دیوار هم به کار می رود. در ساختمان های تجاری به جهت حفظ زیبایی ساختمان و جلب مشتری از حفاظ فرفورژه در پنجره ها و نرده های راه پله بیشتر استفاده می شود. اما بیشترین تعداد نصب نرده فرفورژه در ساختمان های مسکونی و منازل است. فلاور باکس گارد فرفورژه از پر طرفدارترین سازه های امنیتی در منازل مسکونی است که کارایی دوگانه دارد. چون طرح های آن متنوع است مشتری می تواند حتی طرحی که در کاتالوگ هم نباشد سفارش دهد تا با سلیقه ی مشتری ساخته شود. ضمن اینکه از استحکام و امنیت بالایی هم برخوردار است.

حفاظ پنجره متحرک

نرده و حفاظ پنجره ریلی یا متحرک

اگر بخواهیم در زمینه قیمت حفاظ پنجره متحرک قیمتی در خدمت شما اعلام کنیم به واقع نمی‌توان همچین چیزی را درست بر روی کاغذ آورد زیرا پیش بینی برای محصولاتی مانند آهن و فولاد به نرخ روز محسوب می‌شود و پیش‌بینی صورت نمی گیرد ، زیرا تمامی این مصالح و ابزار آلات ارتباط مستقیم با قیمت دلار دارند و به قیمت روز بازار بستگی دارد به همین دلیل باید هنگامی که میخواهیم نصب و اجرای حفاظ پنجره را انجام بدهیم همان موقع از قیمت های روز مطلع شویم اما بدانید که ایمن سازه توانسته با بهره گیری از تکنولوژی و به صرفه ترین مصالح و ابزار آلات ، بهترین کیفیت را با بهترین قیمت خدمت مشتریان ارائه کند. برخی از مشتریان دوست ندارند دور پنجره ساختمانشان حفاظ نصب کنند. از طرفی بخاطر زیاد شدن سارقان نمی توانند از نصب آن چشم پوشی کنند؛ به همین خاطر از حفاظ پنجره ی ریلی یا آکاردئونی استفاده می کنند تا هر موقع که خواستند آن را باز یا بسته کنند. طریقه ساخت آن به صورت باز و بسته شدن و قابل جمع شدن نیز هست.

نرده پنجره

حفاظ پنجره ساختمان

در ساختمان‌های امروزی، امنیت حرف اول را می‌زند. به همین دلیل نصب حفاظ پنجره دوجداره و نصب حفاظ روی درها و دیوارها، انجام می‌شود. زمانی که ما برای اجاره کردن یا خریدن یک خانه و یا آپارتمان اقدام می‌کنیم، به درب و پنجره‌ها و امنیت ساختمان‌ها توجه زیادی داریم. وجود امنیت در محل زندگی موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است. هر چه امنیت یک مکان برای زندگی بیشتر باشد، میزان آرامش ما نیز از زندگی در آن مکان بیش‌تر می‌شود. اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد ، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی شرکت حفاظ نما توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ نما جلب رضایت مشتری میباشد.

قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره

این سوالی است که در اغلب سفارش ها پرسیده می شود. شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند زیرا نحوه ساخت، طراحی و … انواع حفاظ متفاوت است. گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اگر از لحاظ امنیت و حفاظت ساختمان در نظر بگیرید، هزینه ساخت حفاظ درب و پنجره، ارزش پرداخت کردن را دارد. در واقع این هزینه ای است که برای آرامش ساکنین و حفاظت از مال و جان خود کرده اید. پس از هزینه هیا ساخت و کیفیت مواد کم نکنید ولی برخی از هزینه های جانبی را می توانید کنترل کنید. بیشترین عواملی که برای قیمت گذاری در نظر گرفته می شوند عبارتند از:

  • اندازه حفاظ پنجره ساختمان

  حفاظ پنجره دو جداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. میزان مواد مصرفی در ساخت حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد. حفاظ آهنی به صورت متری قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساحت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.

  • جنس حفاظ پنجره
 • نرده حفاظ پنجره یک سازه امنیتی است ولی از داخل و بیرون ساختمان دید دارد. به همین دلیل طراحی های متفاوت و متریال متنوعی برای ساخت حفاظ پنجره به کار می رود. قیمت ساخت حفاظ پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ آهنی، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی ساده هر کدام با متریال مختلفی کار می شود. قیمت هر متر از پروفیل ساخت، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود. استفاده از آهن ضایعاتی برای پایین آوردن هزینه ساخت حفاظ پنجره اصلا توصیه نمی شود. همه سازه های امنیتی باید از متریال با کیفیت ساخته شوند تا کارایی بالاتری داشته باشند.
  • گلنرده حفاظ پنجره
 • حفاظ پنجره مدرن خیلی با حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. تزئینات اضافی روی حفاظ های جدید شکل ظاهری و البته قیمت حفاظ پنجره را تغییر داده است. انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت ساخته می شود که قابلیت داشتن گل نرده یا گل میخ را دارند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا راائه می دهد با قیمت نرده آهنی پنجره انباری تفاوت دارد.هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ها بالاتر می رود. یراق آلات خاص و سفارشی، رنگ آمیزی های اختصاصی یا هر کار اضافی که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، سازه را شکیل تر می کند. این تزئینات سلیقه ای هستند و تنها به درخواست مشتری روی حفاظ استفاده می شوند. به هر حال برای اینکه خانه مثل زندان نشود لازم است تا برخی تزئینات جانبی برای زیباسازی نرده اهنی انجام شود.

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ برای پنجره دوجداره، علاوه بر اینکه به بالا رفتن میزان امنیت خانه و آپارتمان‌مان کمک می‌کند، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان نیز می‌شود. البته زیباتر شدن نما به انتخاب مدل مناسب حفاظ وابسته است. نصب حفاظ پنجره دوجداره از ورود سارقان به منزل جلوگیری می‌کند و از قاب و شیشه پنجره نیز محافظت می‌کند. اگر فکر می‌کنید که در منطقه زندگی شما، شرایط خاصی وجود دارد و احتمال می‌دهید که شیشه‌های پنجره ضربه بخورند یا آسیب ببینند، پیشنهاد می‌کنیم که برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی و ایجاد هزینه‌های اضافی، از حفاظ پنجره استفاده کنید.

قبل از هر چیز، بهتر است درباره انواع حفاظ پنجره دوجداره اطلاعات لازم را داشته باشید. حفاظ‌های پنجره از جنس‌ها و در مدل‌های مختلفی تولید و روی پنجره‌های محل زندگی شما نصب می‌شوند. انتخاب نوع حفاظ بستگی به محل نصب آن دارد و موضوع با اهمیتی است، زیرا حفاظ‌ها دارای میزان مقاومت متفاوتی هستند و می‌توانند مانعی برای تابش نور به داخل محیط خانه یا آپارتمان شما بشوند. در ادامه این مقاله، انواع حفاظ‌های پنجره را با جزئیات کامل بررسی می‌کنیم.

حفاظ آهنی برای پنجره بزرگ

حفاظ آهنی برای پنجره بزرگ

حفاظ‌های آهنی، مقاومت بالایی دارند و قابل تولید در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف هستند. البته این حفاظ‌ها در شرایط آب و هوایی مختلف، ممکن است رنگ و ظاهر خود را از دست بدهند و زنگ بزنند. به همین دلیل نیازمند مراقبت و توجه همیشگی هستند. در ویلاهای خارج از شهر که پنجره‌های بزرگی دارند، معمولا از این نوع حفاظ استفاده می‌کنند.

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد. شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت حفاظ نما با ایده ها جدید و جالب توانسته سبک و طراحی حفاظ پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس تر بودن تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است در مورد طراحی و رنگ بندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگ بندی نمای آن دیزاین می شود.

نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی تاثیر بسیار بالایی دارد. حس اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز می باشد اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است. از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشند مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد. ظرافت و زیبایی در اجرای حفاظ پنجره بسیار مهم است ساخت حفاظ بسته به نوع خواسته مشتری متفاوت می باشد این به این معناست که ممکن است در برخی از پروژه ها ممکن است ازریل و شیار استفاده شود.

بهترین حفاظ پنجره آهنی

بهترین حفاظ پنجره آهنی

درب و پنجره های ساختمان نور خورشید و هوای تازه را به داخل خانه دعوت می کنند. هیچکس دوست ندارد در خانه های تاریک و بدون پنجره زندگی کند. اما مشکل اینجاست که همین پنجره ها می تواند راه ورود سارقین به داخل ساختمان هم باشد. برای اینکه با خیال آسوده خانه را ترک کنید باید از وضعیت امنیت منزل خیال تان راحت باشد. پنجره های طبقات اول، بالکن های بدون حفاظ، درب هایی که قفل و بست مناسبی ندارند، همگی موجب می شود تا نتوانید خانه را مدت زیادی ترک کنید. نصب حفاظ روی دیوار تا حدی امنیت مجتمع را حفظ می کند ولی هنوز هم راه های زیادی برای ورود سارقین باقی مانده که باید با حفاظ بسته شود. به خصوص وقتی در طبقه اول آپارتمان و یا خانه های ویلایی زندگی می کنید، استفاده از حفاظ پنجره آهنی و درب و پنجره فلزی ضروری است.

حفاظ نرده‌ای برای پنجره

حفاظ نرده‌ای برای پنجره

حفاظ‌های نرده‌ای ، در واقع نمونه‌ای از حفاظ‌ها هستند که به صورت نرده در مقابل پنجره قرار می‌گیرند و امکان باز و بسته کردن آن‌ها وجود ندارد. البته اگر از حفاظ نرده‌ای برای نصب در مقابل درب‌های منزل استفاده کنید، می‌توانید آن‌ها را در جهت در و به صورت لولایی باز و بسته کنید.

قیمت حفاظ پنجره چگونه محاسبه میشود ؟

این سوالی است که در اغلب سفارش ها پرسیده می شود . شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند زیرا نحوه ساخت، طراحی و … انواع حفاظ متفاوت است. گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اگر از لحاظ امنیت و حفاظت ساختمان در نظر بگیرید، هزینه ساخت حفاظ درب و پنجره، ارزش پرداخت کردن را دارد. در واقع این هزینه ای است که برای آرامش ساکنین و حفاظت از مال و جان خود کرده اید.

امنیت حفاظ نرده پنجره چه مقدار است ؟

حفاظ آهنی نوعی تجهیزات فلزی برای محافظت از ورودی های ساختمان است. انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و سقوط کودکان نقش دارند. نصب نرده آهنی پنجره و حفاظ پنجره فرفرورژه یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد .

چگونه حفاظ پنجره را سفارش دهیم ؟

شما می توانید برای دریافت کامل قیمت حفاظ های پنجره ، با پشتیبانی ما در واتس اپ پیام دهید.

ارسال سفارش حفاظ پنجره به شهرهای ایران چگونه است ؟

شما هموطنان گرامی میتوانید سفارشات خود را پس از انجام فاکتور و و واریز پیش پرداخت طبق موعد مقرر در تمامی نقاط ایران دریافت نمایید .

حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره ساختمان

نصب حفاظ پنجره و نرده بالکن از دو جهت مهم است. اول اینکه این حفاظ ها باید استحکام خوبی داشته باشند و به طور کامل از ورود به ساختمان جلوگیری کنند. اما موضوع مهم در انتخاب حفاظ پنجره آهنی ، زیبایی آن است. از آنجاییکه این حفاظ ها روی پنجره ها نصب می شوند از داخل و خارج ساختمان به خوبی دیده می شوند بنابر این شکل ظاهری این حفاظ های امنیتی هم بسیار مهم است. کیفیت و زیبایی دو عنصر مهم در انتخاب حفاظ است.

نصب حفاظ پنجره آهنی

نصب حفاظ پنجره آهنی

انواع جوش آلومینیوم ، جوشکاری آرگون و جوشکاری co2برای نصب حفاظ درب و پنجره آهنی استفاده می شود. اگر جوشکاری ناشیانه انجام شود، قطعا نقاط جوش روی حفاظ خیلی زشت دیده می شوند. بنابر این علاوه بر مدل پنجره آهنی، نوع جوش و جوشکاری و مهارت جوشکار هم اهمیت زیادی دارد.

انواع حفاظ و نرده مدل پنجره

انواع حفاظ و نرده مدل پنجره

ساخت انواع حفاظ درب و پنجره آهنی از خدماتی است که توسط تیم حرفه ای جوشکاری و آهنگری حفاظ صنعت انجام می شود. ثبت سفارش مدل پنجره آهنی و حفاظ امنیتی از طریق اپ حفاظ صنعت امکان پذیر است. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل تضمین کیفیت بوده و طبق خواسته مشتری انجام می شود. برخی از مدل های پر طرفدار حفاظ پنجره آهنی عبارتند از:

 • حفاظ پنجره آکاردئونی

علت نام گذاری این حفاظ پنجره آهنی ، شکل ظاهری شبیه به آکاردئون آن است. در واقع این حفاظ از نمونه های تاشو است که موقع باز و بسته کردن، کاملا در یک طرف درب و پنجره جمع می شود. اگر قسمت های وسیعی از ساختمان با شیشه های بزرگ کار شده باشد از درب آکاردئونی برای حفاظت از بنا استفاده می شود. قیمت درب آکاردئونی بسیار مناسب است. قطعات سازه با جوشکاری به شکلی هنرمندانه به هم وصل می شود و حداقل ۲ قفل نیز برای امنیت بیشتر روی حفاظ وجود دارد.

حفاظ پنجره آکاردئونی

 • نرده پنجره فرفورژه

فرفورژه ها زیباترین سازه های فلزی هستند که در دکوراسیون داخلی نیز به وفور به کار می روند. یکی از انواع مدرن حفاظ پنجره آهنی انواع نرده فرفورژه است که با ظرافت تمام طراحی شده است. تنوع زیادی در طراحی نرده فرفورژه وجود دارد. زیبایی نرده فرفورژه حفاظ صنعت در کنار کیفیت آن موجب جلب رضایت کامل در همه سفارش ها شده است.

نرده پنجره فرفورژه

 • حفاظ پنجره ساده

یکی از پرکاربردترین حفاظت هاست و مشتریان پروپاقرصی دارد؛ زیرا قیمت مناسبی دارد و از نظر زیبایی هم مشتریان خاص خود را دارد. در حفاظ پنجره ساده معمولا از قوطی 20×20 یا قوطی 20×30 استفاده می شود و بصورت عمودی و افقی روی هم قرار می گیرند و طرح خاصی نمی توان روی آن اجرا کرد. بعضی از مشتریان بخاطر زیبایی نمای ساختمان این نوع حفاظ را با رنگ کوره ای نقره ای سفارش می دهند که خیلی شبیه به حفاظ استیل نزدیک می شود. با این تفاوت که حفاظ پنجره آهنی استحکام زیادی دارد و چون از جوش مخصوص بجای پیچ و مهره استفاده می شود، سارقان نمی توانند آن را خم یا پیچ و مهره ی آن را باز کنند. نکته ی قابل توجه در این نوع حفاظ پنجره این است که فاصله ی بین نرده ها باید 10 سانتی متری باشد تا نتوان از لابه لای آن رد شد.

حفاظ پنجره ساده

خانه شما چه ویلایی باشد و چه آپارتمانی برای در امان ماندن از دسترسی سارقان و افراد نا آشنا باید دارای امکانات امنیتی خوبی باشد. یکی از این امکانات امنیتی حفاظ پنجره و درب ورودی است . آپارتمان های طبقه اول و دوم که پنجره ای رو به خیابان یا فضای باز دارند و خانه های ویلایی به طور صد در صد برای امنیتشان نیاز به حفاظ پنجره دارند . پنجره خانه یا آپارتمان طبقه اول شما راه بسیار مناسبی برای ورود به منزل شخصی شما و حریم امنتان است .هشتاد درصد سارقان منزل نه از درب ورودی بلکه از پنجره وارد خانه شده اند و اقدام به سرقت وسایل مهم و قیمتی منزل کرده اند.به خصوص خانه های ویلایی و آپارتمانهای طبقه اول که پنجره رو به خیابان یا فضای باز دارند، مکانهایی مناسب برای سرقت هستند چون سارق میتواند از پنجره وارد و خارج شود.حتی ممکن است در منزل باشید و کسی از پنجره باز بدون حفاظ منزل شما وارد شود و اقدام به سرقت کند .یکی از موارد مهم امنیتی که باید در تمام منازل مورد توجه قرار گیرد حفاظ پنجره است .

دلیل آن هم این است که در برخی از موارد حفاظ باید ثابت و یا متحرک باشد، مراحل ساخت حفاظ های فرفرژه، آهنی، متحرک، دوجداره با یکدیگر فرق میکند و اغلب برای ساخت حفاظ پنجره از آهن و آلومینیوم واستیل استفاده می شود. نصب حفاظ برای پنجره بسیار آسان می باشد و نصب آن مدت زمان زیادی نمی برد اما مهم ترین نکته این است که قبل از سکونت در منزل یا ویلا بهتر است پنجره ها را با حفاظ ایمن کنیم. در زمینه ی طراحی حفاظ صنعت توانسته از طرح های روز و مدل های جدید استفاده کند. این به آن معناست ترکیب تمامی طرح ها از جمله کلاسیک و مدرن و تنوع در رنگ بندی توانسته هزاران مدل جدید را ایجاد کند. در طراحی حفاظ های ثابت و متحرک باید ظرافت را بسیار مورد توجه قرار داد زیرا اکثر حفاظ ها برای نمای ساختمان ها و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی نما را شامل می شود پس باید در انتخاب طرح بسیار دقت کرد.

تولید حفاظ پنجره

تولید حفاظ پنجره

اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره ساده فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی حفاظ صنعت توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ صنعت جلب رضایت مشتری می باشد. یکی از مواردی که ممکن است مشتریان درخواست کنند در زمینه نصب حفاظ پنجره این است که حفاظ پنجره از داخل نصب شود و نمای بیرونی را شامل نشود. البته باید در این زمینه گفت حفاظ پنجره دارای طرح های متنوع و شیکی است که جلوه بسیار زیبایی به نمای ساختمان می دهد اما برخی از افراد تقاضا دارند که حفاظ پنجره داخل ساختمان نصب شود. باید در جواب این تقاضا گفت حفاظ پنجره هم می تواند نصب شود فقط باید تمامی لولاها از داخل تعبیه شود و قوطی های پروفیل نیز برای پنجره از داخل ساخته شود.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ساختمان

ساخت و نصب حفاظ پنجره ساختمان

یکی دیگر از راه های محافظت از ساختمان، استفاده از دزدگیر پنجره آهنی ساختمانی می باشد. متاسفانه در سال های اخیر سارقان برای ورود به ساختمان، از پنجره نیز استفاده می کنند به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره ساختمان می باشد. حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود بلکه موجب زیبایی ساختمان شما نیز خواهد شد. نرده آهنی پنجره و یا همان حفاظ پنجره یکی از ملزومات ایمنی در ساختمان های مسکونی و اداری امروز است و استفاده از آن در هر ساختمانی کاملا ضروری می باشد. پنجره ها با توجه به در دسترس بودن برای همه از بیرون یکی از نقاط ضعف های بزرگ خانه ها از نظر امنیتی می باشند که حتما می بایست فکری به آنها نمایید. نبود حفاظ آهنی پنجره در زمانی که شما در منزل حضور نداشته باشید می تواند تبدیل به یک فاجعه بزرگ برای شما و خانه شما شود. اما جزئیات و ویژگی های یک نرده پنجره خوب و حفاظ پنجره ایده آل کدام ها هستند و ما چگونه می توانیم یک حفاظ آهنی پنجره مناسب انتخاب کنیم؟ بهترین سازنده حفاظ پنجره تهران کجاست و قیمت حفاظ پنجره چقدر تمام می شود؟ پاسخ همه این سؤال ها را در این مقاله با هم مرور خواهیم نمود.

حفاظ پنجره از داخل :

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است حفاظ پنجره وقتی از داخل نصب می شود می تواند گزینه ای برای کنترل کردن نور نیز باشد وقتی که حفاظ پنجره از داخل نصب می شود امکان این را فراهم می‌کند تا کمی نور ورودی از خورشید را به پنجره کاهش دهد حال می‌توان با انتخاب حفاظ های طرح دار و مختلف کنترل کردن نور را توسط حفاظ پنجره انجام داد البته باید این نکته را دانست هر طرحی به میزانی نور را می تواند کنترل کند و باید طرحی را انتخاب کرد که مانع ورود نور به داخل نشود .

   

حفاظ آهنی پنجره امنیت خانه و ساختمان

حفاظ آهنی پنجره‌ها از جمله تجهیزات حفاظتی بسیار موثری هستند که با هدف افزایش امنیت و کاهش خطر سرقت و نفوذ به داخل ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. این حفاظ‌ها از مواد مقاومی مانند آهن یا فولاد ساخته می‌شوند و به‌عنوان یک پوشش محافظ بر روی پنجره‌ها نصب می‌گردند. حفاظ آهنی به صورتی متشکل از چندین قاب عمودی و افقی ساخته می‌شوند و در نهایت به دیواره‌های پنجره متصل می‌گردند. این قاب‌ها معمولاً با قطر ۱۰ میلی‌متر و ضخامت لازم ساخته می‌شوند تا از شکستن و نفوذ آسان به داخل ساختمان جلوگیری کنند.

علاوه بر ارتقاء امنیت، حفاظ آهنی پنجره‌ها به دلیل طراحی زیبا و منحصر به فرد، می‌توانند به زیبایی و جذابیت خانه یا ساختمان شما اضافه کنند. این تزئینات زیبا همچنین باعث ارتقاء ارزش بصری ساختمان می‌شوند و باعث افزایش رضایتمندی ساکنان می‌گردند. علاوه بر جلوه زیبا، حفاظ‌های آهنی می‌توانند از نفوذ هوا، صدا و گرد و غبار نیز جلوگیری کنند. این ویژگی موجب ایجاد محیطی آرام و دلپذیر در داخل ساختمان می‌شود.

با ارائه‌ی حفاظ آهنی پنجره‌ها به عنوان راهکاری ساده و کارآمد، می‌توان به آسانی امنیت و حفاظت مطلوب از ساختمان خود دست یافت. این حفاظ‌ها با ارزانی قیمتی که دارند، اقتصادی ترین گزینه برای افزایش امنیت خانه‌ها و ساختمان‌ها به شمار می‌آیند. در نتیجه، حفاظ آهنی پنجره نه تنها امنیت را به ارمغان می‌آورند، بلکه جلوه‌های زیبایی و کاربردی را نیز به ساختمان اضافه می‌کنند. این راهکار ساده و کارآمد به شما اجازه می‌دهد تا به آرامش و اطمینان خاطر کاملی در خانه خود دست یابید و از تمامی فواید حفاظتی و زیبایی آن بهره‌مند شوید.

مقالات تصادفی