حفــاظ پنجـره:

حفـاظ صنـعت با سالها کار درساخت و اجرای انواع حفاظ پنجره اکنون با افتخار با کمک نیروی فنی زبده و متعهد و استفاده از فلزات با کیفیت و حفظ استانداردها در زمینه تولید حفاظ پنجره با افتخار محصولات زیر را خدمت شما عرضه می کند.
یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد. شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت حفاظ نما با ایده ها جدید و جالب توانسته سبک و طراحی حفاظ پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس تر بودن تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است در مورد طراحی و رنگ بندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگ بندی نمای آن دیزاین می شود.
نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی تاثیر بسیار بالایی دارد. حس اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز می باشد اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است. از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشند مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد. ظرافت و زیبایی در اجرای حفاظ پنجره بسیار مهم است ساخت حفاظ بسته به نوع خواسته مشتری متفاوت می باشد این به این معناست که ممکن است در برخی از پروژه ها ممکن است ازریل و شیار استفاده شود.

دلیل آن هم این است که در برخی از موارد حفاظ باید ثابت و یا متحرک باشد، مراحل ساخت حفاظ های فرفرژه، آهنی، متحرک، دوجداره با یکدیگر فرق میکند و اغلب برای ساخت حفاظ پنجره از آهن و آلومینیوم واستیل استفاده می شود. نصب حفاظ برای پنجره بسیار آسان می باشد و نصب آن مدت زمان زیادی نمی برد اما مهم ترین نکته این است که قبل از سکونت در منزل یا ویلا بهتر است پنجره ها را با حفاظ ایمن کنیم. در زمینه ی طراحی حفاظ صنعت توانسته از طرح های روز و مدل های جدید استفاده کند. این به آن معناست ترکیب تمامی طرح ها از جمله کلاسیک و مدرن و تنوع در رنگ بندی توانسته هزاران مدل جدید را ایجاد کند. در طراحی حفاظ های ثابت و متحرک باید ظرافت را بسیار مورد توجه قرار داد زیرا اکثر حفاظ ها برای نمای ساختمان ها و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی نما را شامل می شود پس باید در انتخاب طرح بسیار دقت کرد.
اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی حفاظ صنعت توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ صنعت جلب رضایت مشتری می باشد. یکی از مواردی که ممکن است مشتریان درخواست کنند در زمینه نصب حفاظ پنجره این است که حفاظ پنجره از داخل نصب شود و نمای بیرونی را شامل نشود. البته باید در این زمینه گفت حفاظ پنجره دارای طرح های متنوع و شیکی است که جلوه بسیار زیبایی به نمای ساختمان می دهد اما برخی از افراد تقاضا دارند که حفاظ پنجره داخل ساختمان نصب شود. باید در جواب این تقاضا گفت حفاظ پنجره هم می تواند نصب شود فقط باید تمامی لولاها از داخل تعبیه شود و قوطی های پروفیل نیز برای پنجره از داخل ساخته شود.

یکی از حفاظ ساخت و نصب حفاظ پنجره ساختمان است.
یکی دیگر از راه های محافظت از ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره ساختمانی می باشد. متاسفانه در سال های اخیر سارقان برای ورود به ساختمان، از پنجره نیز استفاده می کنند به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره ساختمان می باشد. حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود بلکه موجب زیبایی ساختمان شما نیز خواهد شد.
نکته که باید به آن توجه کرد این است حفاظ پنجره وقتی از داخل نصب می شود می تواند گزینه ای برای کنترل کردن نور نیز باشد وقتی که حفاظ پنجره از داخل نصب می شود امکان این را فراهم می‌کند تا کمی نور ورودی از خورشید را به پنجره کاهش دهد حال می‌توان با انتخاب حفاظ های طرح دار و مختلف کنترل کردن نور را توسط حفاظ پنجره انجام داد البته باید این نکته را دانست هر طرحی به میزانی نور را می تواند کنترل کند و باید طرحی را انتخاب کرد که مانع ورود نور به داخل نشود .

تصاویـر حفـاظ پـنجـره

تماس با ما