درب آکاردئونی

امروزه درب آکاردئونی، یک انتخاب محبوب بعنوان حفاظ درب آپارتمان شناخته می‌شود. حفاظ آکاردئونی از تسمه‌های آهنی قوی و مستحکم ساخته شده‌اند که امنیت بالایی را ارائه می‌دهند. با تیغه‌های محکمی که به صورت افقی و عمودی در ساختار درب آکاردئونی قرار دارند، از عبور سارقان و تخریب درب ضدسرقت جلوگیری می‌کند. با توجه به طرح ها و مدل های جدید حفاظ آکاردئونی ، حفا‌ظ های درب آپارتمان ضد سرقت متفاوت هستند و نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان بسیار سریع و کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود. حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ کشویی گفته می‌شود که اغلب جهت حفاظت از درب محافظ ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته می‌شود. حفاظ درب همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد.

جالب است بدانید که درب های ضد سرقت آپارتمانی در کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند !!!!!! و اما اگر از درب آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند چون این کار بسیار وقت گیر می باشد، کافی می باشد آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانید که اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میگردد.

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

از نظر قیمت باید گفت درب آکاردئونی در مدل ها و اندازه های مختلف قابل سفارش و خرید هستند و قیمت حفاظ آکاردئونی به وزن آهن استفاده شده و مدل درب آکاردئونی بستگی دارد. یکی از بهترین وسیله ها برای افزایش امنیت ساختمان شما، نصب درب آکاردئونی است. حفاظ های درب آپارتمان جدید ، در واقع یک حفاظ فلزی درب آپارتمان جدید است که مثل ساز آکاردئون ساخته می شود و پشت درب ساختمان شما نصب می شود.

حفاظ آکاردئونی از بهترین مدلهای حفاظ درب آپارتمان است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری می توان از آن استفاده کرد. درب آکاردئونی امنیت بسیار بالایی دارد و جلوی ورود افراد ناآشنا و سارقان را می گیرد. درب های آکاردئونی معمولا متناسب با ابعاد درب واحد شما ساخته میشوند. نرده فلزی درب آپارتمانی توسط دستگاه جوش به چارچوب درب واحد شما جوش داده میشوند تا به راحتی جدا نشوند. این درب ها در انواع تاشو و کشویی طراحی میشوند. نوع تاشوی آن ها برای زمانیست که شما فضای کافی برای باز کردن درب را داشته باشید.

درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید. سفارش این محصول امنیتی آسان است! با کارشناسان ما تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده حفاظ در آپارتمان حفاظ صنعت رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب یا شرق و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش درب آکاردونی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن فقط سه روز وقت می گیرد.

حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی آپارتمان

درب آکاردئونی با نام های حفاظ درب آپارتمان، درب آکاردئونی، حفاظ کشویی، درب کرکره کشویی و حفاظ ضد سرقت شناخته می‌شود. حفاظ‌های آکاردئونی به نام‌های مختلفی مانند حفاظ کشویی، درب کشوئی و درب کرکره‌ای نیز شناخته می‌شوند. نصب انواع درب آکادئونی ساده اشت و هدف اصلی در ساخت و طراحی حفاظ آکاردئونی، استفاده بهینه از فضا و حفظ امنیت است. با توجه به این که این درب‌ها تاشو می‌باشند، پس از جمع شدن فضای کمی را اشغال می‌کنند و به این ترتیب فضای محیط زندگی را به طور بهینه‌ای مدیریت می‌کنند. یکی از مزایای بزرگ حفاظ‌های آکاردئونی، فضای کمی که پس از جمع شدن دارند، است.

درب آکاردئونی با باز شدن به شکل تاشو، حداقل حجم ممکن از فضا را اشغال می‌کنند. این ویژگی به خصوص در محیط‌هایی با فضای محدود، مانند آپارتمان‌ها یا واحدهای کوچک، بسیار ارزشمند است. با نصب حفاظ‌های آکاردئونی، می‌توانید فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید و از طریق جلوگیری از اشغال فضای اضافی، امکان ایجاد یک محیط زیبا و کارآمد را داشته باشید. استفاده از حفاظ‌ آکاردئونی به شکل متداول در آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی به دلیل امنیت بالا و فضای بهینه‌سازی انجام می‌شود. این درب‌ها با استفاده از تسمه‌های آهنی و قفل‌های محکم، مقاوم در برابر دیلم و نفوذ سارقین هستند. همچنین به دلیل طراحی‌های متنوع و زیبا، به زیبایی و شکوه محیط زندگی شما نیز اضافه می‌کنند.

استفاده از حفاظ‌های آکاردئونی به شدت به بهبود کیفیت زندگی شما کمک می‌کند. با این درب‌ها، می‌توانید به شکل بهینه‌ای از فضای موجود استفاده کنید و به علاوه با افزودن لایه‌ی امنیتی بیشتر، احساس آرامش و اطمینان در محیط خود را تجربه کنید. برای انتخاب بهترین قفل کتابی برای حفاظ‌های آکاردئونی، باید به دقت نیازهای خود را بررسی کنید. قفلی را انتخاب کنید که دشوار باشد و نمی‌توان به سادگی آن را باز یا شکست داد. همچنین مشاوره با تولید کنندگان معتبر و انتخاب قفل‌های با کیفیت می‌تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کند.

نصب درب حفاظ متحرک، نمایندگی درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت هر متر نرده آهنی آکاردئونی، حفاظ درب چوبی ضدسرقت، حفاظ ریلی، نرده کرکره کشویی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی حدودی برای یک درب ضد سرقت، مرکز فروش درب آکاردئونی، حفاظ تاشو روی درب، نصب حفاظ آکاردئونی روی چارچوب یا دیوار کنار درب منزل، تراکم شلوغی تسمه های حفاظ آکاردئونی، هزینه نصب و حمل و نقل درب آکاردئونی فلزی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ درب آکاردئونی آهنی، قیمت درب آکاردئونی فلزی، قیمت درب آکاردئون آپارتمان، لیست قیمت درب آکاردئونی، درب حفاظ آکاردئونی برای ورودی خانه، قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت محافظ آکاردئونی، محاسبه قیمت درب آکاردئونی برای ورودی منزل، جنس حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان، نصب کامل پس از خرید حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان، مراحل نصب حفاظ کشویی یا آکاردئونی درب ورودی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کاربرد حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان، حفاظ آکاردئونی با اندازه سفارشی، نرده آهنی آکاردئونی، بهترین درب آکاردئونی چه نوعی است.

انواع حفاظ درب آپارتمان جدید آکاردئونی

انواع حفاظ درب آپارتمان جدید آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان طرح ها و مدل های مختلفی از لحاظ تغییرات قرارگیری جوشکاری تسمه دارند که از جمله آنها میتوان به درب 3 گل – درب 4 گل – درب 5 یا تمام گل ( منظور از گل تعداد 2 ردیف لوزی افقی ممتد روی حفاظ درب ضد سرقت کشویی است ) و طرح های فانتزی حفاظ درب آپارتمان بصورت درب اکاردئونی پیچی و درب آکاردئونی ایتالیایی که در زیر به این نوع حفاظ های درب آپارتمان اشاره شده است . نوع تمام گل بهترین مدل حفاظ پشت درب آپارتمان با 4 لایه تسمه عمودی ( 4 تسمه اضافه پشت سر هم ) بهترين نوع حفاظ آهنی درب آپارتمان است و شما ميتوانيد به آسانی برای تامين امنيت منزل خود از آنها استفاده کنيد. حفاظ کشویی درب آپارتمان یک سازه تاشو است که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می‌شود. اتصال این حافظ آهنی درب‌ به در خانه شما از طریق چند جوش ساده صورت می‌گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم‌اهمیت بودن نیست. درب آهنی متحرک آکاردئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و از جنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک گارد درب ضدسرقت استفاده می شود.


درب آکاردئونی سه لوزی ساده (2خم)

حفاظ درب آکاردئونی سه لوزی معمولی ترین نوع حفاظ نسبت به  سایر حفاظ ها می باشد. از حفاظ آکاردئونی به دلیل جمع شدن در اماکنی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار میکیرد تا مزاحمتی ایجاد نکند. به دلیل ریلی بودن حفاظ آکاردئونی که توسط بلبرینگ شبکه های تشکیل دهنده درب آکاردئونی به شاسی متصل می کند. تا به آسانی توسط دست بتوان باز و بسته نمود. وزن درب آکاردئونی نسب به درب آهنی و کرکره ای بسیار کم است.

درب آکاردئونی 3 گل


حفاظ آکاردئونی سه لوزی (چهار خم)

این نوع حفاظ درب که به حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم معروف ‌شده در هنگام باز شدن،  حدود یک متر و بیست سانت را پوشش می دهد. تا مشکلی در فضاهای کم بوجود نیاورد. حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم در انواع مدل ها و نقش های مختلف در شرکت حفاظ صنعت تولید و روانه بازار می شود. کلیه کارهای گروه حفاظ صنعت با ضمانت یک ساله  بی قید و شرط ساخته و نصب میشوند. درب آکاردئونی 3 گل خم راه را برای ورود سارقان سخت میکند . امنیت منازل خود را به ما بسپارید. اگر به هنگام ساخت و نصب درب آکاردئونی چهار خم چهارچوب درب آهنی نباشد، بایستی حفاظ به دیوار بولت گردد. به هنگام خرید درب آکاردئونی باید در نظر داشت که این نوع درب ها هیچ گاه کمتر از سه گل یا سه لوزی نباشند.

درب آکاردئونی 3 گل 4 خم

حفاظ پشت درب مدل چهار لوزی

حفاظ آکاردئونی چهارگل معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها استفاده می کنند. حفاظ آکاردئونی به صورت چهار لوزی می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل است. حفاظ آکاردئونی چهارلوزی یکی از تولیدات شرکت حفاظ صنعت می باشد که از نظر امنیت بسیار بالا می باشد . درب آکاردئونی 4 گل

حفاظ درب ضد سرقت مدل پیچی (شکلاتی)

یکی از زیباترین انواع درب های آکاردئونی طرح پیچی میباشد که در طراحی حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی در قسمت تسمه های قدی درب آکاردئونی یک پیچ که توسط کوره آتش قالب گیری  شده و حالت شکلاتی می گیرد. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی در دو نوع ساخته میشود. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی یکی از بهترین محصولات حفاظ آکاردئونی شرکت حفاظ صنعت میباشد. مراحل طراحی و تولید این مدل حفاظ تماما توسط متخصصین شرکت حفاظ صنعت انجام شده است . این مدل درب آکاردئونی اصلاح شده حفاظ آکاردئونی 3 گل میباشد و از نظر امنیت از حفاظ 3 گل امن تر است. در کنار امنیت بالای این حفاظ میتوان به زیبایی بیشتر آن نسبت به دیگر مدل ها اشاره کرد. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی، با دارا بودن پیچ های به مانند شکلات در طول تسمه های عمودی، مقاومت بسیار بالایی در برابر اجسام سخت نظیر دیلم و … دارد. این پیچ های شکلاتی از داخل به یکدیگر جوش خورده و مقاومت بیشتری نسبت به مدل های خمکاری شده ایجاد میکند.

درب آکاردئونی پیچی

حفاظ درب آپارتمان طرح ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده. اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز اکاردئون شرکت حفاظ صنعت است. که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی با طول تسمه یک متری ساخته شده است. به طور معمول درب های کشویی از سه ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند. اما حفاظ آکاردئونی ایتالیایی برای لوزی های خودبا طول تسمه یک متری ساخته شده و ضریب امنیت بیشتری به حفاظ آپارتمان میدهد. دوگل بودن دربآکاردئونی ایتالیایی  باعث شده نمای بهتر و امنیت بالاتر نسبت به حفاظ های اکاردئونی سه لوزی باشد. این محصول درب اکاردئونی بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز می شوند. جنس استفاده شده در این محصول از نوع تسمه فابریک 20*5 فولادی میباشد.

درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی مدل سه لوزی (پرچ مخفی)سه لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی دارای سه لایه تسمه عمودی  ضخامت 20*5 فابریک فولادی میباشد که ضریب امنیت حفاظ آکاردونی  3 لوزی را بالا برده و به هیچ عنوان پرچ های اصلی این نوع محصول با دریل و دیلم قابل نفوذ نمی باشد. تسمه عمودی که به صورت دوبل روی پرچ ها میخورد به هیچ عنوان نمیتوان با قیچی ورق بر و اهرم باز کرد. کلاف این محصول حفاظ آکاردئونی  از نوع قوطی 30*50 مرغوب و درجه یک بازار تهیه شده که  ضخامت ورق آن 2میل می باشد. درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی


حفاظ آکاردئونی طرح سه لوزی سلطنتی سه لایه دوبل تسمه عمودی پرچ مخفی (تسمه نقش دار)

تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل 3 لایه استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد. حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی تسمه نقش دار با طرح منحصر به فرد خودش بسیار زیبا می باشد. که برای آپارتمان ها و جداسازی بخش های تالار و همچنین داخل بازار از این نوع از حفاظ استفاده می شود. درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی نقش دار


درب آکاردئونی مدل 5 لوزی دوجداره سفارشی پرچ مخفی 4 لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دوجداره پنج لوزی سفارشی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ صنعت می باشد. طراحی این محصول توسط تیم فنی حفاظ صنعت انجام گرفته است . و تمامی میخ پرچ های به کار رفته در درب آکاردئونی دوجداره پنج لوزی سفارشی مخفی می باشند. یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود. و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردیونی امکان پذیر نمی باشد. دارای استحکام بسیار بالا به جهت دارا بودن پوشش تمام لوزی مخفی بودن پرچ های اصلی درب جهت برش توسط دریل یا فرز به هیچ عنوان جای خالی جهت وارد کردن دیلم و جکهای ماشین را ندارد بسیار روان و کم جا ریلهای مورد استفاده  به صورت سفارشی ساخته شده و بلبرینگ های درجه یک جهت روان بودن درب استفاده می شود. درب آکاردئونی 5 گل پرچ مخفی


درب آکاردئون دوجداره سلطنتی 5 لوزی (تسمه نقش دار) 4 لایه تسمه عمودی

حفاظ آکاردئونی دو جداره سلطنتی یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است .تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل 3 لایه استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد . درب اکاردئونی سفارشی سلطنتی با تسمه نقش دار پرچ مخفی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ صنعت می باشد. تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد .  تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد. درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی


بهترین درب آکاردئونی ( حفاظ کشویی )

بهترین حفاظ درب آپارتمان حافظ درب اکاردئونی که به صورت خلاصه آن را درب اکاردئونی هم می نامند نوعی حفاظ آهنی امنیتی پشت درب منزل هستند که معمولاً جلوی درب های ورودی واحد آپارتمانی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام حفاظ درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری اکاردئونی هم احتمالاً همانطور که گفته شد. الهام گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. حفاظ کشویی : همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند. و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ حفاظ اکاردئونی بهترین گزینه برای شما خواهد بود . بهترین درب اکاردئونی تولید شده از نظر امنیت و هزینه ساخت ، حفاظ آکاردئونی دوجداره پرچ مخفی می باشد.

قفل ضد سرقت برای درب آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قفل توکار درب فلزی, قفل توکار با استحکام بالا, قفل ضربدری برای درب آهنی, انواع قفل برای درب آهنی, حفاظ آکاردئونی با قفل ایمن, قفل حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی با قفل امنیتی, حفاظ آکاردئونی با امکان قفل مخفی, قفل درب آکاردئونی, قفل روکار برای حفاظ, قفل امنیتی برای حفاظ, قفل مخفی درب آکاردئونی, درب آکاردئونی با قفل مخفی, قفل مخفی حفاظ, قفل توکار درب آکاردئونی, نصب قفل درب آکاردئونی, قفل داخلی حفاظ, حفاظ آکاردئونی قفل, قفل مخفی برای درب آکاردئونی, قفل روکار در حفاظ, قفل کتابی برای حفاظ, قفل ضد اسید برای درب آکاردئونی, بهترین قفل کتابی با قیمت روز, خصوصیات قفل باتیس برای درب آکاردئونی, قفل کتابی برای درب آکاردئونی, خصوصیات قفل کتابی ضد سرقت, قیمت حفاظ کشویی روی درب آسانسور, آینده صنعت درب آکاردئونی آهنی, مشخصات فنی و ابعاد حفاظ درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب ضد سرقت آپارتمان, حفاظ آکاردئونی با طراحی مدرن, آگاهی از قیمت مناسب درب آکاردئونی, درب آکاردئونی راحت نصب شونده, حفاظ فلزی درب ورودی آپارتمان, حفاظ آکاردئونی مقاوم, خرید حفاظ کشویی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, خرید حفاظ آکاردئونی اینترنتی, حفاظ درب بالکن, مدل محصولات مشابه درب آکاردئونی, درب آپارتمانی آکاردئونی, حفاظ کشویی فلزی, استفاده از صداگیری درب آکاردئونی آهنی, حفاظ آکاردئونی طرح عمودی, حفاظ کشویی با طرح مدرن, حفاظ درب تجاری, درب آکاردئونی با گل متفاوت, حفاظ کشویی تسمه دار ایمن, حفاظ آکاردئونی با سایز مختلف کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, فروشندگان قابل اعتماد درب آکاردئونی, حفاظ ایمن آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی ایمنی.

محافظ درب آکاردئونی

حفاظ درب آپارتمانی ( محافظ گارد درب آپارتمانی )

یکی از بهترین وسیله ها برای افزایش امنیت ورودی درب منزل شما، نصب محافظ درب آکاردئونی است. حفاظ درب ، در واقع یک حفاظ کشویی فلزی است که مثل ساز آکاردئون ساخته می شود و پشت درب ساختمان شما نصب می شود. حفاظ آکاردئونی از بهترین مدلهای حفاظ درب آپارتمان است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری می توان از آن استفاده کرد. درب آکاردئونی امنیت بسیار بالایی دارد و جلوی ورود افراد ناآشنا و سارقان را می گیرد. از نظر قیمت باید گفت که این حفاظ ها در مدلها و اندازه های مختلف قابل سفارش و خرید هستند و قیمت حفاظ آکاردئونی به وزن آهن استفاده شده و مدل درب آکاردئونی بستگی دارد. خرید و نصب درب آکاردئونی بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا از سرقت پول و وسایل ارزشمند شما جلوگیری میکند و امنیت جانی و روانی شما را حفظ می کند.

حفاظ آکاردئونی فلزی، به عنوان یکی از مدل‌های جدید حفاظ درب آپارتمان، با افزایش سطح امنیت محل زندگی، به‌طور معمول در جلوی درب ورودی واحد‌های مسکونی نصب می‌شود. این حفاظ با طراحی زیبا و مقاومت بالا، به عنوان یک راهکار کارآمد در حفاظت از مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، درب پارکینگ با نصب حفاظ آکاردئونی، امنیت درب‌های ورودی به پارکینگ را تضمین می‌کند. در فروشگاه‌ها، این حفاظ به عنوان یک محافظ اصلی در مقابل سرقت‌ها عمل می‌کند و در کارگاه‌ها و کارخانجات، از دسترسی غیرمجاز به این فضاها جلوگیری می‌کند. همچنین، در زیرزمین‌ها، ایستگاه‌های بازرسی و دیگر فضاهای حساس، حفاظ آکاردئونی یک راهکار کارآمد در افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به این مناطق محسوب می‌شود.

ساخت درب آکاردئونی، خرید حفاظ آکاردئونی و درب آکاردئون کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ و درب اکاردئونی، درب حفاظ آکاردئونی، حفاظ درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ درب آکاردئونی ساده و تاشو، درب های آکاردئونی با قفل های توکار و روکار، حفاظ آکاردئونی برای درب ورودی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب های آکاردئونی، درب کشویی آکاردئونی، بهترین مرکز تولید درب آکاردئونی کجاست، قیمت درب آکاردئونی چند است، حفاظ آهنی پشت درب چوبی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کدام درب آکاردئونی خوب است، چه درب آکاردئونی بهتر است، نمایندگی نصب درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی آهنی چند است، درب آکاردئونی از کجا بخرم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، چه مدل درب آکاردئونی بخرم، کدام طرح درب آکاردئونی را از کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت بخرم، بالاترین امنیت و کیفیت درب آکاردئونی، وزن درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت چقدر است، کدام نمونه درب آکاردئونی برای مناسب است، هزینه ساخت درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت چقدر است، چگونه می توانم درب آکاردئونی فلزی آپارتمان را انتخاب کنم، حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب، نوع حفاظ آکاردئونی امن تر، بهترین حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کدام نوع درب آکاردئونی فلزی آپارتمان ایمن تر است، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان ساده و زیبا کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، مدل های جدید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان.

گارد محافظ درب

امنیت حفاظ درب آکاردئونی

هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نگردید! فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافی می باشد تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند. کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع درب آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.

درب آکاردئونی فلزی آپارتمان با کمترین هزینه کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان با تخفیف ویژه تابستان، خرید فوری درب آکاردئونی فلزی آپارتمان قبل از عید نوروز کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی آپارتمان، فروشگاه بدون واسطه خرید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ آکاردئونی آپارتمان اقتصادی تر و با قیمت مناسب، گارانتی یا خدمات پس از فروش درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان مطابق با نیازها و مورد استفاده، اطلاعات بیشتر در مورد درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، محدودیت های استفاده از درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان برای کاربردهای خاص، خرید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، چه مدلی از درب آکاردئونی فلزی آپارتمان را بخرم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کدام مدل درب آکاردئونی فلزی آپارتمان مناسب تر است، بهترین مرکز تولید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردئونی فلزی آپارتمان.

حفاظ درب

درب آکاردئونی ایمن ترین حفاظ آهنی

حفاظ صنعت تولید کننده بهترین و مقاوم ترین حفاظ های اکاردئونی برای درب آپارتمان و پنجره میباشد . در برآورد قیمت محافظ درب آهنی آکاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه سازی قیمت تمام شده درب آهنی آکاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با چند و چون کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد.

درب آکاردئونی برای محافظت ورودی درب منزل به عنوان حفاظ پشت درب آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده کرد. برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی ضد سرقت آکاردئونی استفاده کرد. درب آکاردون به لحاظ داشتن قابلیت جمع شوندگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب آکاردئونی فلزی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت.

کدام مکان برای خرید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت مناسب تر است، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان نسبت به محصولات دیگر کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، امنیت و کیفیت درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان قیمت خوب و ارزان، کدام نمونه از درب آکاردئونی فلزی آپارتمان مناسب تر است، دستمزد ساخت درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، بهترین مدل درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی فلزی آپارتمان نسبت به مدل های دیگر کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، چگونه به اتحادیه حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت دسترسی پیدا کنم، نمایندگی درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت در نزدیکی من، بورس خرید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان، مرکز خرید درب آکاردئونی فلزی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، خرید درب حفاظ آکاردئونی از فروشگاه معتبر، خدمات نصب درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی با قفل کتابی، درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی، قیمت حفاظ درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، در آکاردئونی.

نرده درب آپارتمان

کدام مدل حفاظ درب آکاردئونی برای امنیت آپارتمان مناسب است ؟

اگر بدنبال انجام یکباره امنیت درب ورودی منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون پرچ مخفی میباشد که در این نوع طرح درب آکاردئونی چند لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند 😉

امنیت درب آکاردئونی چه مقدار است ؟

درب های آکاردئونی توليد شده در کارگاه حفاظ صنعت معمولا دارای يک سری استانداردهایی هستند که امنيت را در اين زمينه برآورده خواهند کرد. دقت داشته باشيد که در اين حالت، امکان نصب دو يا چند قفل مخفی و آویز برای اين نوع حفاظ درب آپارتمان وجود دارد . زمانی که اين حفاظ آهنی درب با جوش به درب منزل شما متصل شوند، امنیت خانه را تا حد بسياری برآورده خواهند کرد و به همين دليل هم گفته می شود که اين نوع حفاظ درب ها کاملا ضدسرقت هستند. اين نوع حفاظ ها همچنين طرح های مختلفی دارند که از جمله آنها مي توان به درب 3 گل – درب 4 گل – درب 5 یا تمام گل ( منظور از گل تعداد 2 ردیف لوزی افقی ممتد روی حفاظ درب است ) و طرح های فانتزی حفاظ درب آپارتمان بصورت درب اکاردئون پیچی و درب اکاردئونی ایتالیایی که در زیر به این نوع حفاظ های درب آپارتمان اشاره شده است . نوع تمام گل با 4 لایه تسمه عمودی ( 4 تسمه اضافه پشت تسمه اصلی ) بهترين نوع حفاظ پشت درب آپارتمان است و شما ميتوانيد به آسانی برای تامين امنيت منزل خود از این حفاظ های ضد سرقت آپارتمانی استفاده کنيد.

قیمت ساخت و نصب درب آکاردئونی چگونه محاسبه میگردد ؟

شما می توانید برای دریافت کامل قیمت حفاظ های آکاردئونی، به پشتیبانی ما پیام دهید.

چگونه یک درب آکاردئونی شیک سفارش دهیم ؟

درب آکاردئونی انواع مختلفی دارد؛ با توجه به بودجه ی شما میزان امنیتی که در نظر گرفته‌اید هنگام کارشناسی برای اندازه گیری درب آپارتمان از بین مدل‌های متنوع داخل کاتالوگ بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

فرمـــول محـاسبه قیـمت حفـاظ ضد سرقت درب آکاردئونی :

محاسبه اندازه گیری نصب درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد: عرض در آکاردئونی : هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود. ارتفاع در آکاردئونی : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. طرح در آکاردئونی : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.

قیمت حفاظ آکاردئونی، قیمت درب آکاردئونی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی ضد سرقت، درب آکاردئونی فلزی، خرید درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کرکره آکاردئونی، درب اکاردئونی، قیمت درب کرکره ای آپارتمان، حفاظ درب آپارتمان، قیمت محافظ درب آپارتمان، درب آکاردئون، قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، بهترین حفاظ درب آپارتمان، بهترین درب آکاردئونی، بهترین نوع حفاظ درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ درب آپارتمان جدید، انواع حفاظ درب آپارتمان، حفاظ در، نقطه ضعف درب آکاردئونی، محافظ درب آپارتمان، حفاظ در آپارتمان، حفاظ درب، حفاظ درب ورودی، امنیت درب آکاردئونی، حفاظ آهنی درب آپارتمان، حفاظ اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردونی، امنیت آپارتمان، حفاظ درب آپارتمان از داخل، درب آکاردئونی داخل منزل، بهترین قفل برای درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ در ورودی آپارتمان، درب حفاظ آپارتمان، درب محافظ آپارتمان، حفاظ درب اپارتمان، حفاظ درب ساده، محافظ در ورودی آپارتمان، حفاظ در ورودی، محافظ در آپارتمان، حفاظ درب ورودی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان، حفاظ درب منزل، نقشه ساخت درب اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، دزدگیر فلزی درب آپارتمان، در حفاظ آپارتمان، محافظ آکاردئونی، درب محافظ، درب حفاظ، محافظ درب آکاردئونی، آکاردئونی برای بالکن، قیمت آکاردئون ایتالیایی، درب نرده ای آپارتمان، در محافظ آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردیونی، درب اکاردونی، مقایسه درب ضد سرقت با حفاظ آکاردئونی.

قیمت درب محافظ آکاردئونی

قیمت درب محافظ آکاردئونی

یکی دیگر از موارد استفاده این نوع درب‌ها آکاردئونی پارکینگ‌هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درب های ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌ لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند. تراکم تسمه درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

سازنده انواع حفاظ آهنی درب آپارتمان

استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌ بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود. ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست. برخی مغازه‌ داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع درب برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود. معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد. انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است، رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.

نرده حفاظ درب آپارتمان، آکاردئونی درب، گارد درب آپارتمان، محافظ درب، حفاظ درب ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، انواع حفاظ درب ورودی، حفاظ اکاردونی، درب آکاردئونی، آکاردونی، اکاردونی، حفاظ درب آپارتمان ساده، حفاظ کارگاهی، قیمت درب کشویی آکاردئونی، قیمت حفاظ درب آپارتمان لولایی، آکاردئونی، درب حفاظ آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ آکاردونی، اکاردئونی، درب اکاردیونی، در اکاردیونی، اکاردیونی، حفاظ درب آهنی، محافظ قفل درب منزل، درب نرده ای ساده، حفاظ اکاردیونی، ساخت حفاظ درب آپارتمان، حفاظ برای درب ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ درب ضد سرقت، خرید درب منزل، آکاردئونی یعنی چه، حفاظ ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، بالا بردن امنیت درب خانه، حفاظ آکاردئون، فنس آکاردئونی برای بالکن، محافظ درب ورودی آپارتمان، در نرده ای آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، انواع حفاظ درب، محافظ درب ورودی، درب محافظ آکاردئونی، محافظ درب منزل، نرده آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، مدل حفاظ در ورودی، ساخت درب با قفل مخفی در خانه، قیمت حفاظ درب ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان، محافظ درب ضد سرقت، حفاظ نرده ای درب آپارتمان، قیمت حفاظ آهنی درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت حفاظ کرکره ای درب منزل، دزدگیر آکاردئونی، نصب حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، نصب حفاظ درب آپارتمان، حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان، حفاظ آهنی درب، قیمت حفاظ در آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ آکاردئونی بالکن، درب ضد سرقت آکاردئونی، نرده درب ورودی، قیمت محافظ درب ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ فلزی درب آپارتمان، قیمت نرده آکاردئونی، حفاظ آکاردئونی پنجره، حفاظ کشویی، آکاردئونی درب ضد سرقت، قیمت حفاظ درب کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ پنجره آکاردئونی، نرده درب، حفاظ کشویی درب آپارتمان، نرده محافظ درب آپارتمان، عکس حفاظ درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، خرید حفاظ آکاردئونی.

مزایای درب آکاردئونی

مزایای درب آکاردئونی

یکی از مواردی که امروزه از الزامات ورودی آپارتمان ها و اماکن اداری به شما میرود حفاظ آکاردئونی میباشد . شاید ما به خوبی از مزایای درب آکاردئونی آگاه نیستیم اما اگر نگاهی به پرونده های سرقت و شگردهای جدید باز کردن درب ها داشته باشیم بدون شک خواستار استفاده از آن در ورودی آپارتمان و حفاظ برای درب های نفر رو محل کار و خانه های ویلاییو  پارتیشن بندی ها خواهیم شد . حفاظ صنعت به شما عزیزان توصیه میکند بدون هیچ معطلی نسبت به خرید و نصب یکی از مدلهای دربهای آکاردئونی اقدام نموده و برای همیشه امنیت ورودی منزل و دفتر محیط کاری خود را تضمین کنید .

نوع پرچ های حفاظ اکاردئونی  :

به طور کلی درب آکاردئونی بر روی پرچ ها استوار است و با باز شدن پرچ ها تمام تسمه ها از هم جدا شده و امکان نفوذ به حفاظ آکاردئونی فراهم میشود. سارقان با علم بر این موضوع با استفاده از پیچ گوشتی و دریل شارژی اقدام به باز کردن پرچ ها میکندد. اما شرکت حفاظ صنعت با استفاده از پرچ های خزینه خرده در حفاظ های خود، امکان نفوذ به درب آکاردئونی از طریق پرچ ها را از بین میبرد. استفاده از پرچ خزینه خرده در حفاظ باعث میشود تا پرچ ها حالت برآمدگی رو تسمه ها نداشته باشد. پرچ خزینه خرده با سطح تسمه ها یکسان میشود و حالت برآمده ندارد تا با دریل شارژی یا پیچ گوشتی باز شود.

فاصله تیرک های این حفاظ چقدر است ؟

فاصله تیرک های عمودی درب اکاردئونی هنگام باز بودن 15 سانتی متر است. این فاصله تیرک های عمودی بهترین فاصله میباشد. در این فاصله 15 سانتی امکان قرار گیری جک خوردرو فراهم نیست و در نتیجه یکی دیگر از روش های نفوذ سارقان به درب آکاردئونی از بین میرود.

نوع رنگ درب آکاردئونی چیست ؟

در مورد رنگ درب آکاردئونی هم شرکت حفاظ صنعت از رنگ کوره ای الکترواستاتیک درجه یک در این حفاظ کشویی استفاده کرده است. نحوه رنگ آمیزی هم به این صورت است که رنگ پودری بر روی تمام قسمت های حفاظ ریخته میشود. سپس حفاظ وارد کوره با حرارت 250 درجه سانتی گراد میشود و در آنجا مراحل رنگ آمیزی به اتمام میرسد. درب های اکاردئونی به دلیل قرار گیری در فضای خارجی و در شرایط آب و هوایی مختلف، همچنین به دلیل تعداد دفعات باز و بسته شدن زیاد،باید دارای رنگی مقاوم به شرایط آب و هوایی و سایش داشته باشد. بسیاری از درب های اکاردئونی موجود در بازار دارای رنگ روغنی میباشد. استفاده از رنگ روغنی سبب رنگ پریدگی تسمه های درب پس از مدتی میشود. به همین دلیل استفاده از رنگ کوره ای بسیار مهم است.

نوع قفل این حفاظ کشویی اکاردئون

شرکت حفاظ صنعت به عنوان بهترین تولیدکننده درب اکاردئونی در ایران، در محصولات خود از دو نوع قفل استفاده میکند. قفل اول که رایج ترین نحوه استفاده از قفل در حفاظ هاست، استفاده از زبانه ای برای قفل ساده یا کتابی است. در این حفاظ هم دو زبانه قفل در بالا و پایین حفاظ وجود دارد. با استفاده از این زبانه های قفل امکان قفل کردن حفاظ از داخل و خارج درب فراهم است. نوع جنس این زبانه ها، تسمه با ضخامت 8 میلی متر استاندارد است و امکان شکستن آن با وسایل معمول سرقت فراهم نیست. نوع دوم قفل به کار رفته در این حفاظ اکاردئونی، قفل مخفی یا همان قفل توکار میباشد. قفل مخفی فضایی تعبیه شده در داخل کلاف چهارچوب میباشد که قفل کتابی در آنجا قرار میگیرد. قفل قرار گرفته در این فضا دیگر امکان خارج شدن ندارد و فقط به وسیله کلید قفل میتوان آن را باز کرد. به همین دلیل استفاده از قفل مخفی در حفاظ های آکاردئونی ضریب امنیت درب اکاردئونی را به شدت بالا میبرد.

نوع ریل های این حفاظ آکاردئونی از چیست ؟

درب آکاردئونی دارای دو ریل در بالا و پایین میباشد. یکی از روش های نفوذ به درب آکاردئونی و اقدام به سرقت، خارج کردن تسمه ها از ریل توسط سارقان است. شرکت حفاظ صنعت با تکیه بر متخصصین خود، با فناوری به کار برده در ریل ها، امکان خارج کردن تسمه ها از ریل را از بین برده است و از نظر امنیتی توانسته است تایید بیمه و پلیس را دریافت کند. و اما در مورد نوع ریل های این حفاظ ، تمام وزن درب آکاردئونی بر روی ریل بالا قرار دارد. ریل بالا وظیفه تحمل وزن کلی حفاظ را بر عهده دارد . همچنین سهولت باز و بسته شدن درب آکاردئونی هم توسط ریل بالا صورت میگیرد. به همین دلیل شرکت حفاظ صنعت در ریل بالایی این حفاظ از بلبرینگ درجه یک استفاده میکند. همچنین با استفاده از ورق 2 میلی متری خمکاری شده علاوه بر بالا بردن ضریب امنیت ریل ها، سهولت بیشتری در استفاده از حفاظ ایجاد کرده است. در مورد ریل های پایین هم، ریل پایین وظیفه حفظ تعادل کلی شبکه های داخلی حفاظ را بر عهده دارد. شرکت حفاظ صنعت در ریل های پایین این حفاظ با استفاده از نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی، توانسته است تجربه بی نظیری از سهولت استفاده از درب آکاردئونی فراهم کند.

کاربرد درب آکاردئونی

درهای آکاردئونی یک راه حل ساده و کاربردی برای جایگزین کردن آن با انواع دربها و پارتیشن بندی های تقسیم کننده ساختمانهای مسکونی و تجاری است. حفاظ صنعت در خدمت شماست با انواع کاربرد و مزایای درب آکاردئونی فرفورژه که عبارتند از :

 • کاربرد در محیط های ورودی منزل
 • درهای آکاردئونی مناسب کمد های مخصوص کارخانجات
 • در ساختمان های تجاری به جای درب نفررو و یا نصب جلو درب
 •   استفاده از مدلهای زیباتر برای کافه تریا ها
 •   اماکن عمومی دفاتر دولتی
 • مزایای درب آکاردئونی به دلیل زیبا بودن در خصوص پذیرایی ها و رستورانها نیز صدق میکند

قیمت حفاظ در، حفاظ آکاردئونی قیمت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قفل حفاظ درب آپارتمان، محافظ درب ضد سرقت آپارتمان، حفاظ پشت درب آپارتمان، قیمت حفاظ کرکره ای، قیمت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان، قیمت محافظ در آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، خرید حفاظ درب آپارتمان، قیمت محافظ در، قیمت حفاظ درب ورودی آپارتمان، حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب حفاظ آهنی آپارتمان، درب محافظ کشویی آپارتمان، حفاظ درب آپارتمان لولایی، حفاظ درب آپارتمان قیمت، محافظ پشت درب، حفاظ فلزی درب کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، ساخت حفاظ درب، محافظ پشت درب آپارتمان، قیمت آکاردئونی، قیمت درب آکاردئونی، قیمت در آکاردئون، حفاظ کرکره ای درب منزل، قیمت درب آکاردئون، آکاردئون درب، انواع درب آکاردئونی، در آکاردئون، درب آکاردئونی قیمت، هزینه درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، کرکره درب منزل، قیمت کرکره آکاردئونی، قیمت آکاردئون درب، وزن درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردئونی، در آکاردئونی، قیمت درب آکاردونی، قیمت در آکاردئونی، حفاظ کرکره ای درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب کشویی فلزی، قیمت درب حفاظ آکاردئونی، قیمت درب های آکاردئونی، قیمت آکاردئونی فلزی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردونی، درب آکادمی، در آکاردئونی، قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، قیمت آکاردئونی درب، محافظ در، آکاردئون در، در آکاردونی، در آکاردونی، نصب درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، محافظ در خانه، درب نرده ای.

مراحل نصب درب آکاردئونی

مراحل نصب درب آکاردئونی

درب آکاردئونی فلزی برای نصب روی درب آپارتمان منازل استفاده میشود که موجب می شود دزدان از ورود به مکان هایی که درب آنها دارای حفاظ رو دری میباشند خودداری کنند و همچنین حفاظ آکاردئونی در طرح های حفاظ ضد سرقت ۳ گل و درب آکاردئونی ۴ گل و حفاظ درب آپارتمان ۵ گل یا محافظ درب تمام لوزی و حفاظ کشویی طرح های ایتالیایی و پیچی تولید می گردند . برای ساخت درب آکاردئونی آهنی در گروه حفاظ صنعت از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری آماده می شوند. درب آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان و حفاظ در منزل بازشو متحرک پشت درب آپارتمانی میباشد که برخلاف حفاظ در بازشو لولایی معمولی که برای باز و بسته شدن نیاز به فضا دارند تا درب را جای بدهند، حفاظ آکاردئونی در داخل خود جمع می‌شود.

برای نصب درب آکاردئونی، ابتدا باید محل نصب را با دقت انتخاب کنید. سپس با توجه به ابعاد و نوع درب، محل نصب را با دقت اندازه‌گیری کنید. این اطلاعات به شما در انتخاب درب مناسب کمک می‌کند. پس از اندازه‌گیری مناسب، قاب و ریل‌های مورد نیاز را نصب کنید. قاب در اطراف ورودی نصب می‌شود و ریل‌ها برای حرکت صحیح درب استفاده می‌شوند. توصیه می‌شود در این مرحله از ابزارها و تجهیزات مورد نیاز استفاده کنید تا نصب به درستی انجام شود.

تیغه درب را با دقت در ریل‌ها قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که تیغه‌ها به صورت کامل و بدون مشکل در ریل‌ها حرکت کرده و امکان باز و بسته شدن صحیح را دارند. پس از نصب درب، تست عملکرد را انجام دهید. مطمئن شوید که درب به درستی باز و بسته می‌شود و هیچ مشکلی در حرکت آن وجود ندارد. در صورت لزوم، تنظیمات نهایی را برای اطمینان از عملکرد بهینه انجام دهید.

فروش درب آکاردئونی، درب کشویی ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردئونی، درب آکاردئونی آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب آکاردئونی فلزی، قیمت حفاظ درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت آکاردئونی درب منزل، کرکره درب آپارتمان، درب آهنی کرکره ای، قیمت درب آکاردئونی، درب کرکره ای آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی، عکس درب آکاردئونی، درب آکاردئونی ارزان، قیمت حفاظ درب آپارتمان از داخل، درهای آکاردئونی، حفاظ آهنی پشت درب آپارتمان، قیمت درب محافظ آکاردئونی، محافظ فلزی درب آپارتمان، درب تاشو فلزی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی کرکره ای، حفاظ کرکره ای، کرکره کشویی، حفاظ آکاردئونی درب ورودی، قیمت حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آهنی آپارتمان، خرید درب آکاردئونی آپارتمان، محافظ درب خانه، قیمت حفاظ درب ورودی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، قیمت درب کشویی تاشو، در آکاردئونی، درب کشویی فلزی، درب آهنی کشویی، درب آکاردئونی پارکینگ، درب نرده ای کشویی، درب آهنی آکاردئونی، قیمت درب ورودی واحد آپارتمان، محافظ درب کرکره ای، درب کرکره ای آپارتمانی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، درب آکاردئونی فلزی، قیمت قفل مخفی درب آکاردئونی، نرده های آکاردئونی، درب های آکاردئونی فلزی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، حفاظ آکاردئونی برای ورودی پارکینگ، حفاظ آکاردئونی با قفل توکار، درب آکاردئونی بازشدن کشویی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، توکار و روکار در حفاظ، نحوه نصب درب آکاردئونی آهنی، نصب حفاظ آکاردئونی درب ورودی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت، اندازه درب آکاردئونی، ساخت حفاظ درب آکاردئونی، محل نصب درب آکاردئونی، خدمات حفاظ آکاردئونی.

تعویض درب آکاردئونی

تعویض درب آکاردئونی

در صورتی که درب آکاردئونی قدیمی شده یا به هر دلیل دیگری نیاز به تعویض دارد، می‌توانید اقدام به تعویض آن کنید. مراحل تعویض مشابه نصب اولیه است، اما قبل از شروع به کندن درب قدیمی، حتماً اقدام به جدا کردن قاب و ریل‌ها از دیوار کنید.

شماره نمایندگی خرید درب آکاردئونی, امکان باز و بسته کردن آسان درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی ساز زیبای آکاردئون, حفاظ پشت درب مدل آهنی متحرک, دستگیره حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای شرکت ها, حفاظ آکاردئونی ریلی, تاثیر حفاظ درب بر ارزش فروش واحد, ابعاد حفاظ آکاردئونی, شکستن و بریدن حفاظ آکاردئونی, دستمزد ساخت درب آکاردئونی, متراژ حفاظ آکاردئونی, حفاظ راحت نصب شونده, سارقین دور بریزید با حفاظ کشویی, حفاظ آکاردئونی برای امنیت آپارتمان, حفاظ آکاردئونی ارزان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی اندازه متریال, حفاظ آهنی کم جا, نرده کشویی ایمن, حفاظ آکاردئونی دوجداره, متریال حفاظ اکاردئونی, حفاظ کشویی با امنیت عالی, حفاظ آهنی قوی و مستحکم, درب آکاردئونی شیک, نرده حفاظ تسمه دار, حفاظ آهنی افزایش ایمنی, ضخامت آهن در حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, طراحی نرده حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی 4 ردیف لوزی حفاظ آکاردئونی, حفاظ درب پشت ساختمان, حفاظ آهنی با قیمت مناسب, درب آپارتمان ریلی, ساخت حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی ساختمانی, حفاظ آکاردئونی از ترس سارقین, نحوه جا انداختن بلبرینگ درب آکاردئونی, حفاظ آهنی بازشدن کشویی, انتخاب مدل حفاظ آکاردئونی, نرده حفاظ کشویی, حفاظ کشویی با قفل توکار, حفاظ آهنی با حرکت ریلی, حفاظ ساختمانی با قیمت مناسب کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, در حفاظتی آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی مدل 5 ردیف لوزی, حفاظ ضد سرقت اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, نصب حفاظ آکاردئونی در خانه کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی طراحی لاکچری, درب آکاردئونی با استحکام بالا, حفاظ آکاردئونی مشبک لوزی.

نکاتی که در هنگام خرید نرده ریلی باید بدانیم

نکاتی که در هنگام خرید نرده ریلی باید بدانیم

بازدید از فروشگاه‌های نرده‌ریلی، ممکن است در ابتدا به نظر ساده آید، اما هنگام خرید، نکات زیادی برای رعایت و در نظر گرفتن وجود دارد. انتخاب نرده ریلی مناسب نه تنها بر زیبایی و ظاهر اهمیت دارد، بلکه از نظر امنیت و استحکام نیز حائز اهمیت می‌باشد. در ادامه به بررسی نکاتی که باید در هنگام خرید نرده ریلی مد نظر داشته باشیم، می‌پردازیم. یکی از نکات اساسی در خرید نرده ریلی، انتخاب درب آکاردئونی مناسب به ازای بودجه مورد نظر است. در هنگام انتخاب، به عواملی همچون استحکام درب و نرده نیز توجه کنید. استفاده از درب‌های با کیفیت تضمینی که به استحکام نرده و درب اهمیت داده باشند، امری اساسی است.

یکی از تضمین‌کننده‌ترین راه‌ها برای خرید نرده ریلی با کیفیت، خرید از مراکز آهن معتبر می‌باشد. این مراکز معمولاً انواع مختلف نرده‌های با کیفیت بالا و قطعات اولیه مرغوب را ارائه می‌دهند. به این ترتیب، می‌توانید از خریدی که دارای تضمین کیفیت استفاده کنید. تعداد گل‌های نرده نیز اهمیت زیادی دارد. حداقل تعداد گل‌ها برای نرده ریلی حداقل سه باید باشد. این تعداد گل‌ها به استحکام نرده و همچنین به زیبایی و شکل ظاهری آن تاثیر می‌گذارد. برای داشتن یک نرده زیبا و استحکامی، به تعداد گل‌ها توجه کنید.

حریم خصوصی و امنیت در خانه‌ها و محل‌های دیگر اهمیت دارد. برای این منظور، نرده‌هایی را انتخاب کنید که حداقل دو جایگاه مناسب برای نصب قفل داشته باشند. این امر باعث می‌شود از نظر امنیتی نیز آرامش بیشتری داشته باشید. هنگام انتخاب نرده ریلی، به حرکت درب نیز توجه کنید. درب‌هایی که بدون سر و صدا باز و بسته می‌شوند و حرکت آنها روان است، انتخاب مناسبی می‌باشند. این نوع درب‌ها از جنبه‌های زیبایی و امنیت دوگانه را تامین می‌کنند. نکته مهمی که در خرید نرده ریلی باید مد نظر داشته باشید، شرایط محیطی است که نرده در آن قرار می‌گیرد. از انتخاب نرده‌هایی با توجه به شرایط محیطی مانند نرده‌های شاخ گوزنی که نصب آنها به سادگی انجام می‌شود، استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر نرده‌ای در فضای باز نصب می‌شود و نیاز به افزایش امنیت دارید، می‌توانید نرده آکاردئونی آهنی با پرچ مخفی را انتخاب کنید.

ابعاد درب آکاردئونی, حفاظ آهنی ساختمان, حفاظ آکاردئونی مدرن کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, اجراکننده درب اكاردئوني, درب آکاردئونی با جوشکاری با کیفیت, درب آکاردئونی ریلی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی عرض چهارچوب درب, حفاظ آکاردئونی برای فضا تجاری, نرده کشویی آکاردئونی, کیفیت حفاظ درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی برای اماکن اداری, درب آکاردئونی به عنوان درب دوم, خرید مقرون به صرفه درب آکاردئونی, نرده کشویی با امنیت بالا, ابعاد نرده حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی با امنیت بالا, امنیت درب آکاردئونی آهنی نگهبانی, حفاظ آکاردئونی با امنیت بالا, امنیت بالای درب آکاردئونی آپارتمان, زیبایی حفاظ آکاردئونی, ویژگی حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, امکانات حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی افزایش امنیت, امنیت خانه با درب آکاردئونی, درب آکاردئونی با قفل امن, امکانات امنیتی درب آکاردئونی آهنی, امکانات درب آکاردئونی, برترین درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی در امنیتی, بهترین مدل درب آکاردئونی, استفاده از درب آکاردئونی برای امنیت, نصب حفاظ امنیتی در آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, امنیت کلی مجتمع درب آکاردئونی آهنی, حفاظ آکاردئونی شبانه, امکانات قفل کتابی برند پارس, اندازه گیری درب آکاردئونی, اهمیت خصوصیات ضد حریق در درب آکاردئونی آهنی, راهنمایی برای انتخاب حفاظ آکاردئونی, راهنمای انتخاب حفاظ آکاردئونی برای پنجره, راهنما درب آکاردئونی, اثرات نقش نرده آهنی آکاردئونی, امنیت ساختمان با حفاظ آهنی اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, تأثیر حفاظ بر امنیت خانه, ایمنی بیشتر ساختمان با انواع حفاظ آهنی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, تاریخچه امنیت منازل مسکونی, تمیزی و نگهداری درب آهنی, جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز, جنس تیغه فلزی.

مزایای استفاده از درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت

مزایای استفاده از درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت

درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افزایش امنیت محیط‌ها می‌باشد. این نوع درب‌ها دارای مزایای فراوانی هستند که به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1. صرفه جویی در فضا با درب آکاردئونی ضد سرقت درب آکاردئونی با الهام از ساز آکاردئون ساخته شده است که به صورت کشویی و ریلی حرکت می‌کند. این درب‌ها با تسمه‌های فلزی کنار هم ساخته شده‌اند و فضای بسیار کمی را در راهرو و راه پله‌ها اشغال می‌کنند.

2. حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان درب آکاردئونی درب آپارتمان امنیت بالایی را تضمین می‌کند. حتی اگر درب‌های ضد سرقت قابل شکستن باشند، حفاظ آکاردئونی می‌توانند سد مناسبی برای نفوذ افراد ناشناس شوند.

3. عدم نصب حفاظ آکاردئونی به دیوار حفاظ آکاردئونی بدون نیاز به درگیری با دیوار نصب می‌شود. این امر باعث می‌شود در صورت آسیب به یکی از درب‌ها، تعویض آن با تعویض درب خراب انجام شود.

4. سازگاری محافظ ریلی با شرایط مکانی و آب و هوایی محافظ ریلی تقریباً با هر نوع شرایطی سازگاری دارد. این امر این درب‌ها را به گزینه مناسبی برای انواع مختلف مکان‌ها تبدیل می‌کند.

5. قابلیت تعویض آسان نرده کشوئی نرده کشوئی از طراحی مناسبی برخوردار است که قابلیت تعویض و تعمیر آسانی دارد. این امر باعث می‌شود در صورت نیاز به تعمیر، به سادگی این کار انجام شود.

6. استفاده آسان از حفاظ ریلی حفاظ ریلی به سادگی و با استفاده از قفل‌های کتابی یا قفل‌های گرد باز و بسته می‌شوند. استفاده از این نرده‌ها به سادگی و امانت افزوده می‌شود.

7. عدم نیاز به دزدگیر و دوربین با نصب حفاظ آکاردئونی، نیاز به دزدگیر و دوربین در بعضی موارد کاهش می‌یابد. این نرده‌ها امنیت بالایی را تضمین می‌کنند و نیاز به تجهیزات اضافی را کاهش می‌دهند.

حصار آکاردئونی, حفاظ آهنی ساختمانی, انتخاب مدل حفاظ برای آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ امنیتی آپارتمان, حفاظ درب لولایی, حفاظ آپارتمان با امنیت بالا, ارتفاع حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی لوکس کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی با مقاومت در برابر نفوذ سارقان, بهترین تولیدی حفاظ آکاردئون, بهترین شرکت حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی برای حفاظت از اماکن عمومی, تولید کننده درب آکاردئونی, بهترین تولیدی درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی دیوار با پرچ مختلف, جای پرچ حفاظ آکاردئونی, تسمه درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با تسمه نقش دار کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ تسمه دار آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی تسمه دار, تسمه نقش دار درب آکاردئونی, عکس و تصاویر درب آکاردئونی, درب آکاردئونی توکار, حفاظ آکاردئونی توسط کارشناس, درب آکاردئونی با تسمه آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی دیوار با تسمه اضافی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی قفل, درب آکاردئونی با آهن ساختار.

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت

در جستجوی بهترین راه‌ها برای افزایش امنیت خانه‌تان هستید؟ آیا در انتخاب بین درب آکاردئونی و درب ضد سرقت گیر کرده‌اید؟ این دو محصول متفاوت با هدف ایجاد امنیت برای منزل شما طراحی شده‌اند. انتخاب بین آنها ممکن است مشکل باشد، اما در این مقاله به بررسی و مقایسه‌ای جامع از ویژگی‌ها، مزایا و معایب هر دو نوع درب می‌پردازیم. با ما همراه باشید تا در این سفر به دنیای امنیت خانه، انتخابی هوشمندانه داشته باشید.

نمایشگاه درب آکاردئونی, درب آکاردئونی با قفل محکم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, بازار عرضه درب آکاردئونی, حلقه اضافه برای حفاظ, حفاظ آکاردئونی راهرو, نصب سریع حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی با قابلیت خمیدگی کم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, تولید درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی در هوای مختلف, حفاظ آکاردئونی از نمای نزدیک کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی اقساطی, کارگاه درب آکاردئونی, کارخانه تولید درب آکاردئونی, درب آکاردئونی ساخته شده کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, جنس حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی با قفل روکار, حفاظ آکاردئونی مدل دلخواه, شرکت تولید درب آکاردئونی با کیفیت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, بلبرینگ حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی و زنگ زدگی, حفاظ آکاردئونی با پرچ مخفی, حفاظ آکاردئونی با طرح لوزی, حفاظ آکاردئونی مدل لوزی, حفاظ درب دوجداره, حفاظ کرکره ای درب ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قابلیت نصب حفاظ در درب ورودی, حفاظ آکاردئونی و حفاظ ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی ترکیبات متعلقات.

معایب حفاظ آکاردئونی: تعدادی نکته قابل توجه

مزایای درب ضد سرقت

یکی از مزایای بزرگ درب‌های ضد سرقت، ترکیب بین امنیت بالا و ظاهر زیباست. این درب‌ها با طراحی‌های متنوع و زیبا، به شما امکان می‌دهند تا به همراه حفاظت از خانه، ظاهر زیبایی نیز داشته باشید. درب ضد سرقت در انواع و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. این تنوع انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند تا مطابق با سبک و نیاز خانه‌تان، یک درب مناسب انتخاب کنید. یکی از نکاتی که در انتخاب درب ضد سرقت باید به آن توجه کنید، جایگزینی درب اصلی با درب ضد سرقت است. این موضوع ممکن است منجر به اختلاف در طراحی و ظاهر خانه‌تان شود. از انواع و مدل‌های مختلف هر دو نوع درب می‌توانید با توجه به نیازها و سلیقه‌ی خود انتخاب کنید. با انتخاب هوشمندانه، امنیت خانه‌تان را تضمین کنید و زندگی راحت‌تری را در محیطی امن و امنیتی داشته باشید.

حفاظ پشت درب ضد سرقت, حفاظ در ضد سرقت, حفاظ آهنی ضد سرقت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ پنجره کرکره ای, برند درب آکاردئونی, درب آکاردئونی با قفل غیرقابل نفوذ کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ درب کرکره ای, درب آکاردئونی با قفل مضاعف, حفاظ آکاردئونی با طراحی درب کرکره ای, مساحت درب آکاردئونی, حفاظ کشویی با تصاویر گالری عکس کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی مخفی, حفاظ سلطنتی آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی دو جداره, حفاظ کشویی آکاردئونی با پرچ مخفی, حفاظ کشویی با پرچ مخفی, حفاظ کشویی سه لوزی با امنیت, حفاظ آکاردئونی قفل توکار کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, دسترسی به تولیدی درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی طول عمر بالا, حفاظ آکاردئونی با امکان تاشو کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی سفارشی, نصب امنیتی درب آکاردئونی آهنی, درب آکاردئونی پروفیل, درب آکاردئونی با تراکم بالا, درب پارکینگ آکاردئونی, نحوه نصب حفاظ آکاردئونی در محل کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, بسته شدن راحت حفاظ, نرده حفاظ آکاردئونی افزایش امنیت, امنیت حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای افزایش زیبایی خانه کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, افزایش امنیت درب آکاردئونی آهنی, امنیت بالا درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, امکان نفوذ به حفاظ آکاردئونی.

بهترین نوع حفاظ آکاردئونی: انتخابی امن و زیبا برای خانه‌ها

بهترین نوع حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به عنوان یکی از انواع حفاظ‌های بسیار محبوب و پرکاربرد، در امنیت و زیبایی درب‌ها و پنجره‌های خانه‌ها نقش حیاتی ایفا می‌کند. اما انتخاب بهترین نوع حفاظ آکاردئونی برای هر خانه ممکن است با توجه به نیازها و شرایط متفاوت، به چالش کشیده شود. در این مقاله، به بررسی مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب حفاظ آکاردئونی اهمیت دارند، خواهیم پرداخت. همچنین، انواع مختلف حفاظ آکاردئونی از نظر ظاهر و امنیت مورد بررسی قرار خواهند گرفت. هنگامی که تصمیم به خرید و نصب حفاظ آکاردئونی برای خانه‌تان می‌گیرید، باید به جز امنیت، نیازها و شرایط خاص خود نیز توجه کنید. برخی از مواردی که در انتخاب حفاظ آکاردئونی اهمیت دارند، عبارتند از:

حفاظ آکاردئونی در اصل برای افزایش امنیت خانه‌ها و محیط‌های کاری طراحی شده‌اند. بنابراین، بهترین نوع حفاظ آکاردئونی باید از جنس‌ها و ساختارهایی تشکیل شده باشد که در برابر تلاش‌های نفوذ و تخریب مقاومت داشته باشند. ظاهر حفاظ آکاردئونی نیز نقش مهمی در انتخاب آن ایفا می‌کند. چرا که حفاظ با طراحی زیبا و هماهنگ با محیط، به جمال و شکوه درب یا پنجره‌ی شما اضافه خواهد کرد. کیفیت ساخت و استفاده از قطعات با کیفیت در تولید حفاظ آکاردئونی موثر در ماندگاری و دوام آن است. بهترین حفاظ‌ها از جنس‌ها و قطعات با کیفیت ساخته می‌شوند که باعث افزایش عمر مفید آن‌ها می‌شود. نصب و استفاده آسان از دیگر مزایای یک حفاظ آکاردئونی موثر است. بهترین نوع حفاظ آکاردئونی باید به‌راحتی قابل نصب و استفاده باشد.

بهترین حفاظ درب آهنی, امنیت افزایشی با حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی امن, نکات مهم شناخت درب آکاردئونی با کیفیت, حفاظ آکاردئونی امنیتی, نکات خرید درب آهنی آکاردئونی, امکانات امنیتی درب آکاردئونی, راهنمای خرید درب آکاردئونی, امن ترین حفاظ درب, درب آکاردئونی ارتقا امنیت, حفاظ آهنی آکاردئونی ویژگی ها کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی اندازه ضخامت, خصوصیات صداگیری در درب آکاردئونی, درب آکاردئونی امنیتی, نکات خرید درب آکاردئونی آهنی, حفاظ آکاردئونی با روش جوشکاری, امنیت بیشتر درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, افزایش کارایی با درب آکاردئونی, درب آکاردئونی برای افراد با معلولیت, حفاظ آکاردئونی با تسمه آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی تسمه دوبل, حفاظ آکاردئونی دوبل پرچ مخفی, پنجره آکاردئونی بالکن, قیمت پنجره آکاردئونی.

انواع رایج حفاظ آکاردئونی

انواع رایج حفاظ آکاردئونی

1. حفاظ آکاردئونی سه گل یا سه لوزی:

این نوع حفاظ آکاردئونی به دلیل وزن کم و هزینه مناسب، یکی از محبوب‌ترین انواع است. طراحی ساده‌ای دارد و به‌راحتی با ظاهری زیبا به درب یا پنجره شما می‌پوشاند.

2. حفاظ‌های سلطنتی و ایتالیایی:

اگر ظاهر درب یا پنجره خانه‌تان برای شما اهمیت دارد، حفاظ‌های سلطنتی و ایتالیایی گزینه‌های مناسبی هستند. این نوع حفاظ‌ها با طراحی‌های زیبا و خیره‌کننده، جلوه‌ای خاص به محیط می‌دهند.

3. حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی و تمام گل:

این دسته از حفاظ‌ها با استفاده از تسمه‌های قوی و تمام گل‌های چسبیده به آن‌ها، امنیت بیشتری دارند. این نوع حفاظ‌ها به‌خصوص در مناطقی با خطر سرقت بالا یا شرایط جوی سخت می‌توانند گزینه مناسبی باشند.

نحوه نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان‌ها:

نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان‌ها به وسیله تخصصی‌های مجرب انجام می‌شود. این کار باید توسط افراد با تجربه و تخصص کافی انجام شود تا به جلوی مشکلات احتمالی در نصب و استفاده از حفاظ آکاردئونی برخورد شود.

اجزای تشکیل‌دهنده حفاظ‌های آکاردئونی:

برای بهبود امنیت و عملکرد حفاظ‌های آکاردئونی، اجزای مختلفی در طراحی و ساخت آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از اجزای مهم این حفاظ‌ها عبارتند از:

 • استپ درب آکاردئونی: استپ در داخل چهارچوب حفاظ قرار می‌گیرد و از جداشدن تسمه‌ها در هنگام بسته بودن حفاظ جلوگیری می‌کند.
 • دستگیره در اکاردئونی: دستگیره‌ها به درب اضافه می‌شوند و علاوه بر جلوه زیبا، به باز و بسته کردن آسان‌تر حفاظ کمک می‌کنند.
 • ریل پایین و بالا: تقویت ریل به راحتی باز و بسته کردن حفاظ آکاردئونی کمک می‌کند و در برخی شرایط خاص از آن استفاده می‌شود.
 • پین‌ها: پین‌ها جهت اتصال تسمه‌ها به درب استفاده می‌شوند و مقاومت بیشتری به حفاظ می‌بخشند.
 • جای قفل: این قسمت در قسمت‌های بالا و پایین حفاظ قرار می‌گیرد و به افزایش امنیت این نوع حفاظ کمک می‌کند.

به طور کلی، انتخاب بهترین نوع حفاظ آکاردئونی باید با توجه به نیازها، امنیت و ظاهر مورد نظر، به‌دقت انجام شود. با انتخاب مناسب، خانه‌تان را از نظر امنیت و ظاهر بهبود دهید.

پرسش 1: آیا حفاظ آکاردئونی تنها برای افزایش امنیت مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ پاسخ 1: خیر، حفاظ‌های آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، به جمال و زیبایی درب‌ها و پنجره‌ها نیز کمک می‌کنند.

پرسش 2: آیا نصب حفاظ آکاردئونی در آپارتمان‌ها دشوار است؟ پاسخ 2: نصب حفاظ آکاردئونی به وسیله تخصصی‌های مجرب انجام می‌شود و بهتر است توسط افراد ماهر انجام شود.

پرسش 3: آیا حفاظ‌های سلطنتی و ایتالیایی از نظر امنیتی هم بهینه هستند؟ پاسخ 3: بله، حفاظ‌های سلطنتی و ایتالیایی با طراحی‌های زیبا و کیفیت ساخت خوب، امنیت خوبی را نیز ارائه می‌دهند.

پرسش 4: آیا انواع حفاظ آکاردئونی بر اساس استحکام تفاوت دارند؟ پاسخ 4: بله، انواع مختلف حفاظ آکاردئونی بر اساس جنس و ساختار، در استحکام و امنیت متفاوتی قرار دارند.

پرسش 5: آیا تعمیر و نگهداری حفاظ آکاردئونی دشوار است؟ پاسخ 5: خیر، با رعایت دستورالعمل‌های تعمیر و نگهداری، تعمیر حفاظ آکاردئونی به‌سادگی انجام می‌شود.

به انتخاب بهترین نوع حفاظ آکاردئونی با توجه به نیازها و مشخصات خانه‌تان اهمیت بدهید تا از امنیت و زیبایی درب‌ها و پنجره‌های خود لذت ببرید.

نرده حفاظ آکاردئونی, خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, فروشگاه درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با نام حفاظ درب ضد سرقت ریلی, خرید حفاظ اکاردئونی با تیغه افقی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب حفاظ آهنی آپارتمان, قیمت هر متر درب آکاردئونی, قیمت مناسب حفاظ آکاردئونی, محافظ کشویی اکاردئونی, درب آکاردئونی مقاوم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی طراحی زیبا, حفاظ آکاردئونی طرح سنگین, روانی بلبرینگ درب آکاردئونی, حفاظ کشویی آکاردئونی زیبا, محافظ پشت درب مدل اکاردئون, درب آکاردئونی برای افزایش ایمنی, نرده کشویی امنیتی, روان کننده حفاظ آکاردئونی, محاسبه قیمت درب آکاردئونی, حفاظ درب متناسب با ابعاد, خرید حفاظ آکاردئونی با تیغه محکم کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ ریلی آکاردئونی, درب آکاردئونی با چهار لایه تسمه, حفاظ کشویی تسمه دار با قیمت مناسب, خرید حفاظ آکاردئونی کشویی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی طراحی خاص, قیمت حفاظ ریلی, حفاظ کشویی دیواری کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ درب ورودی منزل, مدل درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای کارگاه, تعمیرات حفاظ درب آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی سریع, حفاظ درب ساختمان, خرید از کجا درب آکاردئونی, قیمت مناسب درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قیمت متری حفاظ آکاردئونی, نصب درب آکاردئونی در کنار اقدامات امنیتی, انواع در زیبا و کارآمد آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای حفاظت از مراکز تجاری, حفاظ آکاردئونی خرید, نرده کشویی راحت نصب شونده کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ درب آکاردئونی قیمت, درب آکاردئونی قیمت مناسب, حفاظ درب آپارتمانی, درب حفاظ ایمنی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی تک جداره, نرده آکاردئونی قیمت, قیمت گذاری درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی مغازه, آکاردئون آهنی ورودی آپارتمان, نحوه سفارش خرید درب آکاردئونی, درب آکاردئونی با ابعاد متنوع, طرح حفاظ درب اپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ درب مسکونی, درب آکاردئونی با ریل قوی, حفاظ آکاردئونی با امکان ارسال سریع کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آكاردئوني, درب آکاردئونی با بالاترین سطح امنیت, درب آکاردئونی تعیین قیمت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, مشاوره درب آکاردئونی.

انواع درب آکاردئونی از نظر جنس

انواع درب آکاردئونی از نظر جنس آهنی

درب‌های آکاردئونی به عنوان یکی از راه‌های افزایش امنیت و زیبایی در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این درها با توجه به جنس ساخته شدن، طرح و رنگ، ویژگی‌های متفاوتی دارند که بر انتخاب آنها تأثیر می‌گذارد. در این مقاله به بررسی انواع مختلف درب‌های آکاردئونی از نظر جنس می‌پردازیم و تفاوت‌ها و مزایا و معایب هر یک را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

درب‌های آکاردئونی آهنی با جنس فلز آهن ساخته می‌شوند و به دلیل استحکام بالا و مقاومت در برابر زنگ‌زدگی در شرایط مختلف ترجیح داده می‌شوند. این نوع درها به راحتی در محیط‌های بیرونی و معرض شرایط جوی قرار می‌گیرند. با قیمتی نسبتاً بالاتر، درب‌های آکاردئونی آهنی به دلیل مقاومت و بادوامی بیشتر، انتخاب مناسبی در مکان‌هایی با نیاز به امنیت و استحکام بالا هستند. حفاظ آکاردئونی فلزی با جنس فلز ساخته می‌شود و به دلیل مقاومت بالا در برابر نفوذ و حملات سارقان، انتخاب محبوبی برای حفاظت از منازل و محیط‌های داخلی است. این نوع درها با طراحی متنوع، امکان انتخاب طرحی مناسب با دکوراسیون داخلی را فراهم می‌کنند.

رنگ‌آمیزی درب‌های آکاردئونی به زیبایی آنها افزوده و تاثیر زیبایی‌بخشی دارد. توصیه می‌شود تا تناژ رنگی درب آکاردئونی با تناژ درب خانه هماهنگی داشته باشد تا جلوه جذاب‌تری به محیط دهد. روش‌های رنگ‌آمیزی از جمله روش کوره‌ای و رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک مورد توصیه هستند. شرکت حفاظ صنعت با ارائه خدمات رنگ‌پودری (الکترواستاتیک) بهترین روش‌های رنگ‌آمیزی حفاظ‌های آکاردئونی را ارائه می‌دهد. این روش باعث یکنواختی رنگ و استحکام بیشتر رنگ در طول زمان می‌شود.

انواع مختلفی از قفل‌ها برای درب‌های آکاردئونی وجود دارد که امنیت و استفاده آسان را تضمین می‌کنند. قفل‌های توکار و روکار انتخاب‌های مناسبی برای این نوع درها هستند. انتخاب قفل مناسب برای حفاظ در آکاردئونی مهم است. قفل‌های توکار و روکار با جنس مرغوب و استحکام مناسب بهترین انتخاب برای افزایش امنیت درب‌های آکاردئونی هستند.

خرید حفاظ آهنی آپارتمان, حفاظ آکاردئونی باز و بسته کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آپارتمان, سامانه فروش آنلاین درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با نام حفاظ درب محافظ, ارزیابی رقابت برای قیمت حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ محافظ آکاردئونی, خرید حفاظ اکاردئونی کشویی اینترنتی, گارانتی درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی اندازه وزن, میخ مخفی درب آکاردئونی, خرید حفاظ کشویی ایمن, درب آکاردئونی با طرح مختلف, حفاظ آکاردئونی رنگی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی وزن سبک, حفاظ فلزی آپارتمان, درب آکاردئونی با لایه مخفی, حفاظ آکاردئونی ساختمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, خرید درب آکاردئونی اینترنتی, درب آکاردئونی با تسمه طرحدار, حفاظ کشویی آکاردئونی دیواری, نرده اکاردئونی, درب آکاردئونی اقتصادی, حفاظ آکاردئونی قیمت مناسب, ارزانترین درب آکاردئونی, حفاظ کشویی تسمه دار کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی درب, قیمت حفاظ پنجره آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای مراکز تجاری, قیمت حفاظ درب آپارتمان با بودجه, تعویض آسان نرده کشویی, حفاظ آکاردئونی با دستگیره فانتزی, قیمت درب حفاظ اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, انتخاب مدل درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی خانه.

حفاظ آکاردئونی درب ورودی

حفاظ آکاردئونی درب ورودی

حفاظ آکاردئونی درب ورودی، امنیت و زیبایی را به همراه دارد. این درها با دو لایه امنیتی، حفاظت بیشتری را به منزل شما اضافه می‌کنند و به طور همزمان از زیبایی داخلی و خارجی شما مراقبت می‌کنند. کرکره‌های آکاردئونی به عنوان راهی برای حفاظت و کنترل نور و هوا ورودی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع کرکره‌ها با استحکام و امکانات کنترل متنوع، گزینه‌ای مناسب برای فضاهای تجاری و مسکونی هستند.

درب آکاردئونی با انواع مختلف جنس‌ها و ویژگی‌ها، انتخابی مناسب برای افزایش امنیت، زیبایی و کاربرد در محیط‌های مختلف هستند. با انتخاب درب مناسب برای نیازهای خود، می‌توانید از مزایای امنیتی و ظاهری این درها بهره‌برداری کنید.

حفاظ آپارتمان با طرح مدرن, حفاظ دزدگیر آهنی مدل درب اکاردون کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, برند نرده آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با طراحی شیک, حفاظ آهنی درب آپارتمان قیمت, خرید درب آکاردئونی دیواری, حفاظ کشوئی با بهترین ضدزنگ, ابزار تخصصی برای حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی با کنترل از راه دور, درب آکاردئونی ایمن کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی باز, روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی برای اداره جات, حفاظ درب ایمنی, حفاظ آهنی درب ورودی, انتخاب نمونه مناسب درب آکاردئونی, نرده حفاظ آکاردئونی رقابت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی ترکیبی, حفاظ کشویی آکاردئونی, قیمت محافظ درب ورودی آپارتمان, بورس درب آکاردئونی, سفارش اینترنتی درب آکاردئونی, حفاظ کشویی با حفاظ ریلی و مقاوم, کاتالوگ درب آکاردئونی آهنی, حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی عمودی, درب آکاردئونی برای اماکن صنعتی, خرید مطمئن درب آکاردئونی, تعویض حفاظ درب آپارتمان, حفاظ آکاردئونی حمل و نقل کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی با طرح مختلف.

دلایل و تفاوت‌های قیمتی در درب آکاردئونی

تأثیر قیمت آهن بر قیمت درب آکاردئونی

متناسب با اهمیت ویژگی‌های امنیتی و زیبایی، درب‌های آکاردئونی به قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. از این رو، برای انتخاب بهترین گزینه در میان این تنوع قیمتی، نیاز است تا به دقت به عوامل مختلف تاثیرگذار توجه کنید. در این مقاله به تشریح این عوامل و تفاوت‌های قیمتی درب‌های آکاردئونی می‌پردازیم. در ابتدا، باید توجه داشت که درب‌های آکاردئونی از جنس آهن تولید می‌شوند و این جنس زمینه‌ای برای تغییرات قیمتی فراهم می‌کند. تغییرات در قیمت آهن، تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی درب آکاردئونی خواهد داشت. آهن ارزان نیست و قیمت آن به صورت مداوم در حال تغییر است. این تغییرات در قیمت آهن، به طور مستقیم تأثیری بر قیمت نهایی درب‌های آکاردئونی دارد. این تغییرات می‌تواند در کوتاه مدت تا چشم‌گیر نباشد، اما در مدت زمان طولانی می‌تواند تفاوت‌های قابل توجهی ایجاد کند.

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت درب‌های آکاردئونی، قابلیت امنیت آن‌ها است. درب‌های با کیفیت و طراحی مناسب معمولاً دارای قابلیت‌های امنیتی بیشتری هستند که به تأثیر قیمت نهایی آن‌ها می‌پردازد. تسمه‌ها و پین‌های مورد استفاده در درب‌های آکاردئونی نیز باید از جنس باکیفیت باشند. کیفیت پایین‌تر تسمه‌ها و پین‌ها می‌تواند باعث کاهش عمر مفید درب و در نتیجه افزایش تعمیرات و هزینه‌های مرتبط گردد. تنوع در طراحی‌ها و زیبایی‌های مختلف نیز تأثیر زیادی در قیمت درب‌های آکاردئونی دارد. درب‌های با طراحی‌های منحصربه‌فرد و جذابیت‌های ظاهری بیشتر، معمولاً با قیمت‌های بالاتری عرضه می‌شوند. استفاده از جنس‌های مختلف برای اجزای درب آکاردئونی نیز تفاوت‌های قیمتی ایجاد می‌کند. درب‌های با استفاده از قطعات باکیفیت و مقاوم معمولاً قیمت بالاتری دارند.

حفاظ کشویی با کیفیت بالا, نگهداری و نگهداری درب آکاردئونی آهنی, خرید فوری درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی برای آپارتمان, حفاظ آهنی اکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, خرید درب آکاردئونی طراحی کلاسیک, خرید حفاظ درب اپارتمان, حفاظ آکاردئونی محاسبه هزینه, درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, نرده حفاظ آپارتمان, حفاظ اکاردئونی خانه, حفاظ آکاردئونی با کیفیت, انتخاب درب آکاردئونی آپارتمان, حفاظ آهنی آپارتمان با ضخامت, بهترین مکان برای خرید درب آکاردئونی, حفاظ ریلی اکاردئونی, درب آکاردئونی سفارشی, نصب درب آکاردئونی آهنی برای نگهبانی, حفاظ درب پاساژ, درب آکاردئونی دوجداره با بلبرینگ, حفاظ کشویی آکاردئونی با رنگ زیبا کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی مقاومت, درب آهنی راحت نصب شونده, درب آکاردئونی آهنی قیمت, حفاظ آکاردئونی برای تراس, درب آکاردئونی برای منزل, حفاظ ریلی با هر شرایط مکانی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی قیمت متری, قیمت محافظ درب آکاردئونی, درب آکاردئونی دستی, طرح سنگین درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی ورودی, حفاظ آکاردئونی آهنی, حفاظ درب کشویی, درب آکاردئونی برای مغازه, حفاظ آکاردئونی با مقاومت در برابر برش, یکنواختی قیمت حفاظ درب آپارتمان, حفاظ آکاردئونی با طرح خاص کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, سازنده حفاظ آکاردئونی, هزینه هر متر درب آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با ریل کشویی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, رطوبت و درب آکاردئونی.

تفاوت درب آکاردئونی داخلی و خارجی

تفاوت درب آکاردئونی داخلی و خارجی

درب‌های آکاردئونی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می‌شوند. این تفاوت در استفاده و محل نصب این درب‌ها برای تعیین تفاوت‌های قیمتی نیز مهم است. بسته به نیازهای شما، نصب درب آکاردئونی داخلی یا خارجی می‌تواند مناسب باشد. درب‌های داخلی به دلیل زیبایی و استفاده در داخل منازل، معمولاً قیمت بالاتری دارند. از سوی دیگر، درب‌های خارجی به دلیل نیاز به امنیت بیشتر در مناطقی مانند جلوی خانه‌ها عرضه می‌شوند. برای ساخت درب آکاردئونی، استفاده از وسایل پیشرفته و تجربه‌ای در این حوزه ضروری است. جنس و کیفیت تسمه‌ها، پین‌ها و تکنولوژی‌های مورد استفاده در تولید، تأثیر قابل توجهی در کیفیت نهایی درب دارد.

ساخت درب آکاردئونی فلزی نیاز به تخصص و تجربه دارد. این نوع درب‌ها معمولاً در کارگاه‌ها با استفاده از وسایل پیشرفته تولید می‌شوند. تسمه‌ها و پین‌های مورد استفاده در این نوع درب‌ها باید از کیفیت بالا باشند تا عمر مفید درب تضمین شود. روش‌های مختلفی برای نصب حفاظ آکاردئونی وجود دارد. این روش‌ها معمولاً به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد. در کارگاه‌های مختص نصب این نوع درب‌ها، شما می‌توانید با متخصصین مشورت کنید و بهترین روش نصب را انتخاب کنید.

راهنمایی برای خرید حفاظ آکاردئونی با کیفیت و قیمت مناسب کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قیمت درب اکاردئونی اپارتمان, کاتالوگ درب آکاردئونی, طرح درب آکاردئونی, مدل تمام ردیف حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی افقی, درب آکاردئونی چند لایه کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آپارتمانی با ریل, قیمت روز درب آکاردئونی, نرده حفاظ آکاردئونی ریلی, محاسبه هزینه درب آکاردئونی, حفاظ آهنی آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی اقتصادی, حفاظ آکاردئونی با قابلیت جلوگیری از عبور سارقین کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ کشویی با عمودی و افقی, گارانتی درب آکاردئونی آهنی, انواع حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی کشویی, راهنمای قیمت حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی طراحی سلطنتی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی طرح ساده, درب آکاردئونی دو لنگه, درب آکاردئونی با امکان نصب آسان, محاسبه قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ آکاردئونی با ضخامت ۲۵ میلیمتر, قیمت درب آکاردئونی آهنی, حفاظ درب ضد سرقت ریلی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ کشویی با روانی در حرکت, انتخاب درب آکاردئونی آهنی آپارتمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ درب هدررفت فضا, درب آکاردئونی دارای ریل روان, خرید حفاظ کشویی تسمه دار.

درب آکاردئونی در تهران: راهنمای خرید

نصب و تحویل درب آکاردئونی

در تهران، برای خرید درب آکاردئونی می‌توانید به کمک حفاظ صنعت اقدام کنید. این شرکت با ارائه مشاوره و خدمات نصب، به شما در انتخاب درب مناسب کمک خواهد کرد. پس از انتخاب درب آکاردئونی، کارشناسان شرکت حفاظ صنعت به محل شما مراجعه کرده و اندازه‌گیری لازم را انجام می‌دهند. سپس درب سفارش داده شده ساخته و با کیفیت برتر به شما تحویل داده می‌شود. نصب درب نیز توسط تیم مجرب این شرکت انجام خواهد شد. در انتخاب درب آکاردئونی، به تفاوت‌های قیمتی و عوامل موثر در کیفیت توجه کنید. همچنین، توصیه می‌شود با متخصصان مشورت کرده و راهنمایی‌های آن‌ها را در انتخاب درب مناسب ارزیابی کنید.

حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت, تلفظ حفاظ کشویی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی فلزی قیمت, فروش و نصب حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی برای گاراژ, حفاظ کشویی با صرفه جویی در فضا, حفاظ آکاردئونی خرید آنلاین, درب حفاظ آهنی اپارتمان, ابعاد مختلف درب آکاردئونی, درب آکاردئونی مدل ها, قیمت درب آکاردئونی ضد زنگ کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, بهبود ظاهر خانه با درب آکاردئونی, هماهنگی درب آکاردئونی با دکوراسیون داخلی, نرده کشویی با طرح خاص, درب فلزی آکاردئونی, مدل حفاظ آکاردئونی, نرده حفاظ آکاردئونی مدرن کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قیمت نصب حفاظ آکاردئونی, درب آکاردئونی مدرن, قیمت بر اساس متراژ درب آکاردئونی, درب آکاردئونی ضد زنگ, نصب درب آکاردئونی آهنی برای افزایش ایمنی, حفاظ آکاردئونی برای فضا مسکونی, خرید حفاظ آکاردئونی با تخفیف کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی با طرح برجسته, حفاظ کشویی آکاردئونی ایمن, حفاظ آکاردئونی مقایسه قیمت, حفاظ درب خانه کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, فروش عمده درب آکاردئونی, قیمت گذاری حفاظ آکاردئونی, قیمت حفاظ آکاردئونی به متر مربع, حفاظ آهنی آپارتمان, حفاظ آکاردئونی قابل حمل, فروش حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی با نام حفاظ درب کشویی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, درب آکاردئونی برای ساختمان مسکونی, قیمت متر مربع درب آکاردئونی آهنی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, خرید حفاظ آکاردئونی آنلاین, طرح نرده آکاردئونی, حفاظ کشویی مقاوم, فروش درب آکاردئونی شیک.

بهترین راهنمای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی

راهنمای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی

با تداوم پیشرفت‌های فناوری و نیازهای امنیتی در جامعه، اهمیت حفاظ‌های آکاردئونی با قابلیت باز و بسته شدن کشویی در محافظت از منازل و ساختمان‌ها بیشتر از گذشته مشهود است. این حفاظ‌ها با طراحی فلزی و محکم خود، از نفوذ سارقان جلوگیری می‌کنند و به تازگی به عنوان یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای بهبود امنیت منازل مطرح شده‌اند. در این مقاله، به بررسی جزئیات مرتبط با حفاظ‌های آکاردئونی با قابلیت باز و بسته شدن کشویی می‌پردازیم. بر اساس نیازها و سلیقه شما، می‌توانید از انواع مختلف حفاظ‌های آکاردئونی با قابلیت باز و بسته شدن کشویی استفاده کنید. این انواع شامل حفاظ‌های فلزی، آلومینیومی و…

قیمت نرده حفاظ درب آکاردئونی, نرده آکاردئونی آپارتمان شمال تهران, حفاظ آکاردئونی برای حفاظت از منزل کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, قیمت حفاظ آکاردئونی در بازار جنوب تهران, درب آکاردئونی آپارتمان, نحوه سفارش حفاظ آکاردئونی ویلایی, حفاظ کشویی با ساختار خاص, خرید درب آکاردئونی آهنی نگهبانی مرکز تهران, حفاظ آکاردئونی آپارتمان, درب آکاردئونی ویلا کردان سفارشی با طراحی خاص کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ کشویی آکاردئونی با رنگ مناسب, حفاظ آکاردئونی ایمنی, حفاظ آکاردئونی برای خانه, خرید حفاظ کشویی درب آپارتمان, قیمت حفاظ درب منزل, درب آکاردئونی با طرح جدید, درب آکاردئونی آهنی با کیفیت کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت تهران و کرج, حفاظ آکاردئونی خانه مسکونی دماوند, محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی, حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی شرق تهران کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, حفاظ نرده آکاردئونی, قیمت تسمه دوبل حفاظ آکاردئونی غرب تهران, انتخاب و نصب قفل ایمن توکار برای درب آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از درب آکاردئونی, مزایای حفاظ ریلی.

خرید و نصب حفاظ‌های آکاردئونی در مناطق مختلف

خرید و نصب حفاظ‌های آکاردئونی در مناطق مختلف

شهروندان شمالی می‌توانند به راحتی درب آکاردئونی در رشت را تهیه کنند. فرآیند خرید به این صورت است که مدل مورد نظر خود را با کارشناسان مربوطه مشاوره می‌کنند و پس از بررسی ابعاد و نیازهای منزل، درب سفارش داده شده تهیه و تحویل داده می‌شود. محافظ آکاردئونی در کرج نیز به راحتی در دسترس شماست. با تماس با شماره‌های معرفی شده در سایت، می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید و هماهنگی جهت بازدید و نصب را انجام دهید. با توجه به محیط باز و فضای زیاد باغستان کرج، حفاظ آکاردئونی تبدیل به انتخابی ضروری شده است. این نوع حفاظ با توجه به قابلیت نصب در مکان‌های باز و فضای باغ، امکان محافظت کامل از خانه و محیط را فراهم می‌کند.

در اسلامشهر نیز به راحتی می‌توانید بهترین درب آکاردئونی را با تماس با شرکت حفاظ صنعت سفارش دهید. با مشاوره با بخش فنی، می‌توانید نیازهای خود را مطرح کرده و در اسرع وقت درب مورد نظر خود را دریافت کنید. ساکنان قزوین نیز با استفاده از تماس با شماره‌های ثبت شده، می‌توانند حفاظ آکاردئونی مورد نظر خود را سفارش دهند. با نصب درب مورد نظر بر اساس ابعاد و ویژگی‌های منزل، امنیت خود را تامین کنید. با توجه به افزایش نیازهای امنیتی، حفاظ‌های آکاردئونی با قابلیت باز و بسته شدن کشویی به عنوان یک راه‌حل مطمئن و موثر برای محافظت از منازل و ساختمان‌ها معرفی شده‌اند. با توجه به انواع مختلف حفاظ‌ها و قابلیت نصب در مناطق مختلف، می‌توانید به راحتی بهترین گزینه را انتخاب کنید و امنیت خانه خود را بهبود دهید.

استفاده از حفاظ آکاردئونی در فضای محدود, مزایای حفاظ آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, معایب حفاظ آکاردئونی, سایر کاربرد درب آکاردئونی, کرج معایب درب فلزی آکاردئونی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, امنیت ورودی آپارتمان درب آکاردئونی آهنی پرند, مخفی بودن حفاظ آکاردئونی پردیس, مزایای نصب حفاظ آکاردئونی مشهد در ورودی ساختمان کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, مزایای نصب حفاظ آکاردئونی مهرشهر, ایمنی با حفاظ آکاردئونی اصفهان, عوامل بر ارتقاء امنیت درب آکاردئونی آهنی رشت, کاربرد درب آکاردئونی اهواز کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, نکات در نصب و استفاده از درب آکاردئونی آهنی یزد, مقاومت حفاظ آکاردئونی در برابر نم, معایب درب آکاردئونی, معایب حفاظ ریلی, مزایای درب آکاردئونی آهنی اصفهان, مقایسه انواع درب امنیتی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, مقایسه قفل ضربدری و کتابی برای حفاظ, حفاظ پنجره آکاردئونی بالکن, نرده آکاردئونی بالکن, نرده آکاردئونی پنجره, حفاظ ساختمان, حفاظ پنجره آکاردئونی تراس, مشاوره برای خرید حفاظ امنیتی, نرده حفاظ زیبا ریلی کارخانه درب آهنی آکاردئونی حفاظ صنعت, نصب قفل روکار, نقش حفاظ آکاردئونی در جلوگیری از سرقت.

درب آکاردئونی: تنوعی از انواع با امنیت و زیبایی

انواع مختلف حفاظ آکاردئونی

اگر به دنبال راهی جهت افزایش امنیت و زیبایی در محیط زندگی خود هستید، حفاظ آکاردئونی یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. این درب‌ها با انواع مدل‌ها و قفل‌های کتابی منحصر به فردی ارائه می‌شوند که می‌توانند به صورت کامل نیازهای امنیتی و ظاهری شما را برآورده کنند.

حفاظ‌های آکاردئونی با تنوع مدل‌ها به انتخاب شما گزینه‌های متعددی را ارائه می‌دهند:

۱. مدل ساده ۳ ردیف لوزی

این مدل دارای ۳ گل ساده و خم‌دار است که به عنوان نوعی حفاظ آکاردئونی تعریف می‌شود.

۲. مدل ۴ ردیف لوزی

این نوع حفاظ آکاردئونی دارای ۴ گل می‌باشد و باعث افزایش امنیت و زیبایی در محیط زندگی شما می‌شود.

۳. مدل ۵ ردیف لوزی

نسخه‌ای با ۵ گل از حفاظ آکاردئونی که به صورت لوزی طراحی شده است، را می‌توانید انتخاب کنید.

۴. درب آکاردئونی دوجداره

این مدل با تمام ردیف‌های لوزی پوشیده شده است و دارای استحکام بالایی برای افزایش امنیت محیط زندگی شما است.

۵. مدل تمام ردیف (تمام گل)

این حفاظ آکاردئونی دارای تسمه‌های آهنی حفاظ آکاردئونی مدل سلطنتی با پرچ‌های مخفی بر روی تمام لوزی‌ها می‌باشد.

۶. مدل پیچی (پیچ شکلاتی)

این نوع از انواع حفاظ آکاردئونی، با طرح لوکس اروپایی، یک گزینه جذاب برای افزایش امنیت و زیبایی محیط زندگی شماست.

۷. مدل ایتالیایی با طرح لوکس اروپایی

شما می‌توانید از مدل ایتالیایی با طرح لوکس اروپایی نیز برای حفاظ آکاردئونی خود استفاده کنید.

بهترین قفل کتابی برای حفاظ آکاردئونی

بهترین قفل کتابی برای حفاظ آکاردئونی

یکی از نکات مهم در انتخاب حفاظ آکاردئونی، استفاده از بهترین قفل کتابی است. این قفل‌ها باید دشوار باشند تا از شکسته شدن یا باز شدن غیرمجاز جلوگیری کنند. قفل‌های کتابی و قفل‌های ضربدری گزینه‌های مناسبی برای این نوع درب‌ها هستند که با توجه به ایمنی و امنیت شما طراحی شده‌اند. حفاظ آکاردئونی به عنوان یکی از اصطلاحات حیاتی در حوزه امنیت و راحتی ساکنین محل زندگی، نقش مهمی ایفا می‌کند. این درب‌ها با انواع مدل‌ها و قفل‌های کتابی منحصر به فرد، امکان افزایش امنیت و راحتی شما را فراهم می‌آورند. با انواع مختلف حفاظ‌های آکاردئونی و استفاده از بهترین قفل کتابی، محیط زندگی شما به یک مکان امن و زیبا تبدیل می‌شود. برای ساخت حفاظ آکاردئونی از دستگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های امروزی استفاده می‌شود. این تکنولوژی‌ها از متریال با کیفیت تر تا تا زمانی که مشکلات اساسی ایجاد نشود، استفاده می‌کنند. اصلی‌ترین شاکله در این درب‌ها تسمه‌های موجود در داخل آنهاست که با پین‌های موجود به یکدیگر متصل می‌شوند.

قیمت درب آکاردئونی راهنمای خرید

 

چرا خرید دربهای آکاردئونی

چرا استفاده از درب آکاردونی زیاد شده است ؟

1. زیبا بودن  موجب درخواست بیشتر مردم برای استفاده از این نوع حفاظ میباشد . 2. طرح های آکاردئونی بسیار متنوع میباشند و همینکه مشتریان بتوانند سفارش خود را نسبت به طرح دلخواه خود داشته باشند انگیزه بیشتری برای آنها خواهد داشت . 3. متریال استفاده شده نیز از مزایای درب آکاردئونی میباشد که آهن فرفورژه است . آهن فرفورژه بسیار انعطاف پذیر و  نسبت به سایر فلزات مقرون به صرفه میباشد

چرا خرید دربهای آکاردئونی 

ما در مجموعه تولیدی خود برخی نکات اساسی را بسیار مورد توجه قرار میدهیم  تا بتوانیم حفاظ آکاردئونی تولید شده برای مشتری را که از قطعات گلنرده به دست می آید تا ده ها سال از نظر استحکام و کارایی ضمانت کنیم . به نکات زیر توجه کنید :

 1.  جوشکاری co2  در تولید حفاظ آکاردئونی

ویژگیهای جوشکاری co2 را میتوانید در برگه مربوطه مطالعه کنید تا بدانید که چگونه این نوع جوشکاری میتواند ویژگیهای زیر را برای ما خلق کند :

 • مقاومت بینظیر قطعات گلنرده در برابر ضربات
 • مقاومت بسیار بالا در براب کشیدگی قطعات گل نرده
 • استحکام بینظیر در برابر خوردگیهای حفره ای
 • ماندگاری دائم بدون فرسایش متریال جوش

2. دقت بالا در تولید دربهای آکادئونی

یکی از مزایای درب آکاردئونی به دلیل اینکه از صفر تا صد آن توسط تولیدی مد نظر شما دنبال میشود ساختار تراز درب ها میباشد  . به شدت این موضوع حائز اهمیت است و باید پیگیر آن باشیم که با مشکلاتی همچون : دویدگی درب ها ، کج و ماوج بودن زوارها ، هم اندازه نبودن شبکه ها و نقص فنی در قفل و بست های آن روبرو نشویم  . اما تولیدی حفاظ صنعت در کنار استفاده از بهترین نوع آهن فرفورژه به موارد زیر اهمیت خاصی میدهد :

 • دقت برش قطعات دربهای آکاردئونی
 • زوایای جوشکاری و مونتاژ قطعات
 • ابعاد و اندازه اسکلت دربها
 • ضخامت دقیق تسمه های آهنی و نحوه برش تسمه ها

3. پوشش رنگ کوره ای دربهای آکاردئونی

ما پوشش های متنوعی برای فلزات و سایر متزلای های غیر فلز داریم که عمده پوشش کلیه متریالها رنگ میباشد . اما خود رنگکاری به چند نوع رنگ تقسیم میشود که یکی از آنها پوشش رنگ کوره ای است و رنگ کوره ای بهترین راه و مطمئنترین شیوه رنگکاری شناخته شده است  . حفاظ صنعت استفاده از پوشش رنگ کوره ای را نه تنها از مزایای درب آکاردئونی میداند بلکه این نکته را با ظرافت میکرونی در کارگاه رنگ دنبال خواهد کرد .

آمار سرقت از منازل در برخی ساختمان ها بیشتر گزارش شده است. سارقین به طعمه های بدون محافظ، دستبرد می زنند و ریسک ورود به خانه های دارای حفاظ را نمی پذیرند. موقع خروج از منزل با قفل کردن درب حفاظ آکاردئونی خانه را از خطر دستبرد محافظت کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی را می توان بر روی درب ورودی آپارتمان و حتی درب پارکینگ ساختمان نیز نصب کرد. با تمام مزایایی که این حفاظ های فلزی دارند گاهی ایراداتی هم در آن دیده می شود. برای آشنایی با معایب درب آکاردئونی لازم است تا اطلاعاتی در مورد ساختار حفاظ داشته باشید. آیا درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی می تواند جلوی سرقت از ساختمان را بگیرید؟

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد و یا درب پارکینگ نصی می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد. انواع درب های آکاردئونی از نوع تاشو هستند. موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد درب به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار و حتی ریموت دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود. استفاده از حفاظ آهنی درب آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است.

ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. حفظ مال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، شرط عقل است. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی یکی از پر طرفدارترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی است. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می بینید. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.

حفاظ آکاردئون

حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آکاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود.

طراحی و طرز ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می شود. طرح های متفاوت دو گل لوزی، سه گل لوزی و چهارگل هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای استحکام بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ صنایع حفاظ صنعت استفاده کنید. علاوه بر نرده های آهنی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ است. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می شود ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر بخواهید می توانید سفارش دهید تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت سازه را افزایش می دهد.

نرده های حفاظ را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم کرد. حفاظ پنجره آهنی ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان باید قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار می رود و جای زیادی را اشغال نمی کند. نوع جمع شوی حفاظ بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد. انواع محافظ درب آپارتمان از لحاظ بازشو عبارتند از:

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی تک لنگه

درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب هستند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می شود و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی کند. ختی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود دارد. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت است. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده کرد. در واقع قفل درب در یک سمت تعبیه شده و کنار چهارچوب قرار دارد. استحکام سازه با وجود قفل های ایمن بالاتر می رود.

 • حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی دو لنگه

سیستم باز و بسته شدن حفاظ دو لنگه تفاوت زیادی با تک لنگه دارد. در این سازه حفاظ به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم شده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب دو لنگ بر روی درب های بزرگتر استفاده می شود. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و … همیشه به صورت دو لنگه است. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها استفاده کرد. قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت از مزایای درب آکاردئونی است.

ساخت درب آکاردئونی

نصب حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی، نصب آسان آن است. عملیات نصب حفاظ در کوتاه ترین زمان انجام می شود. برای نصب حفاظ، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی گیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب کرد. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب نیست. در واقع نرده خفاظ کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان ساخته می شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ریل ها روی کف نصب شوند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل است لذا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها مهم است. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی است.

برای تخمین هزینه ها لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه شود. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط همیار صنایع حفاظ صنعت اندازه گیری می شود. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای حفاظ درب آپارتمان اغلب از طرح های پروانه ای، سه گل و … استفاده می شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می شود. تا همین چند سال پیش، همه ساکنین محله های تهران همدیگر را می شناختند. در محلات قدیمی تر حتی خانواده ها با دوست، آشنا و فامیل همسایه های دیگر هم آشنا بودند. با بزرگتر شدن شهرها دیگر همسایه، همسایه را نمی شناسد. در آپارتمان ها و برج های مسکونی گاهی نمی دانیم ساکن واحد کناری چه کسی است. به این ترتیب کنترل رفت و آمدهای مشکوک هم سخت تر می شود. با این حال به نظر می رسد بالا بردن ضریب امنیت ساختمان از ضروری ترین اقدامات باشد. هر چه میزان استحکامات و نرده های حفاظ بیشتری در اطراف ساختمان نصب باشد، آرامش ساکنین هم بیشتر می شود. با نصب درب آکاردئونی فلزی می توانید راه ورود بیگانگان را مسدود کنید. در زمانی که خارج از منزل هستید و یا حتی وقتی در منزل حضور دارید نیز می توانید از درب آکاردئونی برای ایمنی استفاده کنید.

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استجکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

طراحی و ساخت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در حالت عادی به صورت جمع شده در یک سمت چهارچوب دیده می شود. در صورت نیاز به قفل کردن درب و استفاده از حفاظ ضد سرقت، نرده های درب به طور کامل باز شده و روی قاب چهارچوب درب ورودی را پوشش می دهد. ساخت درب آکاردئونی بر روی انواع درب های یک لنگه و دو لنگه امکان پذیر است. اندازه بزرگی درب ورودی تاثیری روی مقاومت و استحکام سازه ندارد.

درب های آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان هستند. برای نصب حفاظ ضد سرقت لازم است تا چهارچوب به درستی اندازه گیری شود. عرض حفاظ همان عرض درب ورودی است اما طول درب آکاردئونی از کف تا بالای چهارچوب در نظر گرفته می شود. برای نصب حفاظ آکاردئونی نیازی به تخریب دیوار و یا آسیب به چهارچوب درب ورودی ساختمان نیست. سازه به طور کامل در محل کارگاه ساخته شده و برای نصب به محل حمل می شود. درب آکاردئونی فلزی توسط دستگاه جوش بر روی قاب چهارچوب نصب می شود. هیچگونه برش اضافی، کنده کاری، صافکاری ، تراش و … موقع نصب حفاظ انجام نمی شود. زمان نصب درب ضد سرقت آکاردئونی بسیار کوتاه است زیرا سازه از قبل ساخته شده و آماده نصب است.

انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

تسمه درب آکاردئون

ویژگی های دربهای آکاردئونی چیست؟

امروزه انواع سازه های محافظتی نظیر حفاظ روی دیوار و درب آکاردونی پی وی سی تولید شده که علاوه بر کارایی اصلی و محافظتی، بخشی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شوند. درب آکاردئونی با ساختار شکیل و زیبایی که دارد هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون ایجاد می کند. شکل ظاهری این حفاظ به گونه ای طراحی شده که نمای ورودی آپارتمان بسیار زیبا دیده شود. به این ترتیب امکان نصب درب آکاردئونی حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس هم وجود دارد. علت اصلی استقبال از این حفاظ کارایی فوق العاده و شکل ظاهری متنوع آن است. برخی از ویژگی های این درب های ضد سرقت عبارتند از:

 • حفاظ آکاردئونی جای کمی را اشغال می کند

درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در قسمت بیرونی درب ورودی نصب می شود. در واقع نصب درب آکاردئونی در راه پله است ولی اصلا مسیر راه پله را اشغال نمی کند. این درب زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم هستند امکان نصب درب آکاردئونی وجود دارد زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

 • قفل های گارد درب های آپارتمان آکاردئونی

بیشترین انتظاری که از نصب درب آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. در اقع بخش ایمنی و قفل ها درب ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه درب های ایمنی نصب می شود. اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. درب های آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، درب هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.

 • کیفیت درب های حفاظ

انواع درب آکاردئونی پی وی سی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و … نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده که وزن درب و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت درب آکاردئونی را بالا می برد. لازم به ذکر است که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها درب حفاظ باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند.

 • نصب درب آکاردئونی

وقتی نوبت به بازسازی ساختمان و یا استفاده از سیستم های حفاظتی می رسد همیشه یک نگرانی وجود دارد و آن ایجاد مزاحمت برای واحدهای دیگر و همسایه ها در ساختمان است. برای نصب این سازه مستحکم نیازی به کنده کاری و تخریب نیست. حتی در راهرو و بیرون از آپارتمان نیز دیوار جنب درب ورودی، تخریب نشده و آسیب نمی بیند. همانطور که قبلا توضیح داده شده نصب درب آکاردئونی روی قاب و چارچوب درب ورودی است بنابر این هیچ نوع درل کاری یا پیچ کاری و جوش کاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان نصب می شود. نصب حفاظ آکاردئونی موجب آزار همسایه ها نمی شود و صدای اضافی نیز ایجاد نخواهد شد.   حفاظ طرح دار درب

ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت

ساخت حفاظ آکاردئونی، حفاظ درب و پنجره یو پی وی سی، حفاظ روی دیوار و سازه های محافظتی توسط تیم جوشکاری حرفه ای صنایع حفاظ صنعت در همه مناطق تهران پذیرفته می شود. در کوتاه ترین زمان پس از ثبت سفارش، همیار صنایع حفاظ صنعت درب منزل مراجعه کرده و اندازه گیری های لازم را انجام می دهد. سپس همه مراحل ساخت در کارگاه انجام می شود. درب کامل ساخته شده جهت نصب روی قاب درب ورودی با هماهنگی قبلی به محل حمل می شود. نصب درب آکاردئونی در زمان بسیار کوتاهی و تنهاب با چند جوش قابل انجام است.

این سازه از جنس آهن با ضریب امنیتی بالا ساخته شده است. پروفیل ساخت درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت کاملا استاندارد و با کیفیت است. استفاده از آهن بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی فلزی موجب کاهش استحکام و عمر سازه می شود. بدون تردید قیمت درب آکاردئونی با آهن پروفیل بیشتر از آهن بازیافتی است. نصب درب آکاردئونی فلزی روی همه درب های چوبی، م دی اف، پی وی سی و فلزی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمان فلزی در رنگ های متنوع تولید می شود. رنگ های کوره ای برای رنگ آمیزی درب، استفاده می شود. بیشترین تقاضا برای رنگ های طوسی، مشکی، کرم و خاگستری است. برای هماهنگی با دکوراسیون داخلی می توانید رنگ دلخواه تان را سفارش دهید. باز و بسته کردن حفاظ ضد سرقت آکاردئونی با دست و بدون نیاز به نیروی برق و یا ریموت کنترل انجام می شود.

از نظر اشغال فضا، استحکام، شکل ظاهری و حفظ امنیت، درب های آکاردئونی بهترین سازه هستند. نصب درب آکاردئونی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار تنگ هستند نیز بدون مشکل انجام می شود. درب آکاردئونی فلزی فضای اضافی اشغال نمی کند و کاملا بر روی چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. نوعی از درب های پی وی سی نیز با همین تکنیک تولید شده که جنبه تزیینی دارد. درب آکاردئونی پی وی سی برای ورودی های با عرض کمتر مناسب است. درب ها به صورت تاشو و به طرفین قابلیت باز و بسته شدن را دارد. انواع درب آکاردئونی پی وی سی به صورت یک طرف و یا دو طرفه امکان اجرا را دارد. در هنگام جمع شدن کامل، بیش از ۸۰ درصد عرض دهانه درب قابل استفاده است. درب ضد سرقت از نوع فلزی است.

هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

هزینه نصب درب آکاردئونی چقدر است؟

قیمت درب آکاردئونی بر اساس جنس قطعات اولیه و اندازه بزرگی درب برآورد می شود. حفاظ ضد سرقت یک سازه امنیتی است و می بایست از بهترین متریال ساخته شود. صرفه جویی در این مورد به بهای کاهش کیفیت سازه تمام می شود. گاهی دیده شده که قیمت درب آکاردئونی بسیار کمتر از قیمت واقعی اعلام می شود. مراقب سودجویان باشید، اعلام قیمت های کمتر به معنای بهتر بودن درب آکاردئونی نیست. آهن پروفیل بیشترین تاثیر را در قیمت گذاری درب ضد سرقت دارد. چنانچه از آهن های ضایعاتی و بازیافتی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده شود، قیمت ها کاهش می یابد. از طرفی جوش های غیر حرفه ای و پروسه تولید نیز روی قیمت ها تاثیر دارد. هرگز برای صرفه جویی و پرداخت مبلغ کمتر، از سازه های بی کیفیت استفاده نکنید.

طراحی، ساخت و نصب درب آکاردئونی صنایع حفاظ صنعت از سرویس های فعال در سطح تهران است. همه سفارش های ثبت شده در صنایع حفاظ صنعت شامل گارانتی کیفیت ساخت حفاظ هستند. حفاظ پشت درب منزل صنایع فلزی حفاظ صنعت از پروفیل با کیفیت و لولا 3 پارچه و بهترین نوع بلبرینگ و تسمه 5 فابریک توسط تیم حرفه ای جوشکاری حفاظ صنعت ساخته شده است. ساخت حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از طریق تماس با 09127800603 پذیرفته می شود.

محافظ های درب اکاردئونی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب هایی است که می‌توانید داشته باشید. حتی می‌توانید در نبود موقتی درب ورودی اصلی، از این محافظ‌ها استفاده کرده و امنیت ساختمان خود را برآورده سازید. حفاظ درب اکاردئونی در طرح و جنس‌های مختلف با قیمت‌های متنوع تولید می شوند که می‌توانید متناسب با نیاز و بودجه خود بهترین گزینه را از میان انها انتخاب کنید. در ادامه این مطلب با معرفی حفاظ درب اکاردئونی و خرید آن با ما همراه باشید.

تا به حال فکر کرده اید که علت نام گذاری درب آکاردئونی چیست؟ علت شباهت بسیار زیاد این نوع درب با آکاردئون است. باز و بسته شدن این درب‌ها دقیقا مانند باز و بسته شدن آکاردئون از یک سمت بصورت کشویی است. حفاظ درب‌های آکاردئونی مزایای زیادی دارند، اما اکثر مردم بر ایمنی و قیمت و سبک‌های موجود تمرکز می‌کنند. سوال مرسومی که مردم دارند در مورد دوام و کیفیت محافظ درب‌های کشویی آکاردئونی است. حفاظ درب‌های آکاردئونی که امروزه در بازار وجود دارند از هر حفاظ درب دیگری محکم و مطمئن تر هستند. از برخی قطعات دیگر مانند: پی وی سی، کامپوزیت، آلومینیوم، ام دی اف و… نیز برای ساخت این محافظ درب ها استفاده می‌شود. کیفیت این محافظ درب‌ها همیشه در اولویت قرار دارد، بنابراین هر کسی که آنها را برای افزایش امنیت ساختمان خود در نظر می‌گیرد می تواند اطمینان داشته باشد که واقعاً بهترین گزینه را انتخاب کرده است.

تنوع و کیفیتی که از محافظ درب‌های آکاردئونی امروزی دریافت می‌کنید بهتر از همیشه است و به همه نیاز‌های مورد نظر شما پاسخ می‌دهد. حفاظ درب‌های آکاردئونی برای کاربردهای مسکونی و تجاری به طور یکسان ایده‌آل هستند و با سبک‌های بسیار زیادی که قابل تولید است، برای هر کسی آسان است آنچه را که نیاز دارد به دست آورد. این محافظ درب ها با هدف افزایش امنیت و مطابق با نیازهای شما طراحی و به راحتی نصب می‌شوند.   این محافظ درب به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک گیت امنیتی عمل کند و از ورود یا خروج ناخواسته به طور کامل یا در مقاطع زمانی خاص مثلا وقتی در ساختمان نیستید، جلوگیری می‌کند. طراحی ساده و جذاب حفاظ درب آکاردئونی تاشو را به گزینه ای ایده آل برای ایمن سازی درب ها تا حداکثر عرض 4 متر تبدیل می‌کند. به طور معمول، حفاظ دروازه های امنیتی آکاردئونی به عنوان یک لایه امنیتی اضافی در شب زمانی که یک ساختمان یا مغازه خالی است استفاده می‌شود. همچنین می توان از آنها برای ایمن سازی یک منطقه یا اتاقی که درب ندارد استفاده کرد.

موارد استفاده درب آکاردئونی

موارد استفاده درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی  برای افزایش امنیت و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، روی درب اصلی ورودی ساختمان، درب پارکینگ، درب  و پنجره ساختمان‌های اداری و بخصوص روی درب و پنجره پاساژها و مغازه‌ها نصب می شود. این درب به صورت کشویی و ریلی حرکت می‌کند و قابلیت جمع شدن از یک سمت را دارا است، بنابراین برای نصب به فضای زیادی احتیاج ندارد. مزایای استفاده از حفاظ های درب آکاردئونی چیست؟ استفاده از درب آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان، نسبت به روش های امنیتی دیگر مانند استفاده از سیستم دوربین مدار بسته یا نصب یک درب ضد سرقت پیشرفته، بسیار ارزان تر است.

درب آکاردئونی چه اجزایی دارد؟ حفاظ آکاردئونی یک چهارچوب فلزی دارد که در ابعاد مورد نیاز مشتری جوش داده می‌شود و درب به صورت کشویی از سمت راست یا چپ درون چهار چوب باز یا بسته می‌شود. بنابراین یک ریل چرخ ‌دار درون چهارچوب (قاب) تعبیه می‌شود. چهارچوب درب اکاردئونی از جنس قطعات مختلف مانند ام دی اف یا آهن و…  ساخته می‌شود. برای افزایش امنیت درب آکاردئونی لازم است یک نمونه قفل ضد سرقت نیز در نظر گرفته شود. قفل این درها به دو صورت توکار و روکار ( مخفی و آشکار) تعبیه می‌شوند. قفل توکار از امنیت بالاتری برخوردار است زیرا در معرض شکستن قرار نمی گیرد. قفل های روکار می‌توانند از انواع قفل های موجود در بازار مانند  قفل کتابی، آویز، زبانه دار و… باشند.  

درب آکاردئونی آهنی: در بین انواع مختلف درب‌های آکاردئونی، نوع آهنی بیشترین استحکام را دارد. قیمت این نوع درب نیز از نمونه های دیگر بالاتر است. از دیگر مزیت‌های درب آهنی آکاردئونی این است که اگر با یک ماده ضد زنگ محافظت شود، سالهای زیادی دوام می‌آورد. همچنین این نوع درب براحتی توسط سارقین شکسته نمی شود و از بین نمی رود.

درب آکاردئونی استاندارد

عوامل تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی

یکی از مهم ترین موارد موثر در خرید یک درب آکاردئونی، قیمت آن است. با توجه به این که درب آکاردئونی در طرح ها و جنس های مختلف ساخته می‌شوند، عوامل مختلفی وجود دارد که در قیمت تمام شده درب تاثیر دارد. از جمله مهمترین مواردی که قیمت یک درب آکاردئونی را تعین می‌کنند، چهار مورد یعنی عرض چهارچوب، ارتفاع چهارچوب، طرح و تراکم درب است. عرض چهارچوب:  هر چه درب کوچکتر باشد یعنی عرض کمتری داشته باشد، مقدار آهن کمتری می برد بنابراین باعث می‌شود تا وزن درب کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری داشته باشد. ارتفاع چهارچوب : ارتفاع درب نیز مانند عرض آن رابطه مستقیم با قیمت آن دارد. طرح درب آکاردئونی : هرچه تعداد گل‌ های درب کمتر باشد و طرح آن ساده تر باشد، درب سبک تر است و قیمت تمام شده آن نیز به طبع کمتر می‌شود. تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب آکاردئونی کمتر باشد، تراکم بالا تری دارد و این  به معنای استفاده بیشتر از تیغه فلزی و در نتیجه افزایش قیمت آن است. البته هرچه تراکم تیغه ها بیشتر باشد امنیت درب نیز بالاتر است.  

نکات مهمی که باید  در رابطه با درب آکاردئونی  به آنها توجه کنید

نکات مهم در رابطه با درب آکاردئونی

 • برای ایجاد امنیت کافی، درب سفارشی شما کمتر از سه گل نداشته باشد. درب پنج گل بیشترین امنیت را ایجاد می‌کند
 • روی قسمت ریلی درب توجه زیادی کنید. قسمت ریلی باید براحتی حرکت کند تا درب روان باز و بسته شود در غیر اینصورت پس از مدت کمی بدلیل سفتی خراب شده و شما مجبور به تعویض آن می‌شوید.
 • درب باید پرچ و اتصالات مرغوب، ترجیحا خارجی داشته باشد .مرغوبیت اتصالات، مانع از فتادگی درب آکاردئونی شده و عمر مفید آن را به مقدار زیادی بالا می‌برد.
 • توجه کنید که درب آکاردئونی شما از پروفیل‌های آهن ضایعاتی ساخته نشده باشد. دربهای آکاردئونی که با استفاده ازآهن ضایعاتی ساخته می‌شوند طول عمر و دوام زیادی ندارند.
 • درب آکاردئونی شما پس از نصب باید به آرامی باز و بسته شود و صدا نکند. آلودگی صوتی از مشکلات شایع درب‌های آکاردئونی در حین باز و بسته شدن است.
 • حتما از یک قفل ضد سرقت یا حداقل قفل کتابی برای درب خود استفاده کنید. استفاده از قفل های آویز بدلیل ضریب امنیتی پایین و شکستن سریع با اهرم و دیلم توصیه نمی‌شود.
 • اگر درب شما از نوع آهنی است مراقب زنگ زدگی آن باشید و از ضد زنگ استفاده کنید. بخصوص اگر درب در خارج ساختمان و در معرض تغیرات فصلی و باران و… قرار دارد.

درب آکاردئونی به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد، در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین انتخاب ها برای افزایش امنیت منازل و ساختمان های تجاری هستند. آنها نه تنها حسی از امنیت را ایجاد می‌کنند، بلکه بسیار متنوع و قابل سفارشی شدن نیز هستند.

مقالات تصادفی