قیمت حفاظ شاخ گوزنی
1400/04/10
تراکم حفاظ بالای دیوار
1400/04/10

حفاظ آکاردئونی آهنی

خصوصیات در آکاردئونی آهنی: این درب ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که استحکام بسیار خوبی دارند. بعد از ساخته شدن حفاظ آکاردئونی آهنی  آن را با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند. قیمت درب آکاردئونی آهنی از دیگر مدلها بالاتر است؛ اما کیفیت و استحکام این مدل دربها از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند.

حفاظ آکاردئونی قیمت

حفاظ روی درب منزل :

این نوع درب ها با تسمه های فلزی و پیم های فلزی به هم وصل شده اند کل مجموعه در قاب فلزی قرار گرفته است. نوع باز شوی درب حفاظ، به صورت ریلی است. این سازه از انواع حفاظ درب ریلی به حساب می آید. کارایی اصلی این سازه برای بالا بردن امنیت ساختمان است. بررسی ها نشان می دهد که کارایی یک درب آکاردئونی استاندارد بالای ۹۰ درصد است. برای اینکه سازه بتواند بالاتر از نود درصد امنیت ساختمان را تامین کند لازم است تا طبق استانداردهای مشخص ساخته شود.

حفاظ فلزی روی درب

حفاظ ضد سرقت درب منزل :

حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت با توجه به اینکه به چارچوب درب جوش داده میشوند، در صورتی که توسط افراد ماهر نصب شوند و به خوبی درز گیری شوند به نحوی که مکای برای اهرم انداختن و شکستن آن ها وحود نداشته باشد، در حالتی که درب بسته باشد، نمیتوان آن را شکست و وارد منزل شد. درب های آکاردئونی توسط یک قفل آویز و یا کتابی قابل قفل کردن هستند. البته نوع قفلی که استفاده میکنید هم اهمیت بالایی دارد. باید بهترین نوع قفل را خریداری و استفاده کنید.تولید انواع درب محافظ آکاردئونی ضد سرقت و آماده ارسال حفاظ آکاردئونی درب به تمام نقاط کشور میباشد . درب آکاردئونی یکی از محبوب ترین حفاظ های متحرک پشت درب و پنجره محسوب می شود زیرا حفاظ بازشو آکاردئونی علاوه بر قیمت مناسب نرده حفاظ های آکاردئونی ، میتوان آن را آخرین سد ورودی برای فرد غیر مجازی که وارد ساختمان شده است، دانست.

مشاهده مطلب
تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا