انواع حفاظ درب لولایی درب آپارتمان
نوامبر 6, 2021
امنیت محافظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟
نوامبر 19, 2021

انواع حفاظ نرده ای درب آپارتمان کدام است؟

شرایط حفاظ درب لولایی استاندارد چیست؟

حفاظ نرده ای درب آپارتمان مانند درب ها باید شرایط به خصوصی را دارا باشند که شما بتوانید در نهایت امنیت آن ها را تا حد زیادی حفظ کنید. حفاظ نرده ای درب آپارتمان نسبت به سایر درب ها کاربرد های بسیاری دارد از جمله بالا بردن امنیت در ساختمان اشاره نمود .اگر از این نوع درب های محافظتی در ساختمان های مسکونی و یا تجاری هم استفاده شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.شما همچنین میتوانید از این نوع درب ها در قفل های خارجی مانند محوطه های پارکینگ و … استفاده نماید .

حفاظ نرده ای درب آپارتمان

قفل حفاظ درب لولایی

اگر در درب های لولایی از قفل مخفی استفاده کنید نیز میتوانید چنیدن قفل مخفی نیز در آنها تعبیه کنید و استاندارد های امنیت را بالا ببرید در درب های لولایی قفل های به دو صورت وجو دارند و اگر یک قفل باز شود و قفل دوم از نگردد در واقع به هیچ وجه قادر به باز کردن درب کنید و حتما باید دو قفل باز گردند حفاظ درب لولایی در اصطلاح حفاظ هایی دارد که به صورت مشبک بوده و جنس آن ها از آهن میباشد و به عنوان یک نقطه امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند.

حفاظ درب لولایی

قیمت حفاظ آکاردئونی

برآورد قیمت درب لولایی به چند عامل تعیین کننده بستگی دارد از جمله هزینه ساخت و ساز و نصب حفاظ جنس به ار رفاه در حفاظ آکاردئونی و غیره … . قیمت درب آکاردئونی اول تحت تاثیر میزان آهن مورد به کار گرفته شده برای تولید آن می باشد. وزن این آهن نیز در استفاده از اندازه های متنوع نبشی ها و ابعاد می تواند تغیر کند. قیمت این حفاظ در واقع به اندازه درب نیز بستگی دارد اندازه درب ها در ایران استاندارد خاصی نداشته و باهم متفاوت هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603