انواع درب آکاردئونی روی درب – انواع حفاظ آکاردئونی
آگوست 31, 2021
مدل حفاظ درب آپارتمان – کاربرد های دیگر حفاظ کشویی آکاردونی
سپتامبر 2, 2021

انواع درب آکاردئونی ضد سرقت – محافظ رو درب

قیمت حفاظ درب آکاردئونی

این شرکت تولید کننده و اجرا کننده انواع درب آکاردئونی ضد سرقت در ایران است. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی قابلیت نصب بر روی همه درب های ورودی ساختمان را دارد. از درب های آکاردئونی می توان به عنوان جدا کننده و حایل در محیط های کارگاهی نیز استفاده کرد. که در داخل اینگونه درب ها از قفل مخفی و استفاده می شود که امکان باز کردن توسط دزدان که داخل خود درب تعبیه می شود باز و بسته کردن آن کاملا روان می باشد چون از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود و رنگ آن پودری یا کوره ای می باشد که ک ه در هر شرایط جویی مخصوصا مناطق شمالی کشور امکان زنگ زدگی و خراب شدن حفاظ وجود ندارد به این ترتیب امکان فضاسازی های متعدد در یک فضای بزرگتر با کمترین هزینه میسر می شود.

محافظ روی درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی چیست؟

درب محافظ آکاردئونی یک درب مشبک فلزی است که از آن برای جلوگیری از ورود افراد به داخل ساختمان ها در انواع ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. درب آکاردئونی در واقعیت محافظ اصلی ساختمان و خانه های شما است. این درب خود را پیشگام همه خطرها قرار داده و عبور از آن از میان سارقان ممنوع خواهد بود. درب آکاردئونی آهنی نقش یک پیشگام را در خانه شما ایفا نموده و خود را به عنوان نفر اول در راه مقابله با جبهه دشمن قرار می دهد. از این رو عبور از این درب فلزی می تواند به معنای نفوذ بیگانگان به ورودی اصلی ساختمان شما بوده و هزینه های زیادی روی دست شما باقی بگذارد. اهمیت امنیت حفاظ آکاردئونی دقیقا در همین نقطه مشخص می گردد این شرکت بزرگترین تولید کننده و همچنین فروش درب آکاردئونی میباشد.

محافظ رو دری

محافظ روی درب ساختمان

انواع سیستم های محفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی و ساخت شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. و بر همین اساس قیمت های متنوعی دارند بسته به نوع ساخت و متریال مصرفی انها درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود دزدان به داخل ساختمان و منزل جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می گردد که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن تشابه زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603