محافظ ریلی درب آپارتمان چیست ؟
دسامبر 24, 2021
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
دسامبر 31, 2021

انواع درب محافظ آکاردئونی

یکی از ویژگی های مهم محافظ آکاردئونی این میباشد که بدون در گیر کردن درب قابلیت نصب دارند و به این معنی است که این دسته از درب ها بدون که به درب اصلی منزل متصل شود بر روی قاب مجزا نصب می گردد که باعث میشود تا درب خانه خود به هیچ وجه آسیب نبیند و محافظ به عنوان لایه ای مجزا امنیت را برقرار کند.

انواع درب محافظ آکاردئونی

نصب درب آکاردئونی

پس از ساخت درب آکاردئونی طی تماسی هماهنگی های لازم جهت ارسال و نصب انجام می گردد نصب حفاظ اکاردئونی موجب کثیفی محل نشده و با کنده کاری همراه نیست. هنگام نصب درب آکاردئونی هیچ مزاحمتی برای همسایگان و سایر واحدها ایجاد نمی گردد نصب درب همراه با جوشکاری در قسمت قاب درب است و دیگر قطعات نیاز به جوشکاری و پرچ در محل ندارد.

 

امنیت محافظ آکاردئونی

امنیت درب محافظ آکاردئونی

درب های آکاردئونی از امن ترین و باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که برای ارتقای امنیت مکان های متفاوت می توان آن را خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد. این محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است و اما حفاظ آکاردئونی هنوز از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار هستند . درواقع این حفاظ نوعی درب ضدسرقت است که به افراد اجازه ورود بدون کلید را نمی دهد و از فضای داخلی خانه به شدت محافظت می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547