گارد نرده ای بازشو آکاردئونی کدام است ؟
1400/08/13
منظور از حفاظ آهنی دو جداره درب ضد سرقت آکاردئونی چیست؟
1400/08/13

برترین مدل حفاظ درب ورودی آپارتمان کدام است؟

حفاظ درب ورودی آپارتمان برای حفاظت از ساختمان و منزل شما طراحی و تولید شده اند اینگونه درب ها برای درب های انباری و مغازه ها و مراکز تجاری و اداری نیز مورد استقبال فراگیر قرار گرفته اند این نوع از درب های محافظتی آکاردئونی ار تسمه های فلزی تشکیل شده و به وسیله ی سری پیم های اتصالی به هم نصب گردیدیه اند و در یک قاب قابل نصب و اجرا هستند.

حفاظ درب آپارتمان

 

حفاظ درب ورودی آپارتمان

محاسبه قیمت درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی درب آپارتمان های که در آن ها رفت آمد ساکنین یا دیگر افراد متفرقه زیاد هست نیز قابل نصب است چرا ک ممکن است درب ورودی اصلی به هر نحوی باز مانده باشد و خطر ناک باشد به همین علت در درب ورودی امکان تعبیه محافظ آکاردئونی وجود دارد نصب حفاظ آکا دئونی در زمانی که ساکنین در منزل حضور ندارند یا مسافرت هستند نیز ضرورت داشته .حفاظ درب آکاردئونی برگرفته از ساز آکاردئون میباشد به نام های متفاوتی چون درب ککره ای درب کشویی محافط تاشو و غیره… نیز نام برده میشود.

قیمت حفاظ درب آپارتمان

امنیت انواع درب های محافظ ضد سرقت و درب آکاردئونی چگونه است ؟

برای سلرقان مهم نیست که درب ورودی از فولاد غیر قابل برش تولید شده باشه یا یک درب چوبی معمولی چرا که سارقین فقط از طریق توپی زنی، دیلم زنی و غیره …اقدام به باز کردن قفل‌های نصب شده روی انواع درب میکننذد . پس اگر درب ضد سرقت به جای 13 زبانه 300 زبانه هم داشته باشد، وقتی سارقین با دیلم قفل را تخریب می‌کنند، تمام زبانه‌ها را به عقب برده و درب ضد سرقت از هر نوعی که باشد در چند ثانیه باز میگردد . حفاظ درب آکاردئونی ضد سرقت به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت نصب گردد زیرا از هیچ طریقی امکان باز شدن از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید را ندارد .

مشاهده مطلب
حفاظ کشی روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا