بهترین حفاظ آکاردئونی پشت درب
جولای 18, 2020

بهترین حفاظ درب آپارتمان

حفاظ درب آکاردئونی چیست؟

انواع سیستم های حفاظتی برای برقراری امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند.بهترین حفاظ درب آپارتمان از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است.حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

محافظ روی درب آپارتمان

 

درب آکاردئونی برای چه فضاهایی استفاده می شود؟

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد منازل شخصیو یا درب پارکینگ، درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود.تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد.این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد.

مزایای نصب درب آکاردئونی برای ساختمان

حفاظ آکاردئونی، با اشغال فضای کم، امنیت خانه شما را تامین می کند.درب آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود.در نتیجه، هنگام باز و بسته کردن درب آکاردئونی، می توانید این کار را به راحتی با نیروی دست خود انجام دهید.حفاظ های آکاردئونی بسیار سبک هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کنند.درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد.با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد نا آشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود.. برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می شود؛ در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز ندارد.حفاظ آکاردئون نیز مانند ساز آکاردئون یک دیواره ثابت و یک دیواره متحرک دارد. که با کشیدن دیواره متحرک در جهت مخالف دیواره ثابت حفاظ از هم باز می شود. و با هل دادن آن به سمت دیواره متحرک حفاظ جمع می شود تا رفت و آمد برای افراد میسر گردد. بدین جهت است که گاهی این نوع حفاظ به حفاظ کشویی یا حفاظ ریلی نیز معروف شده و نامیده می شود.

حفاظ روی درب آپارتمان

انواع حفاظ درب :

_درب آکاردئونی ۳ گل ساده

_درب اکاردئونی ۳ گل خم دار

_درب آکاردئونی ۴ گل

_درب آکاردئونی پیچی

_درب آکاردئونی ایتالیایی

_درب آکاردئونی ۳ گل پرچ مخفی

_درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی

_درب آکاردئونی ۳ گل سلطنتی

_درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی

جهت سفارش با شماره ی ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603