عکس نرده روی دیوار خانه
16 فوریه 2021
قیمت نرده فلزی روی دیوار
18 فوریه 2021

بهترین و مقاومترین گارد درب و مشخصات آنها

حفاظ آکاردئونی کشویی|حفاظ آکاردئونی کرکره ای | حفاظ آکاردئونی ریلی|حفاظ آکاردئونی ۳ گل لوزی | حفاظ آکاردئونی نقش دار| حفاظ آکاردئونی پیچی| حفاظ آکاردئونی ۵ گل ۲ جداره |حفاظ آکاردئونی سلطنتی |حفاظ آکاردئونی ایتالیایی نام برد.

درب آکاردئونی سه لوزی ساده (۲خم) : بهترین و مقاومترین گارد درب سه لوزی معمولی ترین نوع حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها می باشد. از حفاظ آکاردئونی به دلیل جمع شدن در اماکنی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار میکیرد تا مزاحمتی ایجاد نکند. به دلیل ریلی بودن حفاظ آکاردئونی که توسط بلبرینگ شبکه های تشکیل دهنده درب آکاردئونی به شاسی متصل می کند. تا به آسانی توسط دست بتوان باز و بسته نمود. وزن درب آکاردئونی نسب به درب آهنی و کرکره ای بسیار کم است. اما بهترین نوع محافظ جلوی درب آپارتمان طرح حفاظ سلطنتی به لحاظ مقاومت و زیبایست.

حفاظ سلطنتی روی درب آپارتمان

انواع حفاظ روی درب 

رنگ‌بندی و طرح‌های این محصولات تقریبا نامحدود است. طرح‌های سلطنتی مختلف، تمام لوزی، ۳ گل پرچ مخفی، ۵ گل ساده پرچ مخفی، ۴ گل، ایتالیایی و همچنین طرح پیچی تنها قسمتی از تنوع در این محصولات است. همچنین به دلیل استفاده از رنگ‌های کوره‌ای پایدار، مشتریان می‌توانند نسبت به ماندگاری بالای رنگ‌ها در راستای اثرات زیبایی شناختی و حفظ محیط بنابر سلیقۀ خود اطمینان داشته باشند.

محافظ رو دری

کاربرد های دیگر حفاظ کشویی آکاردونی

این نوع حفاظ های کشویی در دیگردرب ها کاربرد دارد. این حفاظ در قابی به شکل در قرار میگیرد و به صورت ریلی درون آن حرکت میکند. از این رو این حفاظ، جای بسیار کمی را اشغال میکند و به هیچ عنوان باعث مزاحمت نمی شود. حفاظ آهنی آکاردئونی دارای تنوع بالایی میباشد که کافیست با شماره ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳  تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ طرح درب ها همراه با لیست قیمت براتون ارسال شود.معروف ترین و پرطرفدارترین نوع حفاظ آکاردئونی حفاظ۳ گل یا ۳ لوزی میباشد. حفاظ آکاردئون امنیت بالایی را برای شما به ارمغان می آورد . همچنین با قرار دادن تعداد حلقه های قفل بیشتر ، استفاده از قفل های مخفی و همچنین استفاده از قفل های ضد برش می توان ضریب امنیتی این حفاظ را بالا برد. حفاظ آکاردئونی سه لوزی یا دولوزی پرچ مخفی امنیت ساختمان را بیش از پیش تضمین می کند زیرا هیچ راه عبوری برای سارقان باز نمی گذارد. نرده آکاردئونی برای درب آپارتمان در حفاظ صنعت  به گونه ای است که در مدل ها و رنگ های مختلف تولید و عرضه می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547