انواع گارد روی دیوار
1400/04/14
فروش حفاظ پنجره فرفورژه تهران و کرج
1400/04/14

گارد حفاظ شاخ گوزنی

امنیت بالا

اصلی ترین مزیتی که می توان برای گارد حفاظ شاخ گوزنی برشمرد، امنیت بالای آن است. شاخ ها و میلگردها در نرده آهنی شاخ گوزنی به نحوی در هم تنیده شده اند که علاوه بر اینکه به هیچکس اجازه عبور نمی دهند، امکان بریدن این میلگردهای سخت نیز برای هیچ سارقی وجود ندارد. از این رو حفاظ شاخ گوزنی را می تواناز بهترین محافظ های بالای دیوار شمرد .

شیک ترین حفاظ دیواری

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد 10 ساده تولید میشود. ابتدا میلگرد خریداری شده توسط دستگاه های برش و تیز کن بریده شده و بعد از خم کاری توسط دستگاه های جوش به هم متصل میشوند. نوع جوش حفاظ شاخ گوزنی بهتر است از نوع جوش صنعتی co2باشد. تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی که از جوش الکترود استفاده میکنند تولید کنندگان معتبری نیستند. بعد از جوشکاری و اتصال قطعات حفاظ شاخ گوزنی نوبت به رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی است . بهترین نوع رنگ برای حفاظ شاخ گوزنی رنگ کوره ای و الکترواستاتیک است .

 

حفاظ فلزی دیوار قیمت

حفاظ روی دیوار بلند :

نسل جدید حفاظ روی دیوار که در عین حال ایمن ترین نوع آن نیز میباشد انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی است که به دلیل ویژگی های ممتاز خود در سالیان اخری مورد توجه و اقبال عمومی قرار گرفته است: امنیت بالا , قیمت پایین , زیبایی , قابلیت ساخت در ابعاد و تراکم های مختلف و تنوع در رنگ باعث شده حفاظ های شاخ گوزنی انتخاب اکثر خریداران برای حفاظ روی دیوار خود باشد.به صورت کلی مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی بسیار ساده است تنها نکته مهم در ساخت و طراحی حفاظ شاخ گوزنی اول در بخش طراحی وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی است که بر حسب ارتفاع و حجم میلگرد قبل از تولید طراحی شده است . در مرحله تولید هم نوع جوش و رنگ اگر از روش های سنتی استفاده شود . قطعا نمیتوانند از حجم بالا و پر تراکم استفاده کنند.

مشاهده مطلب
کاربرد محافظ روی درب تسمه ای چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا