تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران
دسامبر 3, 2021
برترین انواع حفاظ دیوار حیاط کدام است ؟
دسامبر 9, 2021

تراکم محافظ شاخ گوزنی به چه صورت میباشد ؟

حفاظ پر تراکم شاخ گوزنی :

تراکم محفاظ های روی دیوار بستگی به انتخاب مصرف کننده داشته و به سلیقه ی مشتری صورت میگیرد ما در شرکت سعی بر این داشته ایم که برترین حفاظ و نرده با بهترین متریال را در اختیار مشتری قرار داده و در زمینه انتخاب بهتر او را یاری کنین رنگ حفاظ ها نیز بسته به سلیقه مشتریان داشته و پس از انتخاب خریداران و خریداری مشتریان رنگ آمیزی میگردد رنگ این حفاظ ها و سایر حفاظ ها رنگ کوره ای است که تداوم بیشتری در مقابل برف و باران دارد .

تراکم محافظ شاخ گوزنی

فاکتور های انتخاب شاخ گوزنی

گارد شاخ گوزنی ترکیبی از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز میباشد که با جوش به هم متصل شده طراحی این حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام میباشد. حفظ های شاخ گوزنی بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است.

گارد شاخ گوزنی

نصب نرده دیوار

نصب گارد روی دیوار به طور معمول کار آسانی است که نیاز به تخریب چندانی در دیوار ندارد. حفاظ دیوار تقریبا در کارگاه ساخته شده و به محل نصب آورده میگردند نصاب حرفه‌ای حفاظ را بدون وارد کردن آسیب به دیوار نصب می‌کند. از این رو اگر به علت نگرانی از تخریب و مواردی از این دست، نصب نرده خود را تعویق انداخته‌اید، باید بدانید که نصب این سازه در بسیاری از موارد آسان و بی‌دردسر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547