قیمت حفاظ شاخ گوزنی
17 آگوست 2021
حفاظ شاخ گوزنی دیوار
19 آگوست 2021

تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی

بعضی از تولید کنندگان میله ها را در سایز های متنوع در جلوی میز کار قرار داده و جوشکار تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی هم بنا به احتیاج قطعه ای را برداشته و‌با نگه داشتن دست جوش میدهد این نوع روش جوش در تولید حفاظ شاخ گوزنی را جوش یک طرفه مینامند . گروهی دیگر با استفاده از شابلون مخصوص قطعه ها را در کنار هم چیده و با تسلط جوش کاری میکنند سپس قطعه، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای را برگردانده و دور جوش میکنند یعنی تمام نقاط اتصال را از همه جهات جوش کاری میکنند . این نوع جوشکاری در نرده دیوار که حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای است؛ بهترین روش است هرچند که احتیاج به پرسنل بیشتری دارید اما کاری با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه برای حفاظ ساختمان و نرده دیوار تولید کرده ایم .بعد از جوشکاری نرده دیوار که حفاظ شاخ گوزنی است ، آماده رنگ است . با استفاده از مایع مخصوص سطح حفاظ شاخ گوزنی ، کار تمیز شده و آماده پاچش پودر رنگ به روی حفاظ ساختمان است ، در رنگ هم استفاده از پلی استر برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در مناطق گرم سیری الزامی است ؛ سپس حفاظ شاخ گوزنی را داخل کوره رنگ قرار داده و با دمای ۲۲۰ درجه به مدت ۱۵دقیقه رنگ حفاظ شاخ گوزنی جذب کار شده و سطحی بسیار صاف و یکدست بدون شره کردن در اختیار شما است تا برای حفاظ ساختمان استفاده شود.

 

حفاظ دیوار و تولید حفاظ شاخ گوزنی

تولید کننده نصب و اجرای حفاظ شاخ گوزنی

به دلیل توجه نکردن اکثر طراحان به دیتیل دیوارهای محوطه و باغ و اصولی کار نکردن درپوش های فلزی دیوارها و یا حتی درپوش های سنگی شاهد ضعف در دیوار های ذور باغ و یا محوطه بوده ایم. می توانیم با طراحی اصولی درپوش ها فلزی و سنگی دیوار نمای زیبایی از ساخنمان داشته باشیم و هم صدمه های ناشی از هنگام نصب حفاظ و دیگر فعالیت هایی که بر روی محوطه دیوار انجام می شود را بکاهیم. در محوطه و بر روی دیوارها می توانیم از پلیت هایی در فواصل ۱ متر از یکدیگر و در تراز درپوش دیوارها کارگزاری کنیم تا در هنگام نصب سایه بان- حفاظ و یا چراغ و…به دیوار صدمه نرسانیم.

بهترین حفاظ روی دیوار برای ساختمان

حفاظ هایی که با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود هستند، بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده روی دیوار حیاط یا ساختمان خیلی مناسب نیستند. این حفاظ های سنتی که با نام حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملال آور هستند و اصلا ایمن نیستند.

اما چه حفاظی واقعا برای روی دیوار ایمن ترین است؟

در سالهای اخیر ما و طراحان سعی بر آن داشتیم تا بتوانیم حفاظی را طراحی کنیم تا بهتیرن پاسخ را به سوال شما عزیزان بدهد. یکی از مواردی که باعث ضعف حفاظ نیزه ای شد مستحکم بودن آن بود! ما باید حفاظی طراحی کنیم که همانند سیم خاد دار لرزش داشته باشد و از تیغ های در هم تنیده و طویل تشکیل شده باشد. یکی از راه های تولید حفاظ با اشکال متنوع استفاده از انواع میلگرد های نوک تیز و خمیده شده است. خوب میلگرد نمره ۱۰ بخاطر اینکه از قطر متناسبی برای ارتفاعات معمول ساخته شده است لرزش متناسبی را به عنوان حفاظ روی دیوار میتواند داشته باشد. اما تنها نکته ای که مهم است امنیت نیست! دیوار خانه ها مهم ترین نقش را در زیبایی یک خانه یا ویلا ایفا میکنند. همانطور که قبلا اشاره کردیم سیم خاردار میتواند یکی از ایمن ترین حفاظ ها برایروی دیوار خانه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547