​کاربرد ساخت نرده دیوار محوطه
1400/09/12
تراکم محافظ شاخ گوزنی به چه صورت میباشد ؟
1400/09/12

تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

شرکت ما بزرگترین و بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در تهران و کرج با پایین ترین قیمت اجرت ساخت میباشد که این حفاظ مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.

تولید نرده روی دیوار در تهران

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

قیمت محافظ شاخ گوزنی با توجه به اندازه ارتفاع و تراکم محافظ بوده و این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های متنوع و در اندازه‌های متوع هستند ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر متفاوت است. علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالاست . بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده می‌شود. غالب استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است.

 

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

انواع محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود بوده و اما به شکل کلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. گارد های گوزنی دارای نام های گوناگونی است که از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره نمود .

مشاهده مطلب
حفاظ پشت درب آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا