​کاربرد ساخت نرده دیوار محوطه
دسامبر 3, 2021
تراکم محافظ شاخ گوزنی به چه صورت میباشد ؟
دسامبر 9, 2021

تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

شرکت ما بزرگترین و بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در تهران و کرج با پایین ترین قیمت اجرت ساخت میباشد که این حفاظ مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.

تولید نرده روی دیوار در تهران

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

قیمت محافظ شاخ گوزنی با توجه به اندازه ارتفاع و تراکم محافظ بوده و این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های متنوع و در اندازه‌های متوع هستند ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر متفاوت است. علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالاست . بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده می‌شود. غالب استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است.

 

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

انواع محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود بوده و اما به شکل کلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. گارد های گوزنی دارای نام های گوناگونی است که از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547