نصب حفاظ شاخ گوزنی قهوه ای سوخته کوره ای روی دیوار
1400/07/24
آشنایی با حفاظ درب منزل و کاربرد آنها ؟
1400/07/24

تولید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بصورتی میباشد که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در تولید حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده میشود و ارتفاع آن بسته به شرایط از 30 تا 140 است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب میباشد . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با استحکام بالا

متاسفانه برخی از افراد سودجو به خاطر پایین آوردن قیمت حفاظ با استفاده از جوش های بی کیفیت یک طرفه انواع حفاظ ها و متریال بی کیفیت را تولید می کنند و به عنوان کالای ارزان‌تر به مشتری می دهند . جدا از بحث نوع جوش ملاک های دیگری مانند مهارت افراد در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین افراد برای این کار انتخاب شده اند.

در شرکت ما از دو روش برای جوش استفاده می شود:

  •  جوش الکترود
  •  جوش CO2

حفاظ شاخ گوزنی

در زمان قدیم روش های متعددی برای محافظت از خانه ها و دیگر مکان ها استفاده میشد روش های چون اتفاده از نگهبان که هنوز هم مر سوم است اما ، سالهاست که به سر رسیده و اینروزها انواع و اقسام محصولات امنیتی و محافظتی مانند دوربین مدار بسته ، سیستم دزدگیر ، درب ضدسرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه در خدمت همه است . حفاظت از حریم شخصی همیشه دغدغه افراد بوده و هست ولی اکثر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوارها فکر نمیکنند .

مشاهده مطلب
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا