پر فروش ترین و بهترین محافظ دیواری کدام است ؟
17 دسامبر 2021
محافظ ریلی درب آپارتمان چیست ؟
24 دسامبر 2021

تولید محافظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور

حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به علت قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از ایمنی بالایی نیز برخوردار است. این نوع گارد سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد. از خصوصیت تولید پر تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از گارد است.

تولید حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل نفوذ بالای دیوار

بهترین محافظ روی دیوار بلند کدام است ؟

حفاظ شاخ گوزنی برترین حفاظ روی دیوار برای ایجاد ایمنی در ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است که در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌ گردند مدل جدید حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای است که از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد.

 

بهترین محافظ روی دیوار

طراحی منحصر به محافظ شاخ گوزنی

گارد های شاخ گوزنی با توجه به شکل و طراحی‌شان در مدل‌های متنوعی قابل خریداری و نصب میباشند این گاردها نرده‌هایی با شکل‌های متنوع و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های مختلف با یکدیگر فرق دارند. علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است. بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547