نرده آکاردئونی پشت درب آپارتمان
1402/11/13
درب آهنی اصفهان
1402/11/13

تیغه کرکره برقی

استفاده از کرکره ها از سال های گذشته بسیار رایج شده است. در واقع این نمونه از درب ها بسیار ایمن بوده و می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای فروشگاه ها باشند. این در حالی است که در سال های اخیر به دلیل استفاده از موتور های الکتریکی، درب های کرکره برقی نیز تولید شده اند. در بازار بسیار طرفدار دارند و می توان گفت که علاوه بر فروشگاه ها، در بسیاری ساختمان های دیگر مورد استفاده می باشند. باید در نظر داشت که تیغه کرکره برقی در مدل های متنوع تولید می شود. نوع، شکل، کاربرد و متریال تیغه کرکره برقی با یکدیگر متفاوت است. از این روی در صورتی که قصد خرید تیغه برای کرکره برقی دارید. باید حتما در مورد انواع این سری از محصولات اطلاعات به دست بیاورید. این کار باعث می شود تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. با ما در ادامه همراه شوید تا اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات، شیشه ای

تیغه کرکره برقی شفاف

تیغه کرکره برقی در مدل شفاف به عنوان یک محصول ایمن و در عین حال کاربردی شناخته می شود. در واقع این محصول بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده و در بازار عرضه می گردد. برای تولید این تیغه از پلی کربنات استفاده می شود. جنس اتصال هایی که در میان این تیغه ها به کار برده می شود نیز از آلومینیوم یا آهن می باشد. همین امر باعث می شود تا قیمت محصولات تا حد زیادی کاهش پیدا کند. با این وجود شاید برای بسیاری از مردم این سوال پیش آمده باشد که آیا تیغه شفاف محصولی ایمن است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در واقع تیغه کرکره برقی شفاف با پلی کربنات بسیار مقاوم تولید می شود. شکننده نبوده و از این روی ایمنی بالایی دارد. ایجاد دید و عبور نور باعث می شود که بتوانیم دید بهتری داشته باشیم.

تیغه کرکره برقی شفاف پلی کربنات برای کدام محیط ها گزینه ای مناسب است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این محصول به عنوان یک گزینه خوب در محیط هایی که نیاز به نور دائم دارند به شمار می رود. البته بانک ها و صرافی ها که سیستم های دزدگیر پیشرفته دارند و مورد نظارت از سوی نیروی انتظامی هستند باید از این محصول استفاده کنند. با این اوصاف می توان گفت که این تیغه برای تمامی محیط ها به خصوص محیط های ایمن بسیار مناسب است. از دیگر کاربردهای تیغه کرکره برقی شفاف می توان به قابلیت استفاده در تراس اشاره کرد.

خرید تیغه کرکره های اتوماتیک

تیغه کرکره برقی رول گیتر

تنها راه دسترسی به یک محیط با وجود تیغه کرکره برقی رول گیتر را می توان باز کردن آن دانست. در واقع این تیغه ها قابلیت برش ندارند. همچنین شما می توانید دید بسیار خوبی از محیط داشته باشید. در کنار تمامی ویژگی های بیان شده می توان گفت که محصول از ریل خارج نمی شود. پس فشار، حرارت، ضربه و سایر روش ها برای از بین بردن محصول کارایی خاصی نخواهد داشت.

شما می توانید از تیغه های رول گیتر در بسیاری از ساختمان ها استفاده کنید. باید در نظر داشت که در میان لایه ها و پنجره های رول گیتر نیز می توانیم از طلق شفاف استفاده کنیم. همین امر باعث می شود تا محصول بتواند دید بسیار خوب بدون عبور و جریان هوا را داشته باشد. امروزه در بسیاری از محیط ها از انواع تیغه کرکره برقی رول گیتر استفاده می شود.

جالب است بدانید که تیغه رول گیتر به عنوان یک محصول ایمنی برای بانک ها تولید شدند. در واقع این سری از محصولات با قیمت نه چندان ارزانی که دارند می توانند در تمامی محیط های صنعتی نیز مورد استفاده باشند. از این روی بانک های بزرگ، صرافی ها، طلافروشی ها و سایر مکان های مهم از این تیغه استفاده می کنند. در صورتی که قصد دارید تیغه کرکره برقی رول گیتر خریداری کنید، باید حتما با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید. بر اساس نوع نیاز شما، بهترین تیغه کرکره برقی به شما معرفی خواهد شد.

تخمین قیمت تیغه کرکره برقی

تیغه آلومینیومی کرکره برقی

تیغه کرکره برقی آلومینیوم را می توان به عنوان رایج ترین تیغه مورد استفاده در دنیای امروز دانست. در واقع این محصول به صورت اکسترود شده و دو لایه در بازار عرضه می شود. مقاومت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل می تواند ایمنی مورد نیاز به صورت پایه را تامین کند. تیغه کرکره برقی آلومینیوم در شکل ها و رنگ های متنوعی ساخته می شود. تقریبا بیشتر ساختمان ها از این محصول استفاده می کنند.

کاربرد بالایی داشته و با موتورهای متنوعی که برای کرکره برقی استفاده می شود سازگار است. شما می توانید تیغه کرکره برقی آلومینیوم را به دلیل ضد خش بودن به صورت گسترده استفاده کنید. محصول کاملا مقاوم به ضربه های معمولی است. از این روی در بسیاری از مناطق مسکونی از این محصول استفاده می شود. در ادامه با شما همراه هستیم تا بیشتر در خصوص کاربرد این محصول با شما صحبت کنیم.

از تیغه آلومینیومی کرکره برقی در بسیاری از فروشگاه ها استفاده می شود. این محصول برای سوله های صنعتی نیز دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. همچنین می توان گفت که تیغه کرکره برقی با جنس آلومینیوم برای درب پارکینگ ها نیز مناسب است. در واقع این نمونه از تیغه های اکسترود شده، همان طور که گفته شد محصول پایه ای به شمار می روند. در بیشتر مواردی که نیاز به استفاده از کرکره برقی وجود دارد، می توان محصولات آلومینیومی را به عنوان یکی از کاندیدای استفاده دانست. در ادامه با شما همراه هستیم تا دو نمونه باقی مانده تیغه کرکره برقی را به شما معرفی کنیم.

تیغه های درب کرکره ای از نوع آلومینیوم 80 میلیمتری

تیغه کرکره برقی گالوانیزه فوم دار

عایق بندی صوتی و حرارتی یکی از مسائل بسیار مهمی است که از اهمیت بسیار زیادی در دنیای امروز برخوردار است. در واقع عایق بندی صوتی و حرارتی را می توان از اصول مهم در ساخت سازه های امروزی دانست. از این روی می توان گفت که تیغه کرکره برقی گالوانیزه فوم دار می تواند انتخابی بسیار خوب باشد. ورق های گالوانیزه دو لایه ای که در این سری از محصولات استفاده شده اند از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشند.

همچنین نباید از یاد برد که استفاده از پلی یورتان به عنوان عایق در میان لایه های گالوانیزه محصول را عایق می کند. از این روی می توان گفت که محصول از عملکرد بسیار بالایی برخوردار است. عرضه این نمونه از تیغه های مربوط به کرکره برقی با قیمتی بسیار مناسب در بازار انجام می شود. اما با توجه به ویژگی های بیان شده، این تیغه برای کرکره برقی در کدام محیط ها دارای کاربرد می باشد؟ این سوالی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

از تیغه فوم دار گالوانیزه می توان در محیط های مسکونی و آرام استفاده کرد. همچنین در صورتی که حفظ دمای محیط برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، این محصول برای شما مناسب خواهد بود. در نظر داشته باشید که امروزه مدل های متنوعی از تیغه کرکره برقی در بازار عرضه می شود. محصولات عایق با توجه به قیمتی که دارند، به صورت محدود مورد استفاده هستند. بیشترین میزان استفاده از این سری محصولات در پارکینگ ها و برخی از فروشگاه ها می باشد.

کرکره از کجا بخرم

تیغه پانچ دار کرکره برقی

تیغه کرکره برقی پانچ دار یکی از محصولاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ساختاری آلومینیومی تک لایه دارد و روی آن سوراخ ها یا پانچ های ریزی وجود دارد. در نظر داشته باشید که این محصول به عنوان یک مکمل برای سایر محصولات شناخته می شود. در واقع در میان تیغه های آلومینیومی یا گالوانیزه می توانیم از تیغه کرکره برقی پانچ دار نیز استفاده کنیم. این سری از محصولات امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. توصیه می شود که 5 عدد از تیغه های کلی مورد استفاده در یک کرکره برقی، به صورت پانچ دار انتخاب شوند. البته بهتر است در این خصوص با متخصص کرکره برقی صحبت کرده و مشورت داشته باشید.

تیغه کرکره برقی پانچ دار یک محصول ایده آل برای استفاده در ساختمان های جنوبی است. به این صورت می توانیم ورود نور را در عین استحکام بالا داشته باشیم. از این روی این محصول می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما برای فروشگاه ها باشد. همچنین می توان گفت که در کارگاه ها و حتی پارکینگ ها نیز از این محصول استفاده بسیار گسترده می شود. در صورتی که تمامی موارد ایمنی رعایت شود، محصول می تواند عملکرد بسیار ایمن را از خود نشان دهد.

تیغه کرکره برقی به عنوان یکی از مهم ترین مصالحی است که در تجهیز ساختمان ها استفاده می شود. در انتخاب و خرید انواع تیغه برای کرکره برقی باید دقت بسیار زیادی داشته باشیم. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص تیغه کرکره برقی در اختیار شما قرار دهیم. قطعا استفاده از این اطلاعات در خرید یک محصول مناسب به شما کمک می کند. البته توصیه می شود که حتما با کارشناسان در مورد خرید این محصول صحبت داشته باشید.

انواع تیغه کرکره برقی امنیت بالا با کیفیت

سوالات متداول نصب کرکره برقی

1: برای پارکینگ های پر تعدد از چه موتوری استفاده کنیم؟

اگر ساختمان شما پر تعدد و وزن درب شما نسبتا زیاد است به شما توصیه می کنیم از موتور ساید استفاده کنید. چون موتور های ساید بهترن گزینه برای کرکره هایی هست که تعدد زیاد است.

اگر بخواهیم در کل در مورد موتور ها بحث کنیم ، میتوانیم بگیم که موتور ها در کل دو نوع است موتور ساید و موتور سانترال که موتور ساید برای کرکره های پر استفاده و وزن بالا و موتور سانترال برای کرکره هایی که وزن پایین مناسب می باشد.

2: برای بالا بردن امنیت کرکره برقی چه چیز لازم است؟

کرکره برقی به تنهایی خودش امنیت بالایی دارد و به همین خاطر است که خیلی از مغازه داران از کرکره برقی استفاده می کند. ولی اگر دوست داشتید امنیت رو از اینی که هست بالاتر ببرید می توانید از دوربین مدار بسته یا زنگ هشدار استفاده کنید.

اگر از هر دو دوربین مداربسته و زنگ هشدار استفاده کند، امنیت به طور کامل تامین می شود و هیچ جای نگرانی ندارد.

3: هزینه و قیمت کرکره برقی چقدر می باشد؟

قیمت کرکره برقی به فاکتور های مخفی بر میگردد که باید متناسب با درخواست و محل زندگی شما بررسی شود و قیمت نهایی دارد شود.

فاکتور های مهم در قیمت کرکره برقی میتوان به نوع انتخاب موتور به نسبت وزن درب کرکره برقی ، تیغه مورد استفاده و … بستگی دارد که می توانید برای اطلاع از هزینه با مشاوران با در ایمن صنعت ارتباط برقرار کنید.

4: برای نصب کرکره برقی چقدر زمان لازم دارد؟

نصب کرکره برقی بعد از سفارش شما در کمترین زمان ممکن اقدام به نصب می گردد. البته به مکان و محله شما هم بستگی دارد ولی تیم نصب ایمن صنعت سعی می کند در کمترین زمان ممکن برای نصب کرکره اقدام کنند.

5:برای پنجره ها از چه نوع کرکره برقی استفاده شود؟

انتخاب نوع کرکره برقی برای پنجره ها به سلیقه شما بستگی دارد ولی اگر بخوایم بگیم اگر شما قصد دارید از نظر ظاهری خیلی با کلاس و جلوه دار باشد بهتر از تیغه پلی کربنات استفاده شود. ولی ظاهر برای شما مهم نیست و قیمت برای شما در اولوبت هست ، می توانید از تیغه آلومینیومی استفاده کنید.

6: کرکره برقی در روز چند می توانید باز و بسته شود؟

تعداد باز و بسته شدن کرکره برقی مربوط به موتوری که استفاده میکنید هست. ولی اکثرا همه کرکره های برقی را می توانید نا محدود باز و بسته کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

📱
⇄ 8378 678 0912