قیمت انواع نرده حفاظ روی دیوار در چهارباغ – حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا
سپتامبر 24, 2020
حفاظ در منزل و مشخصات آنها
سپتامبر 26, 2020

حفاظ برای درب منزل

 حفاظ حفاظ برای درب منزل

درب آکاردئونی برای چه فضاهایی استفاده می شود؟
درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای حفاظ برای درب منزل است که روی درب ورودی واحد منازل شخصی و یا درب پارکینگ، درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود.

تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.

درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.

حفاظ درب آکاردئونی چیست؟
انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند. با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

جزای درب آکاردئونی رو بشناسید
امنیت درب آکاردئونی به دلیل ساختار و اجزای آن است که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.

حفاظ آکاردئونی دارای یک قاب آهنی است که بر روی در جوش داده می‌شود. در آکاردئونی به صورت ریلی درون این قاب باز و بسته می‌شود.

در اکاردئونی را از جنس آهن باکیفیت و محکم به صورت پروفیل می‌سازند و داخل این پروفیل‌ها با تسمه‌های عمومی و افقی و مورب پر شده است. این تسمه‌ها با پین به هم وصل شده‌اند.

یک ریل آهنی چرخ‌دار در بالای چهارچوب (قاب) در برای باز و بسته شدن درب اکاردئونی تعبیه شده است.

اما در آکاردئونی به تنهایی نمی‌توانید امنیت لازم را فراهم کند و لازم است قفل مناسبی نیز داشته باشد. قفل این درها به دو صورت مخفی و آشکار نصب می‌شوند. قفل توکار درب آکاردئونی بر روی خود در نصب می‌شود، اما قفل‌های آشکار می‌توانند از انواع قفل‌های کتابی موجود در بازار باشند که زبانه‌های در و قاب را به هم متصل می‌کنند.

درب آکاردئونی استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد؟
عموما دارای مقاطع کناری با ابعاد ۵۰ در ۳۰ است.
اتصالات و پرچ‌های مرغوبی دارد.
ابعاد مقطع ریلی در آکاردئونی استاندارد ۵۰ در ۵۰ است.
قسمت ریلی آن روان و باکیفیت است.
کمربند ایمنی دارد.
در ساخت آن از جوش SMAW استفاده شده است.
قفل مرغوب، محکم و ایمن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴