حفاظ ایستاده آبشاری
1399/08/22
ایمن ترین نرده حفاظ بالای دیوار
1399/08/22

حفاظ خاردار بالای دیوار

 

 

ویژگی‌های حفاظ بوته‌ای با کیفیت
در جوشکاری میلگردها برای تهیه حفاظ بوته‌ای از دو روش جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود.نوع رنگ و ضدزنگ به کار رفته در آن‌ها نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه کرد.وزن غیراستاندارد نداشته باشد. نرده خاردار بالای دیوار باید از وزن استانداردی برخوردار باشد زیرا ممکن است که باعث صدمه دیوار و آسیب به آن شود.از آنجا که حفاظ بوته‌ای مانند یک بوته خار است هر چه تراکم بیشتری داشته باشد، امنیت بالاتری را به همراه دارد.قطر میله‌های به کار رفته در حفاظ بوته‌ای نیز به افزایش استحکام آن کمک می‌کند.رنگ نرده خاردار بالای دیوار به سفارش مشتری انتخاب شده و تنوع بالایی دارد. روش‌های مختلفی برای رنگ کاری حفاظ بوته‌ای استفاده می‌شود که شامل رنگ کاری حفاظ به ‌صورت پاششی با رنگ مایع و رنگ کاری حفاظ به‌صورت کوره‌ای و با رنگ پودری است.از آنجا که قیمت خرید حفاظ بوته ای خاردار برحسب متراژ آن محاسبه می‌شود، برای تخمین قیمت اولیه، باید برآوردی از متراژ مورد نیاز خود به دست آورید. در هنگام خرید از خدمات نصب و حمل‌ونقل توسط فروشنده پرس و جو کنید. حتماً قبل از پرداخت وجه از فروشنده بخواهید که کارشناس خود را برای بازدید دیوارها و اندازه‌گیری به محل اعزام کند. کیفیت حفاظ‌های خریداری شده طبق نکاتی که در فوق به آن اشاره شد، بررسی کنید.

ترکیب حفظ شاخ گوزنی و نخل مرداب

حفاظ دور دیوار محوطه 

محوطه حیاط و بیرون خانه از اولین نقاطی است که مورد دید سارقین قرار میگیرد بنابراین در نظر گرفتن نکات امنیتی برای محافظت از آنها ضروری می‌باشد. استفاده از ابزارها و حفاظ‌های محافظتی دیوار مثل حفاظ خاردار بالای دیوار امنیت خانه را افزایش می‌دهد و از ورود سارقین جلوگیری می‌کند. چند نمونه از ابزارهای محافظتی که برای بیرون خانه استفاده میشوند عبارت‌اند از:

مشاهده مطلب
حفاظ فولادی بالای دیوار

انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان:
برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با انواع حفاظ همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز کنید. حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی از فولاد ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که حفاظ شاخگوزنی می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند.

حفاظ خاردار بالای دیوار

کار گذاشتن سیستم امنیتی و زنگ خطر در حیاط خانه:

دوربین‌های مداربسته این اجازه را برای ساکنین خانه فراهم می‌کنند تا از راه دور نیز خانه خود را کنترل کنند و از حضور افراد ناشناس به داخل خانه خود، آگاهی یابند و در اسرع وقت نسبت به ورود آن‌ها واکنش نشان دهند..علاوه بر نصب دوربین‌های مداربسته در جاهای مختلف و اطراف ساختمان، فعال نمودن سنسورهای حرکتی (دزد گیر)در اطراف حیاط خانه افراد و ساکنان ساختمان را از ورود افراد ناشناس آگاه مینماید.این ابزار در اغلب موترد به زنگ هشدار قوی مجهز هستند که به‌ محض وجود حرکت‌ های مشکوک در محل به صدا درمی آیند و به‌این وسیله باعث فرار سارقین می‌شوند.

دیدگاه ها بسته شده است

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا