ضرورت نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط
1400/07/19
اهمیت نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه
1400/07/19

خرید حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از بهترین متریال استفاده میشود دارای تنوع رنگی بالایی است که به سلیقه مشتری انجام میشود ارزان ترین نرده حفاظ ها به ترتیب، شاخ گوزنی، نیزار، بوته ای، سر نیزه ای ساده، شاخ گوزنی آبشار، نخل مرداب و لیلیوم می باشد.جنس این رنگ حفاظ ها از نوف فام کوره ای می باشد.عرض آنها بین ۳۰ تا ۸۰ سانتی متر و طول آنها ۲ متر است حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت  از بهترین نوع ارتفاع حفاظ هستند .

حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

 

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

ساختار و امنیت حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که سارق هم اگر حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده شده و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد. با توجه به نوک تیز و برنده ، این نوع از حفاظ فقط برای محیط بیرونی قابل استفاده است و در داخل خانه کاربردی ندارد و با توجه به خطرناک بودن ، برای محل نصب باید دقت لازم را به عمل آورد.

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

معایب حفاظ نرده های کلاسیک نسبت به شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی از امنیت پایینی برخوردار بودند و آسیبی به فرد سارق وارد نمیکردند و یک دستیگیره برای ورود سارق مخسوب میشدند .عرض پروفیل نرده های سنتی یا کلاسیک تنها ۴ سانتیمتر می باشد و عرض (ضخامت ) دیوار ها بیشتر از ۳۰ سانتیمتر می باشد. عرض نرده شاخ گوزنی بیشتر از ۵۰ سانتیمتر است که تا ۸۰ سانتیمترو بیشتر هم قابل افزایش می باشد .این عرض کافی می باشد تا فرد سارق نتواند از آنها عبور کند .

مشاهده مطلب
قیمت انواع حفاظ خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا