مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
1400/07/18
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ چه مزیتی دارد ؟
1400/07/18

حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک در محوطه حیاط

حفاظ شاخ گوزنی از جدیدترین نوع حفاظ روی دیوار است که به علت مدل و نوع ساختار در بازار مشتری های زیادی دارد نرده شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت از زیبایی و ظرافت نیز برخوردار است حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک در ابعاد و تراکم های مختلف روانه بازار می شود . متریال مصرفی برای ساخت نرده شاخ گوزنی میلگرد بدون آج می باشد .

حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک

انواع حفاظ شاخ گوزنی

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی موادی که به کار گرفته مییشود اهمیت زیادی داشته و بعضی از سازندگلن و طراحان برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از ضایعات آهن استفاده می کنند که کیفیت کار را پایین می آورد انواع حفاظ شاخ گوزنی از بهترین آهن درجه یک در شرکت تولید می شود. حفاظ شاخ گوزنی با توجه به سفارش مشتری تولید می گردد که این حفاظ ها می توانند پر تراکم و یا کم تراکم باشند. برای ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 10 استاندارد استفاده می شود.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

عوامت تاثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن

قیمت حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به امنیت بالایی که برای ساختمان ایجاد می کنند بسیار پایینی دارد. حتی زمانی که ساختمان و دیوار ساختمان کوتاه بوده بالابردن ارتفاع دیوار با حفاظ شاخ گوزنی از بالا بردن آن با مصالح ساختمانی به صرفه تر است. عوامل متعددی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است که از جمله آن می توان به کیفیت جوشکاری، خمکاری و رنگ آن، تراکم آن، ارتفاع و اندازه آن و ضخامت میله ­های فولادی آن (دارای حداقل ضخامت ۹ میلیمتری و بالاتر) اشاره داشت

مشاهده مطلب
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا