نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند
11 اکتبر 2021
حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای برای دیوار محوطه
11 اکتبر 2021

حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 چه مزیتی دارد ؟

هر چه حفاظ بالای دیوار دارای تراکم و پیچیدگی بیشتری داشته باشد امنیت آنها بیشتر است و میتوانند امنیت بیشتری را به ارمغان بیاورندهمچنین کیفیت جوشکاری در حفاظ هایی که تراکم آنها بیشتر است مهم است زیرا حفاظ ها در هنگام تولید به شاسی جوشکاری میشوند و با هر جوش یک گل جوش ایجارد میشود و اگر به نحوه احسن رنگ آمیزی نشد ممکن است به مرور زمان از بین برود همچنین حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2 جوشکاری میشود جوشی که توسط گاز دی اکسید کربن میباشد رنگ آمیزی حفاظ به صورت رنگ الکترواستاتیک بوده . با پودر رنگ آمیزی شده و در ادامه در کوره قرار میگیرد تا پخته شود.

 

حفاظ شاخ گوزنی با جوش دو طرفه co2

 

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

در هنگام خرید حفاظ به این نکات توجه کنید:

  1.  جنس حفاظ : حفاظ بالای دیوار بایذ از جنس فولاد یا آهنی هستند.
  2.  ارتفاع حفاظ : حفاظ‌ های دیوار به‌طور معمول با ارتفاع یک تا یک ‌و نیم متر ساخته می‌شوند.از مهمترین مولفه انتخاب حفاظ بشمار میرود
  3.  تراکم شلوغی شاخه های حفاظ : تعداد میله‌های عمودی در هر متر عرض حفاظ ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر رود یعنی میله‌های عمودی به هم نزدیک‌تر میگردند .
  4. نوع حفاظ روی دیوار : حفاظ‌ های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار و ، نخل مرداب و یا لیلیوم باشند.

امنیت و استحکام حفاظ شاخ گوزنی

دلیل نصب حفاظ شاخ گوزنی حفظ امنیت و آرامش ساکنین است امنیت مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب یک حفاظ دیواری محسوب میشود امن بودن حفاظ‌ها ارتباط مستقیمی با استحکام شاخه‌های حفاظ دارد و هر چه این شاخه‌ها محکم‌تر تولید شده باشند،سارقان به سختی و مشقت فراوان از
آنها عبور میکنند حفاظ‌ شاخ گوزنی از جنس فلز فولاد مقاوم بوده که امنیت بالا را با هزینه‌ای مناسب برای شما فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547