مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار قوس دار
1400/07/19
نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند
1400/07/19

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

حفاظ های شاخ گوزنی و سایر نرده های حفاظتی حفاظ هایی نیستند که بتوان به طور دائم آن هارا تعویض نمود و باید به هنگام خرید توجه و دقت کافی داشت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای وسایر ملزومات مناسب است اگر در تراکم و ارتفاع مناسب انتخاب گردد . بهترین حفاظ های روی دیوار عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب . حفاظ شاخ گوزنی جز بهترین حفاظ و ایمن ترین آنها میباشد که برای محافظت از ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، حفاظ بوته ای خاری و امثال اینها تقریبا در یک سطح از نظر ایمنی قرار دارند .

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوارهای پله ای

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها از فولاد و آهن استفاده میشود ابعادی که در ساخت قطعات شاخ گوزنی استفاده می شود در سایز بندی های استاندارد از 3 سانت تا 1/20 برش داده می شوند و برای اینکه شاخ گوزنی ها امنیت بالاتری داشته و‌موانع بهتری داشته باشد انهارا تیز میکنند که مانند سوزن و تیغ میشوند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را نمیدهند.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟

یکی از مهم‌ترین شاخصه ها که در هنگام خرید حفاظ مورد توجه قرار میگیرد تراکم حفاظ می‌باشد. حفاظ هایی که در بازار موجود می باشد از تراکم پذیری بالایی برخوردار هستند و تراکم حفاظ ها رابطه مستقیمی با کارایی و قیمت حفاظ را دارا هستند هر چه تراکم بیشتر گردد در نتیجه حفاظ با کیفبت و زیباتری داریم.

مشاهده مطلب
قیمت انواع نرده حفاظ روی دیوار در گیلان - حفاظ شاخ گوزنی و لیلیوم دیوار باغ ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا