حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک در محوطه حیاط
1400/07/18
نصب حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ چه کاربرد ی دارد؟
1400/07/18

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ چه مزیتی دارد ؟

امروزه در ساخت و ساز ساختمان توسط پیمانکاران به این قضیه پرداخته میشود که علاوه بر نمای ساختمان و زیبایی بتوان امنیت را در آن پیاده سازی کرد هزینه حفاظ های بالای دیوار به نسبت هزینه ای که برای بنا نهاد ساختمان صرف میشود بسیار پایین میباشد با این حال حفاظ شاخ گوزنی پارکینگ و دیواره های اطراف ساختمان مهم بوده که علاوه بر تعمین امنیت ساختمان ظاهری زیبا و شیک را به ساختان میدهد .

حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ

 

بررسی عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته البته مکن است این امر بر اثر گل جوش های حفاظ در هنگام جوشکاری حفاظ صورت گیرد . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده واین اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می گرددکه برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری کنید .

 

عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار 

اولین ویژگی مهم و اساسی که نرده دیوار حیاط باید آن را داشته باشد، استحکام و قیمت بصرفه آنهاست. به اولین چیزی که در مورد حفاظ به فکر یک فرد می‌رسد تأمین امنیت و محکم بودن در برابر خطرات احتمالی است، درنتیجه استحکام بالای یک حفاظ در محافظت و تأمین امنیت یک مکان جزء ویژگی مهم و اولیه آن است که باید به آن توجه شود.حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می کند .

مشاهده مطلب
محافظ فلزی بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا