کاربرد شاخ گوزنی غیر قابل عبور
11 مارس 2022
منظور تراکم حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار حیاط چیست ؟
24 مارس 2022

حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه چیست ؟

 

امروزه میلگرد های متنوعی با ضخامت های بسیاری در بازارتقاضا و عرضه وجود دارد وباید بدانید در حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه شما از چه ضخامت میلگردی استفاده شده چذرا که میلگرد اساس حفاظ میباشند و بکار بردن میلگرد های نا مرغوب کیفیت کار شما را به طرز چشمگری کاهش می دهند ما از میلگرد های کششی استاندارد با ضخامت ۱۰ میلی متر استفاده کنیم و در صورت خواست شما امکان استفاده از میلگرد ۹ نیز برای کاهش قیمت تمام شده حفاظ امکان پذیر است .

گارد محافظ شاخ گوزنی

تراکم محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در ایران با تراکم ها و ارتفاع متنوعی تولید می گردد . اما اینکه چه ارتفاع و چه تراکم حفاظ شاخ گوزنی برای شما مناسب می باشد می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. در بعضی از موارد ارتفاع بالا با تراکم پایین کارساز تر بوده و در بعضی موارد که دیوار پهنی دارید تراکم بیشتر حفاظ شاخ گوزنی برای شما گزینه بهتری می باشد.

 

حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه باغ

مزیت های نصب نرده روی دیوار شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی به دلیل تراکم بالا و تو در تو بودن شاخه های نرده در هم تقریبا غیر قابل نفوذ هسیتند یعنی سارق برای نفوذ و عبور از این نرده روی دیوار گارد شاخ گوزنی باید که تعداد بسیار زیادی از نرده های تو در تو را برش دهد که از لحاظ زمانی وقت بسیار زیادی از سارق را می گیرد که این کار عملا شدنی نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547