حفاظ شاخ گوزنی دیوار
1400/05/30
انواع حفاظ بالای دیوار
1400/05/30

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند  با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده که کل سطح نمارا را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار هستند همنطور گارد شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد. حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود . زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند . شاخ گوزنی بسیار ایمن میباشد و به افراد اجازه عبور نمی دهد .

انواع حفاظ دیواری

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یکی از امن ترین و و پرطرفدارترین زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان دانست. که در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالکین و ساکنین از امنیت ساختمان کاملا راحت است . نرده حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است ترکیبی با استفاده از نیزه های تیز که علاوه بر حفظ امنیت، یک منظره ی زیبا نیز بوجود می آورد. سارقین و افراد غریبه با دیدن این گارد ها در دور تا دور ساختمان، فکر عبور از آن را به خود نخواهند داد؛ چرا که افراد متفرقه و سارقین در هنگام عبور از این فنس ها به شدت آسیب خواهند دید و بنابراین اموال و افراد در فضای داخلی، در امنیت کامل خواهند بود.

بهترین حفاظ بالای دیوار

 

شیک ترین حفاظ دیواری

 

رنگ آمیزی نرده دیواری 

برای رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد رنگهای الکترواستاتیک استفاده می گردد. که دربرابر عوامل محیطی ماندگار هستند نوع نرده شاخ گوزنی نیز از جنس فولاد می باشد. بهتر است تراکم نرده ها بالا گردد تا مانع عبور شود استفاده از آهن مرغوب باعث می گردد که نرده خم نشئه و همچنین امکان برش آن در ارتفاع بالا وجود نداشته باشد. بهتر است برای داشتن ایمنی بیشتر، هزینه های مرتبط با آن را هم متقبل شوید استفاده از این حفاظ زیباتر و ایمن تر از نصب نرده ساده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912