حفاظ های میلگردی نوک تیز شاخه ای برای دیوار محوطه
1400/07/23
تولید حفاظ شاخ گوزنی
1400/07/23

نصب حفاظ شاخ گوزنی قهوه ای سوخته کوره ای روی دیوار

حفاظ دیوار شاخ گوزنی رنگ قهوه ای کوره ای یکی از طرح نرده دیوار بالای دیوار بلند تقریبا قدیمی بوده که هنوز هم در قالب مدل های دیگری وارد بازار شده اند. حفاظ های بالای دیوار زیادی را با اسم های متنوع و در قالب طرح ها و مدل های متنوع و زیبای زیادی را نظاره گر هستیم که هر کدام از آن ها می توانند سلیقه هر یک از افراد مختلف گردند تا با خرید این نوع از حفاظ ها، سلامت مالی و جانی خود و اعضای خانواده خود را تضمین نمایند.

رنگ قهوای حفاظ شاخ گوزنی

چه پارامترهایی بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است؟

عوامل بسیاری که در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تأثیرگذار است و می‌تواند بازه قیمتی هر مدل از حفاظ‌ها را متغیر سازد. اولین ویژگی مؤثر بر قیمت، مدل حفاظ موردنظر و تراکم آن است.چراکه که حفاظ لیلیومی و حفاظ لاله‌ای در اندازه و متراژ برابر قیمتی متفاوت دارند و به همین صورت حفاظ‌های دیگر مانند حفاظ شاخ گوزنی و آبشاری. درمجموع تمامی مدل‌های حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ دیوار در شرایط برابر دارای قیمتی متفاوت هستند.

نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

نمونه‌ای دیگر از حفاظ شاخ گوزنی ، شرکت است که حفاظ‌های شاخ گوزنی خود را در تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ تولید می‌کند. شرکت برای اتصال میله‌گردهای شاخگوزنی از دو نوع جوش الکترود و جوش Co2 استفاده می‌کند که این فاکتور در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش ویژه ای دارد.میله‌گردها با آرایشی منظم و درهم‌تنیده به هم جوش می‌خورند تا مانع از عبور هر جنبنده‌ای به داخل ساختمان شوند.حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت سنگ و یا فلز قابل پیاده‌سازی بوده و با تغییر ارتفاع و تراکم می‌توان محصولی مطابق سلیقه مشتری تولید کرد.حفاظ شاخ گوزنی تولیدشده توسط شرکت در ارتفاع ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و با تراکم‌های متنوع ۸،۹، ۱۱، ۱۲ تا 15 موجود هستند.

درب آکاردئونی پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912