نصب حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ چه کاربرد ی دارد؟
1400/07/18
نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا
1400/07/18

نصب حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم در محوطه حیاط

نرده شاخ گوزنی فلزی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی میباشند حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم و پر تراکم بهترین نوع نرده حفاظ بوده که سر شاخه های حفاظ شاخ گوزنی گیوتین خورده و تز شده میباشد که امکان عبور را غیر ممکن ساخته در واقع خفاظ های شاخ گوزنی با ایجاد امنیت بالا موجب شکیل تر شدن محوطه بیرونی میگرد نرده گارد شاخ گوزنی ضریب امنیتی بالایی داشته و روی تمامی دیواره ها قابل اجرا هستند.

حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم

ایمن ترین محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین کار باعث میگردد قرارگیری سارقین بر روی دیوار عملا امکان ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب برترین نرده حفاظ روی دیوار بوده . حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد.

 

ایمن ترین محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

نصب حفاظ شاخ گزنی بالای دیوار چه مزیتی دارد؟

وجود نرده آهنی دیوار به عنوان یک مانع محکم در برابر هر گونه جنبنده یا مزاحم دیگری در آپارتمان مسکونی و اداری تجاری به وضوع حس می شود. بنابراین در درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می گردد . امکان نفوذ از طریق آن ها به راحتی بوده به ویژه اگر یک سارق حرفه ای بوده و می تواند از کوچکترین روزنه ای خود را به راحتی به داخل خانه بکشاند.

مشاهده مطلب
برترین گاردهای حفاظتی بالای دیوار کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا