نرده گارد درب منزل
1399/08/19
تولید حفاظ و محصولات خدماتی
1399/08/19

حفاظ پنجره و انواع آن

 

 

آشنایی با انوع حفاظ پنجره و کاربردهای حفاظ ساختمان

امروزه نصب انواع حفاظ در ساختمان ها به دلایل مختلفی افزایش یافته است. از جمله این دلایل می تواند افزایش دزدی و سرقت در محله و منطقه، ایمن نبودن پنجره های ساختمان و منازل ، نداشتن گشت شبانه در منطقه و … باشد. این مسائل و دلایل سبب شده اند که اکثر افراد به سراغ نصب حفاظ ساختمان ها بروند. عموما حفاظ های میله ای می باشد که جنسشان از فلز است و نصبشان هم به این صورت است که می توان هم از داخل و هم از بیرون بر روی قاب پنجره نصب شوند. در واقع انواع حفاظ پنجره را می توان بر حسب کاردبردشان به گروه های زیر تقسیم بندی نمود:

حفاظ پنجره متحرک با میله های دارای قابلیت جابه جایی:

این نوع حفاظ ها را عموما در حفاظ پنجره ویلا و ورودی ساختمان ها به کار می برند و از قابلیت های این نوع حفاظ ها این است که می توان در طول روز آن ها را جمع و در شب آن ها را باز کرد. در واقع این نوع حفاظ ها متحرک هستند که آن را حفاظ تاشو یا همان حفاظ آکاردئونی می نامند که یک حفاظ لوکس و مدرن محسوب می شود. در واقع حفاظ های آکاردئونی مناسب برای فضاهای بزرگی هستند که دارای سطح های وسیع شیشه هستند و از این رو به این نوع حفاظ ها حفاظ شیشه نیز می گویند.

حفاظ پنجره و انواع آن
حفاظ پنجره مدرن

از آنجایی که امروزه نصب انواع حفاظ در بین افراد بسیار رایج شده است لذا علاوه بر اینکه این حفاظ امنیت ساختمان ها را افزایش می دهد جزئی از دکوراسیون منازل نیز محسوب می شود لذا لوکس و مدرن بودن این حفاظ ها برای بسیاری از مصرف کنندگان حائز اهمیت می باشد و از این رو طرح و رنگ انواع حفاظ بسیار حائز اهمیت می باشد. این مساله سبب شد که امروزه انواع حفاظ لوکس و حفاظ پنجره مدرن تولید و روانه بازار شود تا هر شخصی متناسب با نوع بنا و ساختمان خود این سازه را انتخاب نماید. تولید انواع حفاظ لوکس توسط گروه حفاظ صنعت  برای ساختمان به صورت سفارشی نیز امکان پذیر است که به این نوع حفاظ ها حفاظ های دکوراتیو می گویند. در واقع استفاده از حفاظ های دکوراتیو این امکان را به شما می دهد که علاوه بر ایجاد و افزایش امنیت ساختمان خود به نما و زیبایی ساختمان خود نیز بیافزایید.

کاربرد محافظ نرده شاخ گوزنی دیوار

حفاظ پنجره دو جداره

حفاظ پنجره دو جداره یکی از انواع حفاظ مدرن و لوکس است که امروزه طرفداران خاص خود را دارد. از قابلیت ها و مزایای این نوع حفاظ این است که در برابر طوفان و باد دید مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهد. ویژگی این نوع حفاظ ها این است که در زمان باز شدن لبه بالایی حفاظ بسته می ماند و فقط لبه پایینی به سمت بالا به صورت سایبان باز می شود. معمولا از حفاظ پنجره دو جداره در ساختمان هایی که طراحی کلاسیک دارند استفاده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912