نرده های شاخ گوزنی
1400/06/21
پر کاربرد ترین انواع نرده های دیواری
1400/06/21

درب فلزی آکاردئونی

مزیت های نرده آهنی فلزی آکاردئونی
درب آکاردئونی برای محافظت از درب خانه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد . امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری برترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده نمود برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از گارد فلزی آکاردئونی استفاده نمود نرده فرفورژه آکاردئونی به لحاظ داشتن قابلیت جمع شوندگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب فلزی آکاردئونی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت.

گارد روی درب

قیمت مرکز خرید درب آکاردئونی

یکی از محصولات پر فروش و عمده شرکت ، تولید انواع درب آکاردئون بوده که در طرحهای متنوعی به مشتریان عرضه می گردد شرکت یکی از برترین تولید کنندگان انواع حفاظ و نرده جهت دیوار و پنجره و بالکن و همچنین درب ورودی ساختمان می باشد. و یکی از مهمترین طرحهای درب آکاردئونی تولید شده توسط شرکت میتوان به درب اکاردئونی پنج گل دو جداره اشاره نمود که در بین خریداران از اولویت ویژه ایی برخوردار است.

حفاظ رو دری

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی، نوعی گارد میباشد که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می گردد البته از درب آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می گردد .برترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی هستند که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده اند. این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب آکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.درب آکاردئونی، با الگوبرداری از ساز آکاردئون تولید شده تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.درب های آکاردئونی به صورت تاشو میباشند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می گردند علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.

مشاهده مطلب
تولید حفاظ شاخ گوزنی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا