نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ مشکی دور دیوار محوطه
1400/07/18
مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم
1400/07/18

نصب حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

حفلظ شاخ گوزنی به علت زیبایی، استحکام، قابلیت تولید برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، بااستقبال بالایی مواجه شده .درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارا هستد به فردی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب رسادنده و مانع عبور میگردند و با این روش امنیت ساختمان شما را برقرار می کند.همچنین حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای توسط مشتریان محترم تولید می شود . این گاردها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

 

رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای

امنیت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی برای نصب برروی دیوار بوده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میگردد . در قدیم حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار بودند که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است .

انواع حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

حفاظ‌ شاخ گوزنی از قبیل نرده شاخ گوزنی، حفاظ دیوار، حفاظ ساختمان، حفاظ شاخ گاوی، حفاظ شاخ بزی، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی و حفاظ بوته‌خاری نیز در بازار موجود می‌شوند.حفاظ‌ های شاخ گوزنی بسیار پرکاربرد هستند و بیشترین مصرف کننده را به خود اختصاص داده اند .

مشاهده مطلب
حفاظ شاخ گوزنی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا