انواع محافظ ورودی با قفل مخفی آپارتمان
1400/08/15
نصب انواع محافظ آکاردئونی در مناطق تهران
1400/08/15

عکس درب محافظ آکاردئونی درب منزل

تصاویر محافظ آکاردئونی درب منزل را میتوان در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکینگ و … مشاهده نمود  .برای خرید درب آکاردئونی باید اندازه طول و عرض را به طور دقیق اندازه گیری کرده و نوع درب آکاردئوی خود را انتخاب کنید و یا آنکه این کار توسط متخصص صورت گیرد مثلا درب ورودی آپارتمان یا پارکینگ یا تراس نوع استقامت آن فرق می کند و نیز با توجه به طول و عرض درب قیمت حافظ کاملا متفاوت است .

عکس درب محافظ آکاردئونی درب منزل

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی یک محاف بازشو و بسته‌شونده میباشند که برای افزایش امنیت درب ورودی آپارتمان بر روی آن نصب میگردند این حفاظ ها که از آهن تولید میگردند بر روی قاب در نصب می‌شوند. در مواقعی که نیازی نیست ، این درب بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع می‌شود اما هنگامی که ساکنین خانه را ترک می‌کنند، درب اکاردئونی باز می‌شود و حفاظی محکم در مقابل افراد بیگانه خواهد بود.

محافظ درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی چیست و در چه مکان هایی قابل نصب است ؟

درب محافظ فلزی آکاردئونی یک درب فلزی است که از آن برای جلوگیری از ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان ها در انواع ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ برای جلوگیری ازخطر های احتمالی قرار داده شده و عبور از آن از برای سارقان کاملا غیر ممکن خواهد بود. از این رو عبور از این درب فلزی می تواند به معنای نفوذ بیگانگان به ورودی اصلی ساختمان شما بوده و هزینه های زیادی روی دست شما باقی بگذارد. اهمیت امنیت حفاظ آکاردئونی دقیقا در همین تعریف مشخص می گردد .

مشاهده مطلب
تراکم محافظ شاخ گوزنی به چه صورت میباشد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا