انواع محافظ ورودی با قفل مخفی آپارتمان
نوامبر 6, 2021
نصب انواع محافظ آکاردئونی در مناطق تهران
نوامبر 6, 2021

عکس درب محافظ آکاردئونی درب منزل

تصاویر محافظ آکاردئونی درب منزل را میتوان در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکینگ و … مشاهده نمود  .برای خرید درب آکاردئونی باید اندازه طول و عرض را به طور دقیق اندازه گیری کرده و نوع درب آکاردئوی خود را انتخاب کنید و یا آنکه این کار توسط متخصص صورت گیرد مثلا درب ورودی آپارتمان یا پارکینگ یا تراس نوع استقامت آن فرق می کند و نیز با توجه به طول و عرض درب قیمت حافظ کاملا متفاوت است .

عکس درب محافظ آکاردئونی درب منزل

درب آکاردئونی چیست؟

درب آکاردئونی یک محاف بازشو و بسته‌شونده میباشند که برای افزایش امنیت درب ورودی آپارتمان بر روی آن نصب میگردند این حفاظ ها که از آهن تولید میگردند بر روی قاب در نصب می‌شوند. در مواقعی که نیازی نیست ، این درب بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع می‌شود اما هنگامی که ساکنین خانه را ترک می‌کنند، درب اکاردئونی باز می‌شود و حفاظی محکم در مقابل افراد بیگانه خواهد بود.

محافظ درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی چیست و در چه مکان هایی قابل نصب است ؟

درب محافظ فلزی آکاردئونی یک درب فلزی است که از آن برای جلوگیری از ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان ها در انواع ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ برای جلوگیری ازخطر های احتمالی قرار داده شده و عبور از آن از برای سارقان کاملا غیر ممکن خواهد بود. از این رو عبور از این درب فلزی می تواند به معنای نفوذ بیگانگان به ورودی اصلی ساختمان شما بوده و هزینه های زیادی روی دست شما باقی بگذارد. اهمیت امنیت حفاظ آکاردئونی دقیقا در همین تعریف مشخص می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603