حفاظ کشی روی درب آپارتمان
1400/03/19
قیمت انواع حفاظ بالای دیوار
1400/03/19

قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزن از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.
نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر موجب شده تا در مدت کوناهی بسیار پر طرفدار شود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع متنوعی می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های بسیار نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد. حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود می باشد. اما به شکل کلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های گوناگونی است که از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره کرد.

حفاظ بالای دیوار

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت همیشه یکی از مهم ترین فاکتروهاست از این رو قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز باید متعادل و منطقی باشد. البته در همین اول کلام توصیه اکید داریم که به هیچ وجه به دنبال قیمت حفاظ شاخ گوزنی  ارزان و به درد نخور نباشید. مطمئن باشید که نداشتن حفاظ روی دیوار خیلی بهتر از داشتن یکی از بی خاصیت های آن است. قیمت نرده آهنی شاخ گوزنی بسته به عوامل بسیاری می تواند متغیر باشد. عواملی چون ارتفاع لازم، مقدار میلگرد لازم و وزن آنها، قیمت روز آهن، دستمزد و هزینه ساخت و تجربه کاری آهنگر می توانند روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر داشته باشند. البته راه های برای بهینه کردن قیمت حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد که بدون کاستن از کیفیت آن بتوان قیمت را تا حد قابل توجهی کاهش داد. برای داشتن یک حفاظ شاخ گوزنی به قیمت و با کیفیت می توانید روی تجربه و امکانات ما در شرکت حفاظ صنعت حساب کنید.

مشاهده مطلب
قیمت نصب درب آکاردئونی در کرمانشاه حفاظ درب ضد سرقت

قیمت محافظ بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بوته ای

قیمت حفاظ شاخ گوزنی مقرون به صرفه ترین حفاظ و از لحاظ امنیت یکی از امن ترین حفاظ ها و همچنین از لحاظ زیبایی یکی از زیبا ترین حفاظ های روی دیوار می باشد.شرکت حفاظ صنعت همواره در راستای تولید امن ترین با کیفیت ترین نوع حفاظ با استفاده از مجرب ترین کارگران و خوش فکر ترین مهندسان کوشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا