مزایای نرده روی دیوار
1400/06/29
حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الیکترواستاتیک 
1400/06/29

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی  هم یکی از مهم ترین مزیت های که باید به آن دقت کنید چرا که شما توسط این حفاظ ها امنیت را برای ورودی ساختمان و ساکنین آن ایجاد می کنید و در صورتی که دچار هر گونه مشکل باشند، شما نیز در پی آن دچار مشکل خواهید شد. لیست قیمت نرده دیوار محافظ شاخ گوزنی دیوار در شرکت سبب شده تا بودجه شما به خرید متناسب باشد. از آن جایی که گارد دیواری ساختمان ایمنی را تضمین می کند، پس باید برای خرید امنیت، هزینه کنید اما نکته مهم این است که در شرکت قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان متناسب با نرخ نظارت مربوطه تعیین می گردد.

شیک ترین حفاظ دیواری

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ دیوار

– کاربری حفاظ: هر چه از نظر امنیت بیشتر روی حفاظ‌ها حساب می‌کنید، باید ارتفاع و پیچیدگی بیشتری به آن‌ها بدهید. پس اگر در یک محل امن در وسط شهر زندگی می‌کنید، دست شما باز است تا حفاظ‌هایی ساده مثل حفاظ سرنیزه ای را به کار ببرید؛ آن هم با تراکم پایین که هزینه‌های شما را بسیار کاهش می‌دهد.
– سلیقه مالک: حفاظ‌ها هم مثل بقیه بخش‌های ساختمان کاربری‌های بسیاری می‌توانند داشته باشند. یکی از این کاربری‌ها، زیبا کردن ساختمان است. پس به ظاهر حفاظ‌هایی که همین جا به شما معرفی می‌کنیم هم دقت کنید. خودتان باسلیقه‍‎ترین فرد برای انتخاب حفاظتان هستید.

حفاظ فلزی دیوار

نرده حفاظ شاخ گوزنی

یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار حیاط ، نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزن است. شکل ظاهری این حفاظ موجب شده تا به این نام شناخته شود. در هم تنیدگی نرده های حفاظ و شکل ظاهری آن شباهت زیادی به شاخ های گوزن دارد. این سازه قابل نصب روی دیوار، بالکن و حتی پشت پنجره است. از لحاظ امنیتی حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های نیزه ای بسیار بهتر است. در گذشته اغلب خانه ها با این نرده های سرنیزه ای حفاظت میشد ولی به دلیل ضعف هایی که در سازه وجود داشت، تولید کنندگان نرده های شاخ گوزنی را طراحی کرده اند. نوک تیز و برنده میل گردهای حفاظ امکان عبور ازبالای آن رانیز منتفی کرده است. این حفاظ بسیار خطرناک است و برای نرده های راه پله اصلا مناسب نیست.

مشاهده مطلب
ایمن سازی بالای دیوار با انواع حفاظ بالای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا