مقاوم ترین حفاظ آهنی بالای دیوار
آگوست 1, 2021
مدرن ترین حفاظ های روی دیوار
آگوست 3, 2021

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی از برترین حفاظ های موجود در بازار است که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز تولیده شده و این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین گارد هاست که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می آورداین نرده علاوه بر این که تعداد بالایی نقطه های تیز در دیوار شما ایجاد می کند و نسبت به راهکار های دیگر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مناسب است، از لحاظ زیبایی جلوه خوبی به ساختمان می دهد و از این رو انتخاب اکثر طراحان برای ساختمان ها شده .

حفاظ فلزی دیوار تهران

نصب انواع حفاظ بالای دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی نیاز به جوشکاری دوطرفه و باکیفیت بالا داشته تا استحکام قابل قبول را داشته باشد، جوشکاری از قدیمی ترین و بهترین روش های اتصال دو قطعه نرده شاخ گوزنی به هم است که در آن دو قطعه فلزی یا غیرفلزی را به وسیله گرم کردن دو قطعه و یا ذوب کردن مواد اتصال به یکدیگر متصل مشود وقتی که می خواهیم دو شاخه را به همدیگر اتصال دهیم از چهار طرف امکان ایجاد نقطه جوش (خال جوش) وجود خواهد داشت و برای ایجاد استحکام کافی در گارد محافظتی حداقل دو نقطه جوش در هر اتصال ضروری میباشد که در صنعت با نام جوش دو طرفه از آن اسم برده می شود.

نصب حفاظ دیواری

مزایای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی :

علت استفاده کردن از حفاظ نرده ای محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و محل زندگی است. تجهیزات نظارتی و امنیتی چون دوربین بحث نظارت امنیت را شامل میگردد اما امکان جلوگیری از ورود افراد ناشناس و متجاوز را ندارد. ولی انواع حفاظ‌ بالای دیوار چون گارد شاخ گوزنی گارد لیلیوم گارد بوته ای حفاظ نیزار تأثیر بسیارمثیت زیادی را در جلوگیری از ورود افراد ناشناس و متفرقه به داخل ساختمان خانه را دارند. این حفاظ‌ها شامل مدل‌ های بسیاری با شکلهای مختلف می‌باشد. البته با توجه به همه جوانب از جمله شرایط محیط و همچنین کاربرد آنها مورداستفاده قرار میگیرد حفاظ شاخگوزنی هم یکی از مدل‌ های متنوع حفاظ بوده و دارای زیر مجموعه‌ های دیگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547