انواع درب محافظ آکاردئونی
1400/10/10
انواع حفاظ شاخ گوزنی
1400/10/10

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن

قیمت حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به امنیت بالایی که برای ساختمان ایجاد می کنند بسیار پایینی دارد. حتی زمانی که ساختمان و دیوار ساختمان کوتاه بوده بالابردن ارتفاع دیوار با حفاظ شاخ گوزنی از بالا بردن آن با مصالح ساختمانی به صرفه تر است. عوامل متعددی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است که از جمله آن می توان به کیفیت جوشکاری، خمکاری و رنگ آن، تراکم آن، ارتفاع و اندازه آن و ضخامت میله های فولادی اشاره داشت.

قیمت انواع محافظ شاخ گوزنی

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نیاز به جوشکاری دوطرفه و باکیفیت بالا داشته تا استحکام باید صورت گیرد جوشکاری یکی از قدیمی ترین و بهترین روش های اتصال دو قطعه نرده شاخ گوزنی به یکدیگر است که در آن دو قطعه فلزی یا غیرفلزی را به وسیله گرم کردن دو قطعه و یا ذوب کردن یکدیگر متصل میشوند . اگر دو شاخه را به همدیگر اتصال دهند از چهار طرف امکان ایجاد نقطه جوش وجود دارد و برای ایجاد استحکام کافی در حفاظ حداقل دو نقطه جوش در هر اتصال ضروری است.

قیمت هر متر محافظ شاخ گوزنی

 

مناسب ترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسته به امنیت حفاظ

قیمت حفاظ شاخ گوزنی بصورت متری و به ارتفاع و تراکم تعیین شده حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ برای تعمین امنیت ساختمان بسیار مناسب است حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی میباشد که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین موضوع باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها میشود نرده شاخ گوزنی خوصوصیات ویژه ای دارند همین امر باعث شده تا در مدت کمی بسیار پر طرفدار شود. این نوع حفاظ که شامل انواع متوعی تولید می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های مختلف نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد.

مشاهده مطلب
آکاردئونی ریلی و مزایا آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا