پرفروش‌ترین مدل‌های نرده حفاظ روی دیوار
1400/06/15
انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان
1400/06/15

قیمت نصب و تولید گارد آهنی درب ساختمان

قیمت نصب و تولید گارد آهنی درب ساختمان هزینه ای اندک در برابر مزیت های بیشمار درب آکاردئونی برای درب واحد آپارتمان شما خواهد بود. با وجود حفاظ آکاردئونی دیگر هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما توسط افراد بیگانه وجود نخواهد داشت. درب آکاردئونی فلزی از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات حفاظتی متنوعی برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما حفاظ آکاردئونی از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. برای ساخت درب آکاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. رایجترین ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است.

حفاظ فلزی روی درب

دستگیره فلزی کونیک شده برای درب آکاردئونی

فروش درب آکاردئونی با دستگیره فلزی کونیک شده تنها درشرکت لحاظ شده و این ویژگی اختصاصی برای انواع درب های آکاردئونی آهنی انجام می گر دد . زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی کونیک شده بر کیفیت نهایی محصول می افزاید. تصاویر کامل درب آکاردئونی یک لنگه و دو لنگه گویای کیفیت محصول در پروژه های مختلف است.

محافظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی منزل

درب آکاردئونی یکی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود که با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد . این مدل از درب به واسطه طراحی که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای درب اکاردئونی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف گردید و همین امر سبب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده مطلب
قیمت نصب درب آکاردئونی در شهریار حفاظ درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا