کاربرد درب آکاردئونی فلزی پارکینگ چیست؟
نوامبر 6, 2021
انواع حفاظ درب لولایی درب آپارتمان
نوامبر 6, 2021

قیمت هر متر درب محافظ آکاردئونی درب منزل چقدر است؟

درب آکاردئونی برای درب خانه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت هر متر درب محافظ آکاردئونی درب منزل بسته به نوع درب حفاظتی دارد و قیمت حبابی دارند اینگونه درب ها امنیت آن را بالا می برد و برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه میباشند و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده نمود حفاظ آکاردئونی برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی آکاردئونی استفاده کرد.

قیمت هر متر درب محافظ آکاردئونی درب منزل

مزیت درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در اشغال فضای کم امنیت خانه شما را تزمین کرده و همچنین درب آکاردئونی به صورت ریلی و تاشو باز و بسته می شود. درب آکاردئونی در حین باز و بسته شدن از نیروی دست کمک گرفته و بازو بست میگردد حفاظ های آکاردئونی بسیار سبک میباشند و موقع باز و بسته شدن خللی در صرف زمان نمیکنند. درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می گردند در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان هستند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد. نصب درب آکاردئونی امنیت را در ورودی خانه چندین برابر نموده و، هیچ فرد نا آشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود.

قیمت خرید حفاظ آکاردئونی

لبعاد و اندازه نرده حفاظ آکاردئونی

نرده فلزی آکاردئونی در ابعاد و اندازه های متنوع تهیه و تولید میشند به طوری که برای هر درب از حفاظ با اندازه و استاندارد لازم قلب گیری میگردند و روی درب قرار میگیرند .درب آکاردئونی بیشتر در دو نوع عمده تولید می شود. پر فروش ترین درب آکاردئونی درب حفاظ آکاردئونی فلزی سه لوزی میباشد ، طرح های روی آن به شکل گل و لوزی های زیبایی درآمده که البته این روش بیشتر جنبه امنیتی درب را بالا برده و در نهایت امنیت آن را ارتقاء میدهد نوع سه گل درب آهنی آکاردئونی هم از نظر قیمت مقرون به صرفه بوده و صرفه اقتصادی دارد و هم از نظر امنیت می تواند کیفیت قابل قبولی را برای شما ایجاد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603