قیمت حفاظ شاخ گوزنی
16 آگوست 2021
تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی
18 آگوست 2021

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

نمونه‌ای دیگر ازحفاظ شاخ گورنی  است که حفاظ‌های شاخ گوزنی در تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ تولید میگردد این مجموعه برای اتصال میله‌گردهای طرح نزده فلزی دیوار حیاط از دو نوع جوش الکترود و جوش Co2 استفاده می‌کند که این فاکتور در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش عمده‌ای دارد.میله‌گردها با آرایشی منظم و درهم‌تنیده به هم جوش می‌خورند تا مانع از عبور هر جنبنده‌ای به داخل ساختمان شوند. همان‌طوری که قبلاً گفتیم حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای سنگ و یا فلز قابل پیاده‌سازی بوده و با تغییر ارتفاع و تراکم می‌توان محصولی مطابق سلیقه مشتری تولید کرد.

حفاظ دیواری تهران

حفاظ شاخ گوزنی:

این حفاظ که با الهام از شاخ گوزن طراحی‌شده است یکی از امن ترین نوع حفاظ شاخ گوزنی است. با توجه به اینکه میله‌گردهای بکار رفته در این مدل حفاظ به‌صورت شاخ‌های گوزن در کنار هم قرارگرفته‌اند بنابراین هیچ جنبنده‌ای چه انسان و چه حیوان قاد نخواهد بود از این حفاظ عبور کنند. نصب این مدل از حفاظ دیوار بسیار ساده بوده و بروی انواع دیوار سنگی، بتونی و یا فلزی قابل‌نصب است. با توجه به اینکه از میله‌گرد ۱۰ در تولید این مدل حفاظ استفاده می‌شود بنابراین ماندگاری بالایی داشته و پس از نصب به مراقبت خاصی نیاز ندارد. حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد متنوعی در بازار موجود بوده و یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین مدل‌های نرده حفاظ روی دیوار است.

شیک ترین حفاظ دیواری در شهریار

نرده حفاظ روی دیوار چه مشخصاتی فنی و ساختاری دارد؟

حفاظ های شاخ گوزنی ارتفاع های متنوعی دارد و در ارتفاعات متفاوتی تولید می گردند که برترین آن ها انواع استانداردی نیز دارد. همچنین می توان اینطور اشاره نمود که این مدل از حفاظ ها تراکم های متفاوتی هم دارند. یکی از نکته هایی که باید در انتخاب نرده حفاظ روی دیوار به آن دقت کرد این است که شما میتوانید تراکم های بسیاری از حفاظ های بوته ای را برای ساختمان خود استفاده کنید و تماما به استفاده شما بستگی دارد. شکل ظاهری این نوع حفاظ ها باعث می شود که زیبایی نمای ساختمان شما هم بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547