برآورد قیمت شاخ گوزنی دور محوطه
4 فوریه 2022
چه ارتفاعی از حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار مناسب است ؟
12 فوریه 2022

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب محافظ شاخگوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی بسته به نوع دیوار انواع مختلف دارد در اغلب موارد با استفاده از دلر روی دیوار سوراخ هایی ایجاد کرده و با قرار دادن پین داخل آنها و اتصال این پینها یه پایه حفاظ , اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی میکنند.

 

نصب انواع گارد شاخ گوزنی بالای دیواری

رنگ حفاظ شاخ گوزنی به دو دسته کلی تقسیم میشود :

  • رنگ مایع
  • رنگ کوره ای

رنگ مایع : روش سنتی برای رنگ آمیزی استفاده از رنگ مایع بوذه برای آسانی در این نوع رنگ کاری حفاظ را داخل وان بزرگی که از رنگ مایع پر شده است غوطه ور کرده سپس حفاظ را از وان خارج کرده و در معرض هوا میگذارند تا کاملا خشک شود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک: بهترین روش رنگ آمیزی حفاظ استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک است که با دقت روی تمام سطح حفاظ پاشیده میشود. و حفاظ را که با رنگ پودری پوشیده شده است را داخل کوره رنگ در دمای تعین شده قرار میدهند تا رنگ پودری به اصطلاح (پخته)شود و روی سطح فلز بچسبد. بعد از خارج کردن حفاظ از داخل کوره و سرد شدن کار رنگ آمیزی به اتمام میرسد.

نصب محافظ شاخ گوزنی دیوار

محاسبه قیمت شاخ گوزنی دیواری

قیمت حفاظ شاخ گوزنی هم یکی از مهم ترین نوجه های است که باید به آن دقت داشته باشید زیرا که شما توسط این حفاظ ها امنیت را برای ورودی ساختمان و اهالی آن ایجاد می کنید و در صورتی که دچار هر گونه مشکل باشند، شما هم دچار مشکل خواهید بود لیست قیمت نرده دیوار محافظ شاخ گوزنی دیوار درشرکت باعث شده تا بودجه شما به خرید متناسب باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547