قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی
1400/09/03
ساخت و تولید محافظ نرده شاخ گوزنی
1400/09/03

مناسبترین روش جوشکاری محافظ شاخ گوزنی کدام است ؟

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی
بهترین و مناسبترین روش جوش کاری حفاظ شاخ گوزنی و سایر محافظ ها که برای تولید شاخ گوزنی های جوش co2 میباشد مقومترین نوع جوشکاری و البته هزینه بالتری دارد چرا که از نظر جوش پذیری میلگرد آجدار نصب شده این روش جوش قوس الکتریکی جوابگویی بهتری دارد.

مناسبترین روش جوشکاری محافظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

بدون تردید قیمت ساخت سازه های مقاوم، زیبا و چشم نواز بیتشر از قیمت نصب نرده های ساده روی دیوار است. قیمت گارد حفاظ روی دیوار با توجه به متریال تولید تراکم، ارتفاع سازه و اندازه متراژ آن مشخص می شود. برای نمونه اگر بر روی یک دیوار ۵ متری قصد نصب حفاظ گوزنی را دارید همیشه قیمت یکسان نیست. این هزینه بستگی به نوع سفارش مصرف کنندگان دارد. هر چه تراکم نرده های حفاظ بیشتر باشد، قیمت ساخت آن نیز بیشتر خواهد شد. ارتفاع حفاظ شاخ گوزن در اندازه های ۳۰ تا ۱۲۰ سانتیمتری به طور معمول تولید می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

مدل حفاظ شاخ گوزنی دیواری

حفاظ های قدیمی از ایمنی و زیبایی بالایی برخوردار نبودند ، بسیار از طراحان از گارد های جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری که امروزه بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی می باشد.

مشاهده مطلب
محافظ فلزی بالای دیوار بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ 09127701547 ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا