کاربرد حفاظ درب حفاظ کشویی ورودی ساختمان در چیست؟
1400/08/15
انواع محافظ ورودی با قفل مخفی آپارتمان
1400/08/15

منظور از حفاظ درب آکاردئونی تاشو چیست ؟

 

ویژگی حفاظ درب آکاردئونی از داخل تاشو در داخل منزل در واقع یکی از ویژگی های منحصر به فرد این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم است. ای وژگی به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها قابل مشاهده میباشد که کاملا در کنار هم جکع میشوند و فضای چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند.

حفاظ درب آکاردئونی تاشو داخل منزل

امنیت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی دارای طرح های متنو و از لحاظ ایمنی حفاظ آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت (طرح 3 گل 4 خم) و 99 درصد امنیت (طرح های پرچ مخفی) تولید می شوند. اگر بدنبال افزایش امنیت منزل خود میباشید میتوانید از طرح حفاظ آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا حفاظ آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز می باشد که قاعدتا سارقین مکان هایی با امنیت بالا را موذد هدف قرار نمیدهند .

امنیت حفاظ درب آکاردئونی تاشو

کاربرد درب آکاردئونی چیست ؟

درب اکاردئونی نسبت به سایر حفلظ های حفاظتی ها استفاده های فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره نمود اگر شما از این نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و یا تجاری استفاده کنید موجب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت میشوید .

قیمت نرده شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی حفاظ صنعت

به حفاظ صنعت خوش آمدید✌️ ما سعی داریم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم.

09127701547 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتاایتا روبیکا روبیکا
📲
1547 770 0912