قیمت حفاظ شاخ گوزنی
سپتامبر 20, 2021
نصب حفاظ آهنی بالای دیوار
سپتامبر 23, 2021

حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الیکترواستاتیک 

 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی بعد از آن که شاخک ها به هم جوش خورند حال تایم آن فرا رسیده است که رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الیکترواستاتیک  انجام گردد . بعضی اوقات رنگ آمیزی به نا به دلخواه مشتری انجام می گردد . بهتر است گفاه شود که رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن می تواند برخی مشکلاتی داشته باشد به عنوان مثال هنگام جوش زدن رنگ قسمت های متنوع آن از بین رود یا برخی از گوشه ها به خوبی رنگ آمیزی نشود در این حالت آنچه ما توصیه می کنیم این است که پس از اتمام یافتن می توانید با کمک یک اسپری رده های متنوع که به طور کافی رنگ آمیزی نشده اند را پوشش دهید . نصب این گارد ها نیازمند تجربه و تخصص است و با توجه به شاخک های تیز و برنده امکان ایجاد آسیب های مختلف زیاد است به همین علت به این نکته توجه کنید . تا بتوانید به آسانی تهدید های موجود را کاهش دهید . کار را همیشه به کاردان دهید .

حفاظ دیواری تهران

ساختار گارد شاخ گوزنی

ساختار گارد شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت گارد ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در تولید این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای ۱۰ استفاده میگردد و ارتفاع آن بسته به شرایط از ۳۰ تا ۱۴۰ است و امکان افزایش با توجه به محل و نظر کارشناس نصب هست . و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی دیوار:

گارد شاخ گوزنی یکی از حفاظ های آهنی دور محوطه است که با میلگرد تولید می گردد برای گارد بالای دیوار و درب و به عنوان نرده های امنیتی استفاده می گردند که در ارتفاع های متنوع و استاندارد ۷۰ سانت ، ۸۰ سانت ، یک متر و یک متر و بیست ساخته و تولید می گردد .این نوع گارد های معروف به شاخ گوزنی بنابر تراکمی که ساخته می شوند قیمت های متنوعی دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند سازندگان شاخ‌گوزنی آنها را در رنگهای متنوعی تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603