کاربرد حفاظ شاخ گوزنی
14 ژانویه 2022
کاربرد نرده شاخ گوزنی دیوارحیاط
22 ژانویه 2022

نرده های محفاظ شاخ گوزنی

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

پوشش رنگ نرده های محفاظ شاخ گوزنی جزو اصلی ترین فاکتور ها در کنار اصول و استاندارد های تولید نرده ی محفاظ می باشد.حفاظ های شاخ گوزنی تماما با پوشش رنگ در طیف های متنوع طبق با سلیقه مصرف گنندگان تولید و عرضه می شود به طوری که مهم ترین علت عرضه ی نرده های حفاظ شاخ گوزنی با پوشش رنگ، عدم توانایی رنگ آمیزی آن ها بعد از اجرا بر روی دیوار است

 

 نرده شاخ گوزنی روی دیوار

رنگ آمیزی کوره ای حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی حفاظ با رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص میباشد که برترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه داراست .این روش رنگ آمیزی قطعا بهترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.انتخاب رنگ با سلیقه شما و در صورت تمایل , متناسب با نمای ساختمان انجام خواهد شد و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ وجود ندارد.

کاربرد محافظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی از انواع نرده های فولادی ساختمان بوده که به دلیل طراحی و تولید آن مشابه به شاخ های حیوان گوزن به این نام شهرت یافته . حفاظ شاخ گوزنی برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش ایمنی ساحتمان بسیار مناسب بوده . حفاظ شاخ گوزنی از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ 🌟 09127701547